بندر حمل و نقل فراخوان تعویض جک می ایستد ممکن است نا امن بیش از حد گزارش می گوید – Roadshow


failedjackstand

این سه تن جک ایستاده شکست خورده در حد کمتر از آن دارای وزن است.

مایک Galli از طریق Facebook

به یاد داشته باشید زمانی که ما به چاپ داستان در بندر حمل و نقل را جک می ایستد که به یاد می آورد چرا که خود را قفل pawls نیست به طور کامل درگیر شدن? معلوم می شود که جایگزینی جک می ایستد ممکن است مسائل بیش از حد — آنهایی که بزرگ است.

با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط درایو مشکل شامل یک مشتری که اقدام به حمایت از او فولکس واگن گلف با یک مجموعه جدید از سه تن در بندر حمل و نقل جک ایستاده و تنها به یکی از آنها را از وسط به دو نیم. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی.

تقسیم جوش به احتمال زیاد نتیجه نامناسب جوشکاری انجام شده در این کارخانه که در آن جوش نمی کند و بنابراین نمی کند به طور کامل امن دو قطعه از فلز. نیازی به گفتن نیست, این چیزی است که شما باید بر روی یک سه تن جک ایستاده با گلف نشستن بر روی آن.

بندر حمل و نقل نمی بلافاصله در پاسخ به Roadshow درخواست برای نظر.

بعد از شکست عکس از جک ایستاده خیلی gnarly و به عنوان مقدار زیادی از شواهد که شاید ما علاقه مندان به خودرو باید شروع به خرید ما ایمنی بحرانی تجهیزات گاراژی در جای دیگر.

اگر شما در میانهی شب خود را بررسی جک می ایستد (PDF) برای دیدن اگر آنها بخشی از بندر حمل و نقل به انجام این کار در این لینک و چک خود را تعویض و با دقت قبل از اعتماد به خود را در زندگی به آنها است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ارتقاء گاراژ خود را با LiftMaster جدید myQ سوئیت


2:21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im