همیلتون فیلم اراضی دیزنی به علاوه جولای 3. چگونه به سازمان دیده بان برادوی احساس - CNET

همیلتون در دسترس خواهد بود در دیزنی به علاوه با شروع ماه ژوئیه 3. تئو Wargo/GettyImages اگر شما همیشه می خواس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
gettyimages-539757268

همیلتون در دسترس خواهد بود در دیزنی به علاوه با شروع ماه ژوئیه 3.

تئو Wargo/GettyImages

اگر شما همیشه می خواستم برای دیدن شدید جشن موسیقی همیلتون شما در شانس هستید. آن را می رسد در دیزنی به علاوه در جولای 3. این موسیقی توسط آهنگساز نمایشنامه نویس بازیگر و تهیه کننده Lin-مانوئل میراندا برنده 11 جوایز تونی سال 2016 و همچنین 2016 جایزه پولیتزر در درام. آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک خلاق بازگویی مدرن از الکساندر همیلتون در سفر خود برای تبدیل شدن به یک بنیانگذار ایالات متحده است.

هیپ هاپ موسیقی ثبت شد با اصلی 2016 برادوی بازیگران که شامل عمدتا از نوازندگان -- قابل توجه در چشم انداز فعلی علیه سیستماتیک نژادی و بی عدالتی و تماس به اصلاحات همه چیز از تثبیت پلیس قوانین استخدام و شیوه های جبران خسارت از شرکت های بزرگ امریکا است.

در علاوه بر این به عنوانی الکساندر همیلتون, Aaron Burr و جورج واشنگتن در میان شخصیت های روی صحنه. نشان می دهد شامل آهنگ های محبوب مانند من شات یورکتون (دنیای وارونه) و صبر کنید -- شما می توانید جریان این آلبوم رایگان در Spotify در. در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای همیلتون موسیقی هنگامی که آن را در دسترس می شود در دیزنی به علاوه در ماه آینده.

وقتی همیلتون شروع کنم ؟

شما می توانید شروع به جریان همیلتون در دیزنی به علاوه جولای 3. موسیقی در اصل برنامه ریزی شده برای ضربه زدن تئاتر در اکتبر 2021 اما منتقل شد به صورت آنلاین نمایش به عنوان یک نتیجه از بسته شدن تئاتر در طول coronavirus همه گیر.

چگونه می توانم همیلتون آنلاین ؟

به منظور تماشای همیلتون شما نیاز به یک دیزنی به علاوه اشتراک. مشترکین جدید می توانید سعی کنید از جریان خدمات رایگان به مدت هفت روز با دسترسی به تمام عناوین و شما می توانید در هر زمان لغو.

وجود دارد دو راه اساسی برای عضویت:

پس از این فیلم در دسترس می شود در جولای 3, ما انتظار آن خواهد بود در میان انتخاب های برجسته در بالای دیزنی به علاوه. اگر نه, شما می توانید جستجو را با انتخاب آیکون ذرهبین.

23-disney-plus

سازمان دیده بان همیلتون خود را از تلویزیون و یا تلفن.

سارا تو/CNET

آیا من می توانم دانلود همیلتون برای تماشای آفلاین ؟

دیزنی به علاوه اجازه می دهد تا به شما دانلود تمام از خود نشان می دهد و فیلم به تماشای آفلاین بنابراین ما فکر می کنم شما قادر خواهید بود به هم دانلود همیلتون برای مشاهده آفلاین.

چه معامله بزرگ است ؟

پس از اجراهای برادوی نشان می دهد در حال معلق تا اطلاع ثانوی با توجه به coronavirus تنها راه طرفداران قادر خواهد بود به تماشای برنده جایزه موسیقی است که در دیزنی به علاوه. بلیط برای دیدن یک اجرای زنده از همیلتون که اغلب به فروش می رسد در سینماهای سراسر کشور در محدوده از $149 و تا.

خواهد همیلتون زبان صریح و روشن بود سانسور ؟

پس از همیلتون خواهد بود در دیزنی به علاوه بسیاری نگران آن هستند که زبان و محتوا را سانسور می شود پس از دیزنی به علاوه یک خانواده پسند جریان خدمات به طور خاص آهنگ ها حاوی F-کلمه و بیشتر شاعرانه زنده صحنه است.

در این زمان, دیزنی, نشده اعلام کرد که آیا آن را سانسور فحش دادن کلمات حذف محتوای جنسی از موسیقی ارائه یک هشدار و یا اجرای فیلم در تمامیت آن.

این داستان اغلب به روز شده با اطلاعات جدید است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بالا 5 را نشان می دهد از دست رفته از دیزنی Plus

5:30tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب