همیلتون در دیزنی به علاوه: 6 چیز تعجب آور به سازمان دیده بان برای - CNET

تاریخچه آن چشم Lin-مانوئل میراندا و Phillipa سو به عنوان الکساندر و الیزا همیلتون در فیلم برداری نسخه از ضربه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399
hamilton-lin-manuel-miranda-phillipa-soo

تاریخچه آن چشم Lin-مانوئل میراندا و Phillipa سو به عنوان الکساندر و الیزا همیلتون در فیلم برداری نسخه از ضربه موسیقی همیلتون.

دیزنی

من کشیده خانواده من به من همیلتون وسواس چند سال پیش -- من preteen دختر خیلی رفت و مستقیما از حفظ Frozen soundtrack و السا capes به رپ کردن 10 دوئل فرمان و بازی پگی Schuyler در تئاتر اردوگاه. در scrimped-برای سفر به لندن من بلعیده سخت تلاش نیست به فکر می کنم در مورد موجودی بانکی و دستگیر ما بلیط برای دیدن این نمایش در ویکتوریا قصر تئاتر. ("تمام راه را از لندن ؟ لعنت!")

من دیده ام که نشان می دهد زندگی می کنند دو بار pored بیش خالق Lin-مانوئل میراندا 270 صفحه کتاب در مورد ساخت نشان می دهد به عنوان خوانده شده (بخش هایی از) ران News را همیلتون بیوگرافی که از آن الهام گرفته و حتی بازدید مارکی دو لافایت را به ما پرچم-بخور قبر در گورستان پاریس. ("Ev'ryone آن را برای مورد علاقه امریکا در مبارزه فرانسوی!")

و در حال حاضر بسیار پیش بینی هیپ هاپ موسیقی است که در دیزنی پلاسبا اصلی 2016 برادوی بازیگران. بنابراین آیا شما در حال آمدن به اتاق که در آن اتفاق می افتد برای اولین بار و یا شما عملا افتخاری Schuyler, خواهر, اینجا شش تعجب آور صحنه به تماشا. (اخلال گران در پیش است.)

1. نگه داشتن چشم در گلوله

وجود دارد یک نیمه راز شخصیت در همیلتون. یک رقصنده در هر تولید -- آن را Ariana DeBose در فیلم -- پخش گلوله. او هرگز معرفی همینطور اما اقدامات او کسانی هستند که که دلالت بر مرگ است. او در مراحل نزدیک به اعضای بازیگران که در مورد مرگ دست با مته سوراخ کردن تیغ جوجه تیغی خود را زمانی که او با چالش های همیلتون به مرگبار دوئل و whizzes توسط همیلتون زمانی که مرگ او ذکر شده است و یا پیشنهاد بازی در یک نقش ویژه و البته در آخرین لحظات.

برای پیدا کردن DeBose دنبال یک رقصنده با مشخص poof از فر و توجه به شعر و اقداماتی که در حال وقوع در مرحله هنگامی که او باعث می شود برجسته ظاهر. که با مته سوراخ کردن و همیلتون خود را مشهور دوئل هدف او روشن می شود. خواندن این 2016 مصاحبه با DeBose برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او را همیشه هدف برای عنوان شخصیت.

2. یک صحنه است که در موسیقی متن فیلم

اگر شما مانند من هستید شما بازی تمام همیلتون موسیقی متن فیلم بارها و بارها قبل از شما تا به حال از دیدن نشان می دهد. و بدون سوال, شما می توانید درک و سقوط در عشق با نشان می دهد که در راه است. اما وقتی که شما تماشای این فیلم شما ممکن است تعجب برای دیدن یک صحنه کوتاه که در آن الیزا می خواند همیلتون نامه گفتن از مرگ عزیز جان Laurens. در یک پست وبلاگ Tumblr, میراندا توضیح داد که او در سمت چپ صحنه از موسیقی متن فیلم به عمد. آن را بیشتر یک صحنه از یک ترانه او می گوید و قوی تر زمانی که دیده می شود.

همچنین به عنوان یک برادوی فن خود را, او می خواست برای نجات یک وحی برای کسانی که به دیدن نمایش خود را و نه فقط گوش دادن به موسیقی متن فیلم. "لطفا درک کنید که دلیل من سمت چپ این صحنه خاموش آلبوم است دقیقا به این خاطر که من ارزش آن را (و Laurens) بسیار" میراندا می گوید.

3. نگاه برای برادوی و رپ homages

میراندا یک موسیقی چرم گاومیش مطرح شده در برادوی را نشان می دهد, rap, hip-hop و ژانرهای دیگر است. او فلفلی با نشان دادن موسیقی مراجع, نوع مانند تخم مرغ عید پاک در بازی های ویدئویی. در شات های او شامل "شما رو به دقت آموزش داده است آشنا برای بسیاری از ما از جنوب اقیانوس آرام. در دست راست جورج واشنگتن خود را "مدل های مدرن و عمده کلی" است که البته یک خط معروف از دزدان دریایی پنزنک.

و در داستان امشب همیلتون و دوستان توست به قریب الوقوع خود را به نبرد در حالی که نوشیدن با هم و سپس دوباره آهنگ بعد. میراندا می نویسد: در کتاب همیلتون: این انقلاب که از او الهام گرفته شده بود توسط گروهی از دوستان در Stephen Sondheim موسیقی Merrily We Roll, همراه, که خواندن یک تکرار کر toasting دوستی خود را.

وجود دارد مقدار زیادی از رپ و هیپ هاپ منابع -- یک زن و شوهر بسیار آسان به نقطه. 10 دوئل احکام می پردازد ادای احترام به Biggie Smalls' ده Crack فرمان. در شات همیلتون می گوید که او "تنها 19 اما ذهن من مسن تر است" و در را تکان داد آنهایی که در بخش دوم توسط hip-hop دو Mobb Deep, یک شعر اجرا می شود "من تنها 19 اما ذهن من است." و ریتم همیلتون با استفاده از هجی کردن نام خود را بسیار شبیه به زمانی که Smalls جادوها بدون, برای, R-I, O, ما (برای "Notorious B. I. G.") در رفتن به کالی.

4. نقطه سانسور

همیلتون موسیقی معاملات با افراد جدی در واقع -- مرگ, خیانت, غم خشونت از جنگ و انقلاب است. این فیلم برداری نسخه شده است rated PG-13 اما میراندا توضیح داد در توییتر که نشان می دهد با استفاده از F-کلمه سه بار و به منظور نگه دارید که PG-13 امتیاز فیلم فقط می توانید استفاده از آن را یک بار. بنابراین او اجازه بازرسان تیک که کلمه دو بار. موسیقی متن فیلم obsessives -- چرا شما دنبال من ؟ -- متوجه خواهد شد آنها را زمانی که آنها رخ می دهد اما اگر شما تعجب کنید که در اینجا آنها عبارتند از:

  • در یورکتون (دنیای وارونه), فراوان هرکول مولیگان فریاد که او را "دریافت درآورد تا بازگشت دوباره" اما فیلم mutes آن است.
  • و در یاد لحظه ای در واشنگتن در کنار خود جفرسون و مدیسون آواز خود را به عنوان "جنوب cumshot on جمهوری خواهان دموکراتیک!" در این فیلم ادای سوگند قسمت است bleeped بیش از. (میراندا گفت: این امر می تواند جایگزین با یک رکورد ابتدا و شاید آن بود اما من پخش آن را سه بار و فقط شنیده ام یک تار صدا.) این یک معامله بزرگ نیست واقعا و به عنوان میراندا در توییتر خود گفت: او به معنای واقعی کلمه "به دو پسر بنابراین بچه ها می توانید آن را ببینید."

5. ما در مقابل انگلستان تغییرات

به عنوان شما می توانید نگه داشتن یک چشم را برای سه tiny موارد که در آن شعر می شنوید در این فیلم تغییر شد برای بازی در لندن اجرای برنامه. هیچ کدام عمده هستند و اگر شما تنها با دیدن این فیلم شما هرگز انگلیسی, تغییرات, اما برای همیلتون completists آن را سرگرم کننده به دانستن آنچه که آنها هستند. (من تو را دیدم آن را در هر دو کشور می تواند تایید این خطوط بودند منتقل لندن برای کاربران.) همه آنها به نظر می رسد بر اساس بسیار خاص ما مراجع است که استرالیایی ها ممکن است دریافت کنید.

  • در یک استراحت "جان آدامز ندارد یک کار واقعی به هر حال" تغییر "معاون رئیس جمهور نیست یک کار واقعی به هر حال" شاید فرض کنید که استرالیایی ها نمی دانم آدامز نقش. من شرط می بندم بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند آدامز معاون رئیس جمهور یا نه.
  • خود را بنده مطیع, Aaron Burr چالش همیلتون به یک دوئل در ویهاوکن, New Jersey. به جای ما شعر از "ویهاوکن. سحر. اسلحه. کشیده" استرالیایی از شنیدن "نیوجرسی. سحر. اسلحه. کشیده شده است." استرالیایی احتمالا می تواند ام نمیفهمد که ویهاوکن یک محل نام از متن اما تغییر ساخته شده بود به هر حال.
  • و مشابه جغرافیایی تغییر ساخته شده بود برای استرالیایی ها در اتاق که در آن اتفاق می افتد زمانی که سایت ما در کنگره مورد بحث یک خط زد که "من پیشنهاد پوتوماک" تبدیل به "خوب باید او را بیش از پیشنهاد آن است." به نظر می رسد به توان فرض کرد که اشاره ای به واشنگتن دی سی Potomac River نمی حس را به زبان انگلیسی.

6. Catting اطراف

این خیلی جزئی اما تا خر خر کردن-fect. در زمستان های توپ, Aaron Burr ادعا می کند که همیلتون با یک مرد خانمها است که "مارتا واشنگتن به نام او وحشی تامکت پس از او" و از خود راضی A. ژامبون سازیاموسیقی زنگی در "درست است!"

آن را احتمالا نه. (Hamilton, پخش سریع و سست با بسیاری از حقایق بسیاری را بسیار بزرگتر از این -- گلپر عشق زندگی, برای یک.) میراندا اذعان می کند در این کتاب Hamiton: انقلاب که گربه داستان "احتمالا داستان John Adams گسترش بعد از آن در زندگی است." و سایت رسمی Washingtons' ویرجینیا خانه, Mount Vernon, اذعان می کند که زن و شوهر اول بودند و واقعا بیشتر مردم سگ-هر چند آنها را انبار گربه بنابراین چه کسی می داند چه مارتا ممکن است نام tomcattiest از همه آنها را ؟

همیلتون است که در حال حاضر در دسترس برای جریان در دیزنی به علاوه. و اگر شما می خواهید کامل تئاتر تجربه, Playbill, نوشته شده است چاپ آنلاین نسخه از برنامه از این هفته نمایش فیلم برداری شده بود با بازیگران زندگی نامه headshots لیست آهنگ و بیشتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020

3:50tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن