آندروید 11: ما ویژگی های مورد علاقه, به علاوه چگونه به تست بتا

گوگل به تازگی افتتاح شد آندروید 11 بتا عمومی به صفحه تلفن, کاربران, اما نهایی ساخت نیست با توجه به رسمی ان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

گوگل به تازگی افتتاح شد آندروید 11 بتا عمومی به صفحه تلفن, کاربران, اما نهایی ساخت نیست با توجه به رسمی انتشار تا بعد از این سال. سازمان دیده بان ویدیو در بالا و یا خواندن از طریق زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار و چگونه به آن را امتحان کنید.

بهترین های آندروید 11 ویژگی های

آندروید 11 به شدت بر ارتباطات حفظ حریم خصوصی و کنترل بهتر از دستگاه های متصل. این شامل یک سیستم اطلاع رسانی نونما یک قدرت جدید در منو و چند کوچکتر دیگر ویژگی های. در اینجا چند از ZDNet را مورد علاقه ویژگی های جدید در به روز رسانی بتا عمومی -- نگه داشتن در ذهن که همه این ویژگی ها ممکن است آن را به 11 final آندروید نسخه.

مکالمه اطلاعیه

آندروید 11 خود را بهبود می بخشد حفاظت از تنظیمات اطلاع رسانی با معرفی یک فداکاری گفتگو بخش در سایه اطلاع رسانی درست زیر تنظیمات سریع. این اطلاعیه می تواند شامل پیام ها از برنامه های چت-مانند متون و Facebook Messenger پیام -- و آنها نشستن در بالای مرکز اطلاع رسانی در آندروید 11. شما می توانید بر روی آنها فشار دهید برای تنظیم تنظیمات خود را و در نهایت تغییر خود را چگونه chat موضوع اطلاعیه نظر می رسد.

حباب چت

حباب ها در اینجا در نهایت. شما ممکن است به یاد داشته باشید در مورد این ویژگی قبل از -- آن را به معنای شد برای آندروید 10 اما گوگل آن را حذف قبل از انتشار نهایی. اگر شما تا کنون مورد استفاده Facebook Messenger چت سران ویژگی و سپس حباب احساس خواهد شد بسیار مشابه است. در آندروید, 11, شما می توانید یک دکمه را در یک مکالمه اطلاع رسانی به "حباب" آن است. مکالمه خود را پس از آن باقی می ماند بر روی صفحه نمایش خود را صرف نظر از آنچه شما انجام می دهند. شما می توانید حرکت چت حباب در اطراف و پشته های مختلف حباب در بالای یک دیگر همه تا کنون که بدون نیاز به خروج خود را از برنامه های دیگر.

اجازه کنترل

یکی از مورد علاقه ما آندروید 11 ویژگی های جدید است که اجازه تنظیم مجدد برای برنامه های شما استفاده نشده در حالی که. از ویژگی های خودکار بازنشانی تمام مجوز ها در برنامه های که نمی اخیرا افتتاح شد. شما نیز در حال حاضر باید این گزینه برای انتخاب کردن در برای یک بار اجازه تنظیم برای میکروفون استفاده از دوربین استفاده کنید و اطلاعات موقعیت مکانی در نرم افزار. در نهایت اگر شما انتخاب کنید "انکار" به یک برنامه اجازه تنظیمات دو بار در اندروید 11 مسدود خواهد شد برنامه از شما درخواست برای اجازه دوباره.

قدرت جدید منو

قدرت منو در حال حاضر کار می کند به نوعی مانند یک کیف پول دیجیتال. آن را ارائه می دهد کنترل های مختلف برای تأمین انرژی و یا بازنشانی تلفن خود را, اما همچنین در حال حاضر گوگل پرداخت کارت و عبور و خانه هوشمند کنترل. شما می توانید آن را توسط طولانی با فشار دادن دکمه قدرت در دستگاه اندیشه خود را.

کنترل رسانه ها

آندروید 11 حرکت خود را کنترل رسانه به تنظیمات سریع در منطقه بالا سمت راست اطلاعیه ها. شما می توانید سقوط و یا گسترش آن را به دیدن آلبوم هنر یک اسکراب نوار و دیگر ویژگی های موسیقی. بیشتر به راحتی وجود دارد یک دکمه جدید است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید که در آن صوتی خود را پخش می کند. این باعث می شود آن را آسان تر برای انتخاب بلوتوث بلندگو و هدفون.

ضبط صفحه نمایش

سال گذشته گوگل اضافه شده درست است بومی ضبط صفحه نمایش برای آندروید 10 بتا, اما آن را کشیده و آن را قبل از انتشار رسمی. آن را در آندروید 11 beta. همچنین در حال حاضر زمانی که شما تصویر بند انگشتی را شناور در گوشه پایین سمت چپ. ضربه بزنید و آن را به سرعت ویرایش و یا به اشتراک گذاری تصویر.

چگونه می توانید آندروید در حال حاضر 11

آندروید 11 در حال حاضر تنها در دسترس به عنوان یک بتا عمومی, اما شما می توانید سعی کنید آن را برای خودتان در حال حاضر.

  1. بازدید google.com/android/beta به ثبت نام برای Android Beta برنامه.
  2. ورود به حساب کاربری گوگل خود را وقتی از شما خواسته.
  3. خود را واجد شرایط در دستگاه های ذکر شده خواهد شد در صفحه بعد.
  4. کلیک کنید برای ثبت نام در بتا برنامه.
  5. برو به تنظیمات > System > Advanced > به روز رسانی سیستم برای بررسی در دسترس محبوبیت.

به انتخاب کردن در, شما نیاز به ورود به حساب گوگل خود و تایید دستگاه خود را واجد شرایط است. در ابتدا تنها صفحه 2 و جدیدتر صفحه گوشی می توانید اجرا بتا. بیشتر باید به دنبال به زودی. بعد از آن شما نیاز به ثبت نام و بررسی برای به روز رسانی. آن را باید برای دستگاه خود را در عرض چند دقیقه. مطمئن باشید که برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات خود را با گوگل به طور مستقیم از صفحه.

آن را امتحان کنید و اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم به عنوان به خوبی!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب