هری پاتر deepfake درج مریل استریپ به عنوان دولورس Umbridge - CNET

مریل استریپ به عنوان Imelda Staunton به عنوان دولورس Umbridge. AsArt/YouTube; تصویر توسط CNET Deepfakes خود ر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
screen-shot-2020-06-18-at-8-56-18-am.png

مریل استریپ به عنوان Imelda Staunton به عنوان دولورس Umbridge.

AsArt/YouTube; تصویر توسط CNET

Deepfakes خود را عمیقا مشکوک استفاده می کند اما زمانی که آنها در حال جایگزینی بیل پولمن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روز استقلال, سخنرانی, آنها فوق العاده موثر برای تجسم recastings از فیلم های معروف. چگونه در مورد هری پاتر و محفل ققنوس?

یک deepfake از YouTuber AsArt جایگزین Imelda Staunton با مریل استریپ در نقش دولورس Umbridge. این استاد دفاع در برابر تاریکی هنر که به عنوان شبیه, بزرگ, رنگ پریده وزغ و که دوست دارم برای بچه گربه ها و دیگر متعلقات مربوط به belies او cruelness نسبت به هری.

چندین انتخاب صحنه ها در بازی در اینجا از جمله یکی که در آن Umbridge است هری نوشتن خطوط ویژه کویل که نمی کند نیاز به جوهر. که دلیل آن را می نویسد با خون فرد با استفاده از آن.

"شما می دانید من واقعا نفرت کودکان" -- یک کلاسیک Umbridge خط که Streep خواهد ناخن.

وزارت سحر و جادو سیاست کنار این بدون درز deepfake که به نوعی شیپور خاموشی Streep توانایی ماهرانه تضعیف کند. کمی بزرگ نهفته است Streep را بدست او این کار را در زندگی واقعی است.

Deepfake تصویری دستکاری فن آوری استفاده شده است در حالی که در حال حاضر به reimagine نقش با بازیگران مختلف بدون نیاز به بازسازی کل فیلم است. شما می توانید ببینید , Bill Hader به عنوان T-1000 در ترمیناتور 2و رابرت داونی جونیور و تام هلند به عنوان Doc قهوه ای و مارتی McFly در بازگشت به آینده. این همه فوق العاده چشمگیر و بسیار نگران کننده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن