آیا می خواهید تبلیغات سیاسی خود را در Facebook و یا Instagram غذا ؟ شما قادر خواهید بود به نوبه خود که خارج از CNET

Facebook انجام چیزی جدید با اجازه دادن به شما را انتخاب کنید برای دیدن برخی از انتخابات سال 2020 تبلیغات و بیش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
facebook-american-flag-logo-1

Facebook انجام چیزی جدید با اجازه دادن به شما را انتخاب کنید برای دیدن برخی از انتخابات سال 2020 تبلیغات و بیشتر.

آنجلا Lang/CNET

دیدن آگهی خود را در Facebook و Instagram تغذیه همراه با خاک با استفاده از شبکه های اجتماعی است. اما بیش از چند هفته آینده Facebook به شما اجازه خاموش کردن همه تبلیغات سیاسی. اعلام می آید به عنوان اعتراض به بی عدالتی اجتماعی در ادامه و در سال 2020 ما چرخه انتخابات رمپ ،

ویژگی ها-برای اولین بار اعلام کرد در اوایل این سال -- رول خواهد شد به تمام US Facebook کاربران در طول چند هفته آینده با توجه به یک پست وبلاگ از این شرکت است. شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از همه اجتماعی موضوع انتخابات و یا تبلیغات سیاسی از نامزدها سوپر پکس و یا سازمان های دیگر است که "برای پرداخت" سیاسی سلب مسئولیت آنها را از پر خود را جریان.

این ویژگی اختیاری است که بخشی از Facebook را گسترده تر تلاش های سراسر رای گیریاز جمله جدید رای دهندگان مرکز است که به مردم اطلاعات در مورد چگونگی و زمانی که برای رای دادن ثبت نام رای دهندگان رای گیری از طریق پست و اولیه رای گیری.

هنگامی که این ویژگی خود می رسد حساب شما دو راه مختلف برای غیرفعال کردن تبلیغات سیاسی در Facebook و Instagram.

چگونه به خاموش کردن تبلیغات سیاسی در Facebook

screen-shot-2020-06-17-at-7-51-54-am.png
Facebook

به پیشگیرانه خاموش کردن تبلیغات سیاسی قبل از اینکه شما آنها را ببینید در Facebook برنامه و یا وب سایت رفتن به تنظیمات و حریم خصوصی > تنظیمات > آگهیها > آگهی تنظیمات. شیر Ad موضوعات > مسائل اجتماعی انتخابات یا سیاستو به آن ضربه بزنید ببینید در کمتر از تبلیغات در مورد این موضوع.

و یا اگر شما حرکت گذشته سیاسی تبلیغ در برنامه وجود دارد باید یک برچسب است که می گوید تایید سازمان در گوشه بالا سمت راست از آگهی.

شیر که برچسب و یک پنجره پاپ آپ در پایین صفحه نمایش که در آن شما می توانید انتخاب کنید از سه گزینه: "چه کسی پرداخت برای این تبلیغ؟" "چرا من از دیدن این؟" یا "ببینید در کمتر از تبلیغات در مورد این موضوع."

ضربه بزنید و ببینید در کمتر از تبلیغات در مورد این موضوع. در پنجره جدید که میآید ، به تایید می کنند که شما می خواهید برای دیدن کمتر از تبلیغات در مورد مسائل اجتماعی انتخابات و سیاست در آینده است.

چگونه به خاموش کردن تبلیغات سیاسی در Instagram

روند مشابه برای خاموش کردن تبلیغات سیاسی در Facebook متعلق به Instagram: شما می توانید با رفتن به تنظیمات حساب کاربری خود را و تبلیغ موضوعات را انتخاب کنید و ببینید در کمتر از تبلیغات در مورد مسائل اجتماعی انتخابات و سیاست است.

و یا اگر شما حرکت گذشته سیاسی, آگهی, شما می توانید ضربه بزنید که در آن می گوید برای پرداخت می شود و روی آن ضربه بزنید ببینید در کمتر از تبلیغات مانند این.

در حالی که گزینه های جدید است نورد از در ما برای شروع Facebook در حال برنامه ریزی برای ایجاد این ویژگی در دسترس به کشورهایی که در آن پلت فرم است در اجرای تبلیغات در مورد مسائل اجتماعی انتخابات و سیاست در پاییز, شبکه های اجتماعی گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب