HBO حداکثر نخواهد جریان شعار و بدون حتی یک تئاتر تاریخ انتشار در چشم – CNET


tenetposter

جان دیوید واشنگتن ستاره در شعار.

برادران وارنر تصاویر

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

این coronavirus همه گیر گسترده سینما خاموش شدن ناگهانی مجبور AT&T برادران وارنر به عقب راندن انتشار شعار کریستوفر نولان بعدی ذهن خم فیلم سه بار در حال حاضر. اما حتی بدون یک جدید و تاریخ انتشار برای این فیلم و هنوز هم فاقد هر گونه وضوح در مورد زمانی که ما سینما را بازگشایی به طور گسترده ای شعار نمی خواهد تبدیل به یک جریان انتشار است که برای اولین بار در HBO Maxاین شرکت خبر داد.

و فکر می کنید امید خود را در مورد پخش آنلاين در تعجبم که زن 1984 یا نه.

دیگر غول های هالیوود از جمله دیزنی و Comcast جهانی, تصاویر تعویض شده اند به صورت آنلاین آغاز بکار برای برخی از فیلم های خود را که اصلی به مقصد با صفحه نمایش بزرگ است. دیزنی با اتکا بر آن جریان خدمات دیزنی به علاوه به انتشار همیلتونزنده-مرحله ضبط رسید موسیقی برادوی بیش از یک سال قبل از این فیلم در اصل برنامه ریزی شده تئاتر آزاد است. و جهانی را از دریم ورکز انیمیشن قرار داده و از آن دیوهای تور جهانی به عنوان یک دیجیتال اجاره در ماه آوریل است. هر دو آنلاین منتشر شده به نظر میرسد که افزایش تقاضا.

در حالی که برخی از برادران وارنر فیلم می تواند اولین HBO حداکثر به جای در تئاتر آن را به احتمال زیاد به “برخی از مطالب در حاشیه” گفت: جان Stankey مدیر عامل شرکت AT&T که دارای هر دو برادران وارنر و جریان سرویس HBO حداکثر.

“مطمئن باشید من فکر می کنم که می تواند رخ دهد. آن است که رفتن به اتفاق می افتد در یک فیلم مانند شعار یا چیزی مانند تعجب ، من می خواهم خیلی جای تعجب نیست اگر که مورد خواهد بود. در واقع من می توانم به شما اطمینان دهم در شعار که نمی توان در مورد او گفت:” روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی در بحث شرکت درآمد سه ماهه دوم با تحلیلگران.

“تئاتر هنوز مطلق, مهم, نقش, حرکت به جلو,” او اضافه شده است. “وجود دارد فقط برخی از مطالب که در حال رفتن به لذت بخش تر و بهتر است برای دیدن در تئاتر از در اتاق نشیمن.”

نولان اولویت برای سینما تجربه مرکزی به تصمیم برای شعار برای اکران در سینما Stankey اضافه شده بعد از آن در یک مصاحبه با CNBC. نولان نوشت: یک نظر مقاله ارج فضائل تئاتر برای واشنگتن پست در ماه مارس است.

“قطعا, Christopher می خواهم آن را به اعتبار” او گفت:. “این که چگونه او می خواهد که از قطعه کار که او انجام داده بود دیده می شود علاقمندان به سینما و به همین دلیل آن را رفتن به چیزی است که نشان می دهد تا در یک تئاتر.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: HBO Max: چگونه به آن را دریافت


4:24

شعار در اصل مجموعه ای برای ضربه زدن تئاتر, جولای 17, اما آن را برای اولین بار به تعویق افتاد تا ژوئیه 31 در میان یک دسته اسب سواران از دیگر فیلم های پرفروش تخلیه تابستان خود را برای اولین بار. به زودی پس از آن تحت فشار قرار دادند به اوت. 12. دوشنبه سپس آن را با تاخیر یک سوم زمان بدون هیچ گونه تاریخ انتشار.

“ما خواهد شد به اشتراک گذاری جدید سال 2020 تاریخ انتشار imminently برای شعار” Toby Emmerich رئیس برادران وارنر تصاویر گروه روز دوشنبه گفت. “ما در حال درمان شعار سنتی مانند روز جهانی-و-تاریخ انتشار و آینده ما بازاریابی و توزیع برنامه های که منعکس خواهد کرد.” (انواع گزارش های خبری پیش از آن.)

مانند بسیاری از Nolan فیلم مانند دونکرک و سه گانه شوالیه تاریکی کارگردان ساخته شده است تا اعتیاد به مواد مخدره توسط آزاد به اطلاعات چند که ممکن است. اما شعاربازیگران John David واشنگتن و رابرت پتینسون تا کنون به بازار عرضه شده مانند یک روی حیله و تزویر sci-fi, thriller, در امتداد خطوط نولان را در سال 2010 فیلم Inception.

DC comics عاقبت Wonder Woman 1984 است که بر روی تخته سنگ برای اکران در Oct. 2 اما آن را نیز به تاخیر افتاده است دو بار در حال حاضر. در اصل برنامه ریزی شده در ماه ژوئن آن را موکول به صورت Aug. 14 قبل از اینکه دوباره تحت فشار قرار دادند تا اکتبر.

در ضمن چشم انداز برای ما سینما بازگشایی باقی مانده است تلخ. همچنین پنج شنبه, AMC دوباره به عقب رانده بازگشایی طرح تا اواسط تا اواخر ماه اوت تا حد زیادی به دلیل تاخیر برای انتشار از انتظار فیلم های پرفروش مانند شعار و همچنین دیزنی مولان است که در حال حاضر مجموعه ای برای ورود به تئاتر Aug. 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de