Halo 3 آغاز بکار بر روی کامپیوتر به بازیکنان اجازه پایان مبارزه - CNET

مایکروسافت Halo 3 در نهایت ساخته شده خود PC اولین بازی در روز سه شنبه به عنوان بخشی از بازی Halo: The Master

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
campaign-3.png
مایکروسافت

Halo 3 در نهایت ساخته شده خود PC اولین بازی در روز سه شنبه به عنوان بخشی از بازی Halo: The Master Chief Collection. 2007 کلاسیک در ابتدا برای کنسول ایکس باکس 360 است نتیجه گیری فصل از هاله اصلی سه گانه است. این مجموعه شامل شش بازی های منتشر شده در طول زمان با هر یک از بازی جلا به طور خاص برای بازی در رایانه های شخصی مدرن.

اگر شما خرید این مجموعه شما در حال حاضر می توانید بازی بازی های سالگرد نسخه اصلی Halo و Halo 2 در علاوه بر این به محبوب prequel Halo: Reach. پس از Halo 3 این مجموعه را گرد با Halo 3: ODST-که می گوید یک داستان اتفاق می افتد در همان زمان به عنوان Halo 3 -- و Halo 4.

فرمانده استاد محبوب شخصیت از بسیاری از بازی Halo از جمله تمام سه قسمت از سه گانه اصلی است. برای اولین بار توسعه یافته توسط Bungie تمام بازی ها در این سری بسیار معروف هستند جالب داستان مبارزات و رقابتی در حالت چند نفره. آنها اول شخص اکشن است که در آن شما به نبرد با بیگانگان برای نجات جهان. داستان مبارزات پر شده با sci-fi lore.

شروع سهشنبه, شما می توانید خرید Halo 3 و یا بازی آن را از طریق مایکروسافت سرویس اشتراک ایکس باکس بازی عبور برای PC. مجموعه هزینه های $40 برای تمام شش بازی و یا شما می توانید آن را در خرید خود را برای $10.

 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن