هکر پشت Ripoff Report برای اخاذی از تحویل به ما

تصویر: Setyaki Irham ZDNet قبرس ملی شده است استرداد به آمریکا به صورت اتهام هک کردن بررسی پورتال Ripoff گزارش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 تیر 1399
Hacker
تصویر: Setyaki Irham ZDNet

قبرس ملی شده است استرداد به آمریکا به صورت اتهام هک کردن بررسی پورتال Ripoff گزارش اخاذی شرکت و فروش دسترسی به باطن آن به یک شخص ثالث است.

مردی به نام جاشوا Polloso Epifaniou 21 سال و ساکن نیکوزیا, قبرس وارد آمریکا روز جمعه برنامه ریزی شده است به arraigned در مقابل یک دادگاه آمریکایی در دوشنبه 20 ژوئیه که در آن او می تواند به طور رسمی متهم شده است.

این Ripoff Report هک

با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط ZDNet مقامات ایالات متحده بر این باورند Epifaniou با استفاده از یک حمله brute-force برای به دست آوردن دسترسی به اعتبار از یک Ripoff Report کارمند در اکتبر 2016.

قبرس و سپس کار با SEO (بهینه سازی موتور جستجو) شرکت برای حذف بررسی بد از Ripoff Report سایت برای جستجوگرها شرکت مشتریان پرداخت.

"Epifaniou و شرکت خود conspirator حذف حداقل 100 شکایت از ROR پایگاه داده, شارژ جستجوگرها شرکت 'مشتریان' حدود 3000 $به $5,000 برای حذف هر یک از شکایت" وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در آزادی مطبوعات در روز شنبه.

ror-deleted.png

محققان گفت که زمانی که یک محلی قبرس بانک مسدود co-conspirator پرداخت به هکر این دو نیز مرتب برای شرکت در جستجوگرها به موضوع ساختگی backdated فاکتورها برای توجیه نقل و انتقالات بانکی برای Epifaniou را هک.

اسناد دادگاه نیست شناسایی Epifaniou شریک اما یک Fox 11 بررسی ادعای قبرس هکر کار با Pierre Zarokian بنیانگذار ارسال اکسپرس شهرت شرکت مدیریت.

طرح کردم بعد از Epifaniou ایمیل فرستاده Ripoff Report مدیر عامل در نوامبر 2016 و تلاش برای گرفتن این شرکت در حالی که همچنین به طور فعال از بین بردن بررسی بد از پایگاه داده خود را.

به گفته محققان هکر درخواست پرداخت 90000 دلار در عرض 48 ساعت از مدیر عامل تهدید در غیر این صورت به نشت این Ripoff Report پایگاه داده آنلاین.

هنگامی که او دریافت پاسخ از مدیر عامل هکر ایمیل و دوباره روز دوم با یک ویدیو نشان دادن خود دسترسی به exec حساب.

اف بی آی شروع به رسیدگی به این انجمن در سال 2017 و ارسال اکسپرس مدیر عامل دستگیر شد و در سال 2018 و گناه التماس کرد در اوایل این سال است.

قبل از 2016 هک

در علاوه بر این به خود Ripoff Report هک و اخاذی مقامات آمریکایی نیز متهم Epifaniou از هک و اخاذی وب سایت های دیگر بین ماه های اکتبر و نوامبر 2014 تا 2016.

قربانیان ذکر شده توسط DOJ شامل یک بازی آنلاین رایگان ناشر مستقر در ارواین کالیفرنیا; سخت افزار شرکت مستقر در نیویورک, نیویورک; آنلاین وب سایت اشتغال مستقر در Innsbrook ویرجینیا و یک آنلاین اخبار ورزشی سایت متعلق به Turner Broadcasting System, Inc. در آتلانتا ،

برای گرفتن قربانیان گفته مقامات Epifaniou با استفاده از دو تکنیک است.

او با استفاده از اشکالات امنیتی برای هک کردن سایت های مورد نظر و پس از آن سرقت اطلاعات کاربری خود و یا او خریداری قربانی سایت داده های کاربر از سایر هکرها و سپس استفاده از آن برای گرفتن قربانی به پرداخت باج.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن