بهبود عمل بسته محرک: سنا ایران پیشنهاد 1200 $در بررسی با مزایای دیگر – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1017

طرح های در دست بررسی در واشنگتن می تواند با ارائه حمایت های مالی در طول بیماری همه گیر.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در گذشته طولانی, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و یک تعداد انگشت شماری از هموطنان سناتور اعلام کرد که بهبود می یابد در عمل روز دوشنبه از دولت آمریکا محرک جدید پیشنهاد در نظر گرفته شده برای جبران مالی و ضرر و زیان در آورده با یک تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس. بهبود می یابد مخفف بهداشت و کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و مدارس.

“مردم آمریکا نیاز بیشتری به کمک” مک کانل گفت. “همه گیر تمام نشده است. اقتصادی درد تمام نشده است. بنابراین کنگره نمی تواند به پایان رسید یا نه.”

ایران با این عمل بهبود می یابد پیشنهاد دوم محرک چک به ارزش تا $1,200 برای کمک به حفظ واجد شرایط آمریکایی ها شناور به عنوان رکود اقتصادی همچنان به تعمیق. علاوه بر این قانون را تمدید و افزایش بیکاری کمک هر چند ارائه به طور قابل توجهی کمتر حمایت مالی از ماه مارس مراقبت عمل می کنند. آن را نیز به تعهد بیش از 100 میلیارد دلار به مدرسه بازگشایی.

“بررسی وجود دارد” کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در سی ان ان. “این reemployment پاداش وجود دارد. احتباس پاداش وجود دارد. وجود خواهد داشت معافیت برای اعتبار مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و رستوران ها. که همه رفتن وجود داشته باشد.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک به احتمال بسیار زیاد


1:21

سنا پیشنهاد گام بعدی به سمت مذاکره اقتصادی بسته و پس از امضای آن به قانون است. تا زمانی که مجلس نمایندگان و مجلس سنا رسیدن به توافق انتظار می رود دور آینده مذاکرات مجلس چکش کردن این لایحه است. کنگره است تا تا Aug. 7آخرین روز قبل از یکی دیگر از monthlong سنا زنگ تفریح برای تصمیم گیری است.

در حال حاضر که ما هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات های پیشنهادی ما به جمع آوری برخی از بسیاری از ایده هایی که سیاستمداران از هر دو طرف راهرو پیشنهاد کرده اند-از جمله یک دوم دور از محرک پرداخت — و ارزیابی چگونه به احتمال زیاد آنها در نظر گرفته شود مقننه بحث است. ما همچنین نگاهی به چگونگی این پیشنهادات ممکن است شما را تحت تاثیر قرار اگر آنها تبدیل به بخشی از آینده coronavirus امداد بسته است. این داستان است که اغلب به روز شده.

دوم محرک بررسی برای کمک به افراد از طریق بحران اقتصادی

آنچه در آن است: پرداخت های ارسال شده به افراد واجد شرایط و خانواده ها بر اساس درآمد سالانه سن و تعداد زیادی از وابستگان و عوامل دیگر. این اولین محرک چک مجاز تحت مراقبت عمل رفته اند به بیش از 160 میلیون آمریکایی — یا به عنوان یک چک پیش پرداخت کارت اعتباری و یا واریز مستقیم. اما نه با دردسر و پس از سه ماه بعضی از آنها هنوز هم در انتظار خود پرداخت.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: پرداخت شده است مشمول مالیات نیست و شما می توانید از آن استفاده کنید با این حال شما می خواهید به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و مسکن و پوشاک و غیره. ایده این است که صرف چک کمک می کند تا اقتصاد سریعتر بهبود می یابند.

چرا ما فکر می کنم ما به یک دوم بررسی: مراقبت عمل مجاز پرداخت تا 1200 $در هر فرد است. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد زیر را که همان مدل پرداخت با این عمل بهبود می یابد. آمریکا با قهرمانان خود عمل ارائه کمی متفاوت پرداخت و واجد شرایط دستورالعمل. در حالی که دیگر بخش های مراقبت در عمل ممکن است بهتر هدفمند در کسانی که نیاز به کمک محرک چک محبوب بودند و با هر دو طرف و کاخ سفید در حمایت از دور دوم بررسی دیگری باید بخشی از این لایحه نهایی.

money-stimulus-cash-bills-dollars-9715

این عمل بهبود می یابد پیشنهاد به واجد شرایط آمریکایی ها همان اندازه محرک چک به عنوان ماه مارس است.

جیمز مارتین/CNET

جدید افزایش مزایای بیکاری بیکاری آمریکایی

آنچه در آن است: یک اضافی هفتگی بررسی برای افرادی که برای اعمال نرخ بیکاری برای اولین بار و یا در حال حاضر در حال جمع آوری بیکاری است. این برنامه در ابتدا اعطا شده توسط مراقبت در عمل ارائه اضافی 600 $در هر هفته و منقضی شده در شنبهاما قانونگذاران به دنبال یکی دیگر از افزایش بیکاری در حال حاضر. مک کانل اعلام نشده است جزئیات خاص در روز دوشنبه.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: جمهوری خواهان در حال حاضر پشتیبانی از فرمت هر چند در میزان کاهش می یابد گفت: 600 $در هفته است بیش از حد سخاوتمندانه. “ما آموخته اند آنچه که ما می دانستم که در آن زمان” سناتور چاک Grassley گفت: “زمانی که به شما پرداخت مردم بیشتر به کار از آنها می توانید کار چه انتظاری دارید ؟ مردم را نمی خواهد کار. و آنچه در این کشور نیاز است که بیشتر کارگران است.”

اما با مدعیان بیکاری (PDF) بیش از $1 میلیون نفر در هر هفته برای بیش از چهار ماه و 31.8 میلیون نفر در کل ادعا مزایای این ماه, کاخ سفید و سنا تحت فشار بودند به تمدید بهره مند شوند. سنا پیشنهاد برای گسترش منافع خواهد بود بر اساس 70 تا 75 درصد از حقوق از دست رفته Grassley گفت: با شروع در $200 در هفته و در طول زمان افزایش به $500 در هفته است.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اضافی پرداخت بارگیری در بالای عادی بیکاری به افراد و خانواده های پا و برش آن را خاموش و یا کاهش آن می تواند ویرانگر برای کارگران بیکار و اقتصاد است.

“هر دلار از بیمه بیکاری افزایش اقتصاد گسترده هزینه های $2” گفت: لیلی رابرتز مدیر تحرک اقتصادی در مرکز آمریکا. “موسسه سیاست اقتصادی تخمین می زند که اجازه 600 دلار بیمه بیکاری فرمت منقضی خواهد به خودی خود منجر به از دست دادن شغل از اتفاق افتاده در این رکود از اوایل 1990s یا اوایل 2000s.”

حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه ها برای کمک به کسب و کار صرفه جویی در شغل موجود

آنچه در آن است: در نظر گرفته شده برای کمک به شما در نگه داشتن شغل خود را چک حفاظت از برنامه فراهم می کند بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به عنوان انگیزه ای برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: یک محرک چک, این برنامه طراحی شده است برای نگه داشتن کارگران شاغل که در غیر این صورت از دست داده اند شغل خود را در طول بیماری همه گیر. این برنامه رو به یک راکی شروع و مشخص نیست که این ملاقات اهداف کنگره تعیین شده برای آن است.

“به طور کلی PPP نشده حفظ بسیاری از حقوق” نوشته جاشوا Gotbaum مهمان محقق مطالعات اقتصادی در موسسه بروکینگز. “یک مطالعه دقیق [PDF] یافت که PPP-واجد شرایط کسب و کارهای کوچک گذاشته و مردم را فقط به عنوان به سرعت به عنوان کسب و کارهای دیگر” او گفت:.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند تمدید: مک کانل گفت: از آن خواهد شد در عمل بهبود می یابد و جمهوری خواه پیشنهاد را هدف سخت ترین-آمار کسب و کارهای کوچک سناتور سوزان کالینز گفت: در روز دوشنبه.

money-dollar-recession-scissors-budget-loss-3711

یک اعتبار مالیاتی کمک خواهد کرد خود را با پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی برای کمک به پرداخت حقوق و دستمزد

آنچه در آن است: تحت این برنامه یک کارفرما می تواند دریافت استرداد اعتبار مالیاتی برای حقوق و دستمزد به کارمند پرداخت می شود در طول بیماری همه گیر. کارفرما می تواند پس از آن با استفاده از اعتبارات برای تفریق از — و حتی دریافت بازپرداخت بیش از — مالیات آنها مدیون است.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: دوباره آن را پرداخت مستقیم به شما, اما این برنامه را تشویق می کند تا کسب و کار برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: Grassley گفت: بهبود عمل شامل مالیات بیشتر برای کمک به کسب و کار که برای استخدام و rehire کارگران, و دموکرات حمایت, قهرمانان, قانون همچنین بر اساس اعتبار مالیاتی است که بخشی از اولیه مراقبت عمل می کنند. و تاپیک اضافی حمایت هر دو حزب علاوه بر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

آنچه در آن است: موقت هفتگی جایزه برای کارگران بیکار که امن و یا resecure کار, در بالای دستمزد خود را. به عنوان پیشنهاد شده توسط سناتور. راب پورتمن یک جمهوری خواه از اوهایو جایزه خواهد بود 450 $در هفته.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: تحت پورتمن برنامه هفتگی جایزه را به گذاشته شدن کارگران که بازگشت به کار.

چرا ما فکر می کنیم آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد: کاخ سفید در مارس ابراز علاقه به پاداش و Portman همچنان به حمایت از این ایده است. Kudlow را نشان می دهد این امر می تواند بخشی از این بهبود می یابد, پیشنهاد, اما مک کانل و دیگر سنا ارایه نمی ذکر یک جایزه در روز دوشنبه.

اجاره کمک به کمک به دفع اخراج

آنچه در آن است: حدود 5 درصد از مستاجرها برای مه و ژوئن نمی پرداخت کامل خود را اجاره با توجه به ملی مسکن چند شورای. این برنامه کمک خواهد کرد مستاجرها پرداخت اجاره کمک صاحبخانه با هزینه های کمتر پول اجاره در آینده به خصوص که ما چهره بالقوه “سونامی اخراج.”

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اجاره برنامه کمک خواهد به طور موقت کمک به شما پرداخت اجاره اگر شما واجد شرایط قرار داده و نگه دارید و بر اخراج برای یک سال و کمک به پوشش هزینه های اجاره صاحبان اموال به دلیل پرداخت اجاره کمبود.

چرا ما فکر می کنم این ممکن است اتفاق می افتد: Kudlow ذکر است که مجلس سنا پیشنهاد خواهد طول اخراج توقف. آن هم نه در مجلس سنا ارائه شده در روز دوشنبه و این حمایت در حال حاضر منقضی.

010-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

حقوق و دستمزد کاهش مالیات ممکن است برش را در آینده coronavirus امداد لایحه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل 2.

سارا تو/CNET

حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران از دریافت حقوق بزرگتر

آنچه در آن است: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ماه ها تحت فشار قرار دادند و این ایده از جمله موقت مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش در بعد از بسته محرک. این پیشنهاد می تواند شامل برش کارفرما و کارمند هر دو سهم مالیات حقوق و دستمزد.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اگر شما یک کار حقوق و دستمزد مالیات قطع خواهد به شما اجازه نگه داشتن بیشتر از درآمد خود را هر یک را بررسی کنید. این برنامه نمی خواهد کمک به کسانی که بیکار هستند و نمی دریافت چک. در جولای 4, حدود 32 میلیون نفر (PDF) بودند که ادعا بیمه بیکاری نمی خواهد به نفع.

چرا ما نمی فکر می کنم آن را به شما اتفاق می افتد: نه قهرمانان عمل و نه زمان سنا طرح شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. حتی تهمت به نظر می رسد که با توجه به بالا در این طرح است.

“من ترجیح می دادم که یک مالیات بر حقوق برش در بالا از آن بررسی” Kudlow گفت: در روز یکشنبه. “اما بود که آن را به عنوان ممکن است به لحاظ سیاسی آن کار نمی کند.”

تا زمانی که ما با اطمینان می دانیم چه نهایی محرک لایحه را به ارمغان بیاورد وجود دارد برخی از منابع برای کمک به شما از طریق بحران مالی از جمله coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری; آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را; چه چیزی را می دانید در مورد اخراج و اواخر ماشین پرداخت; و چگونه به دست گرفتن کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de