پدر بزرگ به من بگویید در مورد روز قبل از بزرگ فاصله

عکس از آنی Spratt در Unsplash در این ویدئو بازی حق رای دادن و خرید اینترنتی توسعه دهندگان فرض پس از جنگ هسته

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
grandpa-story.jpg
عکس از آنی Spratt در Unsplash

در این ویدئو بازی حق رای دادن و خرید اینترنتی توسعه دهندگان فرض پس از جنگ هسته ای سناریو است که در آن بخش از جمعیت جان سالم به در برد آتش سوزی در مخفی غنی زیرزمینی خزانه. این بازی بازیکن اجازه می دهد تجربه آنچه در جهان ممکن است مانند اگر چنین سناریو صورت گرفت.

داستان های علمی تخیلی اغلب شروع می شود با یک سوال و سپس ایجاد یک داستان در اطراف ، چه آن را مانند اگر یک فدراسیون از سیارات مسالمت آمیز استعمار کهکشان ؟ چه آن را مانند اگر یک بیگانه وارد با قدرت فراتر از آن است که انسانی ، چه آن را مانند اگر یک بیماری همه گیر به طور ناگهانی همه را مجبور به جداسازی و یا احتمالا می میرند ؟

اما که یکی از آخرین نیست فقط یک فرض برای تلویزیون نشان می دهد, رمان یا یک فیلم. این وضعیت همه ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر. در زیر یک داستان است که به بررسی این سوال فرض کنید که زندگی هرگز به بازگشت به آنچه در آن بود و آن را تلاش برای پاسخ به چه جدید در حالت عادی ممکن است مانند.

آن بوده است freaky به فکر کردن در مورد این احتمالات و من مطمئن هستم که آنچه من در حال حاضر در اینجا را از دست ندهید علامت فاصله بسیار است. اما به هر خوب آن را ندارد, در اینجا نگاهی به آینده امکان پذیر است. افکار من با همه ما است. امن چسبیدن به در.


"سلام مامان. آیا شما آماده برای به رختخواب؟"

"بله پدر. شما می توانید به من بگویید یک داستان؟"

"مطمئن عسل. به همین دلیل من اینجا هستم. آیا شما یک داستان خاص در ذهن؟"

"پدر بزرگ می تواند به شما به من بگویید در مورد فاصله دوباره. شما واقعا در حدود سال قبل از میلاد ؟

"من بود مامان. من در مورد به عنوان قدیمی به عنوان پدر و مادر خود را. این همه تغییر در حدود یک ماه. وجود دارد شیوع بیماری های قبلی از چیزی مانند فاصله ویروس چند دهه زودتر, اما آنها نمی گذارد ما بخشی از جهان بسیار زیاد است. اما COVID-19? که دنیا را تغییر داد."

"مامان و بابا به من اجازه تماشای بسیاری از فیلم ها. آیا واقعا این درست است که شما رفت و به کسانی که restar... resty? چه به آنها تماس بگیرید ،

"آنها به نام رستوران. ما انجام داد. امروز البته ما سرویس آشپزخانه در خانه ها و کارخانه ها و مجتمع انبار. بنابراین ما هنوز هم می تواند جالب غذا را به ما تحویل داده اگر ما نمی خواهید به طبخ. اما ما نمی رفتن وجود دارد دیگر. به جای روبات خودکار اتومبیل و شجاع ما تحویل مردمی آوردن مواد غذایی برای کسانی از ما که به طور دائم پناه در محل.

"رستوران گرچه در میان ما بزرگترین لذت. وجود دارد میلیون ها نفر از افراد شاغل در صنعت رستوران. برخی از کسانی که نقل مکان کرد و به تحویل و دیگران آغاز شده سرویس آشپزخانه, اما بسیاری از آنها بدون کار باقی مانده. و البته میلیون ها نفر از ما که عاشق نه تنها غذاهای خاص اما رفاقت از به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با دوستان از دست داد که امتیاز برای همیشه."

"Eeew! که برای تلفن های موبایل به طوری ناخالص! چگونه می تواند شما ایستاده در حال در نزدیکی هر کسی اما مادر بزرگ ؟ چگونه می تواند شما را از تمرکز بر روی خوردن هنگامی که کسی در جدول می تواند حمل درو?"

"ما نمی باید این درو آن. مطمئن شوید که هر کس درگذشت. اما آن را اغلب پس از هفتاد یا هشتاد سال زندگی می کنند. در آن زمان ما به نام مرگ Grim Reaper و تا جایی که درو می دانید نام آن کردم. اما به اندازه کافی از آن ترسناک ، آیا شما می خواهید من برای ادامه داستان؟"

"مطمئن شوید. شما می توانید به من بگویید در مورد آنچه روز خود را مانند آن زمان ؟ در فیلم به نظر می رسد مانند مردم کار کرد مناسب در کنار یکدیگر بدون به راحتی با ماندگاری مناسب. نبود که بدون هیچ زحمتی بدانند تمام کسانی که در لباس های مختلف ؟ علاوه بر این شما نمی ترسم کسی که نفس در شما?"

"ما به تن انواع پوشاک ، من یک نویسنده پس از من از خانه کار می کرد قبل از آن که شد راه ما بود همه چیز. و بله مردم رفت و به دفاتر و کارخانه ها و دیگر سایت کار هر روز کار side-by-side با افراد دیگر است."

"پدر بزرگ من درک می کنم که چرا شما تا به حال مردم در کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز اما چرا هر کسی که رفتن به یک دفتر؟"

"خوب بود که قبل از کار در یک دفتر غیر قانونی ساخته شده بود. دولت تصمیم گرفت که همه چیز را که می تواند انجام شود در یک دفتر می تواند فقط به عنوان به راحتی می توان در خانه انجام می شود با استفاده از کنفرانس و همکاری نرم افزار و به اشتراک گذاری همه چیز در ابر. ما خوش شانس بودند که وقتی بزرگ فاصله اتفاق افتاده است ما در حال حاضر واقعا عالی مبتنی بر cloud computing پس از آن نسبتا آسان برای محدود مسافران به سوئیچ به کار از خانه."

"چه یک کام... یک commoo...?"

"رفت و آمد. کسانی که بودند افرادی که سوار به کار هر روز. آنها می خواهم ماشین و قطار و اتوبوس و دوچرخه و یا حتی راه می رفت. فکر می کنم از آن را به عنوان اگر هر کس تا به حال انتقادی سفر تصویب و نمی نیاز به یک فایل و حمل و نقل برنامه ریزی قبل از ترک خانه. من هرگز دوست رفت و آمد به همین دلیل است که من از خانه کار می کرد قبل از میلاد."

"مردم در کارخانه ها و بیمارستان ها بیش از حد؟"

"برهنه ؟ هیچ کس به کار می رفت و بدون لباس. اما شما واقعا صحبت کردن در مورد افرادی که به راحتی با ماندگاری مناسب. تقریبا هیچ کس در خارج از یک اتاق مخصوص به نام "اتاق تمیز' عینک راحتی مناسب آن. امروز البته هر کسی که به هر نقطه در نزدیکی هر کسی به غیر از خانواده به پوشیدن یکبار مصرف بیرونی لباس را پوشش می دهد که هر بخشی از بدن خود را. به همین دلیل آنها به نام آسایش مناسب. آنها به نگه داشتن شما گرم و دنج و مردم راحت هستند زمانی که آنها می دانند که آنها احتمالا امن در اطراف هر یک از دیگر.

"شما در مورد خواسته اوایل روز. آن را در زمان یک زن و شوهر از سال به سطح شیب دار بالا تولید آسایش مناسب. همچنین در زمان چند سال برای تمام مکان های که در آن مردم را به آمدن در تماس با توسعه ورود و خروج اسکرابر برای اطمینان از راحتی مناسب تمیز هستند در هنگام ورود یا خروج چیزی مثل یک کارخانه یا مرکز داده است."

"مامان گفت: مردم دیوانه رفت."

"خوب مامان راست پس از آن ضربه سخت بود همه در اطراف. شما باید به درک. جهان پس از آن هر چیزی مانند جهان امروز است. ما انسان ها بوده است, موجودات اجتماعی برای 10000 سال یا بیشتر. آن را کاملا به معنای واقعی طبیعت انسان است. به اند که قابلیت اتصال به در فرد گرفته شده و دور از ما در چند هفته ايجاد درد روانی."

"آیا شما نیز زندگی می کنند از طریق جنگ از مدالها? مامان گفت که واقعا بد بود."

"این یک ایده عالی است که به سختی شکست خوردند. ایده این بود که هر کس می پوشند, نشان, نشان می دهد خود را تست وضعیت بنابراین مردمی که verifiably Reaper-رایگان می تواند جمع با هم. اگر کسی تایید به عنوان ویروس رایگان نقل مکان کرد و در نزدیکی هر کسی که آزمایش نشده بود و یا آلوده زنگ صدا خواهد. آنها همچنین سعی کردم مچ پا دستبند و ردیابی گوشی های هوشمند اما همه شکست خورده است.

"وجود دارد یک زن و شوهر از مشکلات است. شما تنها می تواند به عنوان تایید Reaper-رایگان برای مدت زمان محدود. اگر شما راه می رفت از نزدیکی به کسی که نشان نبود گزارش Reaper-رایگان شما می خواهم به طور ناگهانی از دست دادن خود را درو وضعیت. از آن بدتر بود هر چند از آنجا که بسیاری از مردم حاضر به پوشیدن این مدالها که به معنای درو وضعیت از کسانی که با پوشیدن این مدالها نبود اعتماد است.

"و پس از آن وجود دارد هکرها. آنها ارسال شده است دستورالعمل ها و کد آنلاین که باز مدالها و اجازه صاحبان آنها را به مجموعه هر وضعیت. همانطور که شما ممکن است تصور کنید که میلیون ها نفر که در حال درو اما می خواستم برای رفتن به محل کار و یا فقط بیرون رفتن هک وضعیت خود را. بنابراین مردمی که نمی خواهید را به آزمون."

"و این که چگونه ما مردم در داخل و خارج مردم؟"

"آیا تا به حال به آنها تماس بگیرید که Jayla. ما همه مردم است. برخی از ما انجام وظیفه ما در جنگ علیه Reaper با ماندن در خانه. برای مردمی که به یاد داشته باشید بار قبل از COVID-19 آنچه شما بچه ها تماس قبل از میلاد ماندن در خانه ماندن عاقل و گرفتن به عنوان بسیاری از چالش های به عنوان رفتن در جهان است.

"شرکت ها و دولت ها باید انجام بهترین خود را به زندگی کسانی که کار خارج از خانه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. آنها ساخته شده خوابگاه و سربازخانه برای کارگران, به طوری که آنها نمی همیشه شانس در گرفتن خانواده های خود را دلتنگ.

"در نهایت خوابگاه ها و بازداشتگاه های سرویس آشپزخانه و تمام تبدیل فروشگاههای جعبه بزرگ همراه بود. که راه مردمی کار دور از خانه مواد غذایی بزرگ و عالی اجاره-رایگان شرایط زندگی ساخت ناراحتی از پوشیدن راحتی مناسب در تمام طول روز کمی بیشتر ارزشمند است.

"برای نگه داشتن آن دسته از کارگران امن شرکت های آغاز شده به گروه آنها را به جوخه های نوع مانند کوچک بخش است. جوخه بودند در هر نقطه از حدود چهار تا بیست و مردم آنها کار کرده و با هم زندگی می کردند معمولا جدا از دیگر اعضای جوخه بنابراین اگر یک فرد در یک تیم مریض شدم آن نمی گسترش به دیگر جوخه های.

"برای مردمی جوان و کسانی که بدون خانواده جوخه شد جایگزین خانواده واحد و با چند بسیار شایع استثنا کار می کرد خیلی خوب برای همه-به ویژه به دلیل مواد غذایی بزرگ. اما برای مردمی و کسانی که با خانواده, پیراهن سیستم یک بار."

"پدر بزرگ چه یک جعبه بزرگ فروشگاه؟"

"بازگشت از میلاد قبل از بزرگ فاصله ما تا به حال انبار به اندازه فروشگاه که مردم به رفت و خرید. مکان هایی مانند Home Depot, لوس خارج شده و بیشتر. اگر شما می خواستم برای انجام تعمیرات خانه شما می تواند به, می گویند, خانه انبار و پر کردن ماشین یا کامیون خود را با ابزار و لوازم خانه آمده و انجام کار.

"زمانی که اینترنت شروع به خاموش آمازون ساخته شده آن را سخت را برای فروشگاه های کوچک برای باز بماند اما به دلیل راحتی از فروشگاههای جعبه بزرگ آنها هنوز هم رونق است. البته پس از بزرگ فاصله مردمی نمی تواند بیرون رفتن و بنابراین همه ما شروع به سفارش همه چیز را آنلاین.

"در اینجا چیزی است که شما احتمالا نمی خواهد باور. من می دانم که پدر و مادر خود را در حال اعضای آمازون نخست و عشق ویدئوها آنها ارائه دهد. اما آیا شما می دانید که در روز به عنوان یک عضو نخست کردم شما حمل و نقل رایگان? شما می توانید تصور کنید ؟ حمل و نقل رایگان?"

"اما حمل و نقل ما است حیاتی. این بنیاد سرمایه داری مدرن. ما آموخته است که در مدرسه مجازی. چرا آنها را دور حمل و نقل? شد آمازون سوسیالیستی آن زمان؟"

"Hah! هیچ Jayla. آمازون بود هرگز سوسیالیستی است. در روزهای اولیه خود را تجزیه و تحلیل نشان داد که آن دسته از افرادی که تا به حال حمل و نقل رایگان از طریق نخست خریدم دو بار به عنوان بسیاری به عنوان کسانی که نمی. البته در آن زمان کسانی که نمی پرداخت هزینه سالانه برای حمل و نقل رایگان می توانید خرید در فروشگاه های محلی.

"اما هنگامی که در مکان فروشگاه ها ممنوع شد, آمازون نمی بینم نیاز به دور حمل و نقل دیگر. که چه کمک کرده و باعث رونق بزرگ از 2021 زمانی که ارزش حمل و نقل و تحویل شرکت های گلوله مانند یک موشک.

"خوب آن را دیر. چگونه در مورد یک سوال قبل از خواب؟"

"هنگامی که شما یک پسر آیا می بوسه بسیاری از دختران؟"

"است که بسیار شخصی سوال کردم اما ببینید که در آن شما در حال رفتن به اینجا. من نمی خواهم بگویم آن بود اما من تاریخ یک بیت. آشنایی بود هر دو استرس زا و سرگرم کننده است. مانند امروز این ایده برای بسیاری از مردمی بود که برای پیدا کردن کسی که برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با.

"اما به جای دوستیابی آنلاین تا زمانی که شما آماده را به 'Til Death آیا شما با تصمیم ما چهره به چهره و سمت-توسط-جانبی بیشتر از زمان. اگر ما هر دو به یکدیگر جذب شده ما را بوسید. وجود بیماری های خاص شما می توانید از نزدیک شدن به افراد, اما وجود دارد هیچ چیز مانند درو.

"وقتی که شما آماده برای شروع آشنایی شما ملاقات با پسران و یا دختران آنلاین و تاریخ آنها عمدتا در VR. تنها هنگامی که شما آماده به حرکت می کند و احساس می کنید که شما آماده به پناهگاه در محل 24x7 هم خواهد شد شما تا وقتی مرگ شما را ملاقات کند. شما هر دو تست شده بلافاصله قبل از شما ثبت نام خود را اجاره و پس از آن مستند امیدوارم خوش و خرم."

"شما نگاه غمگین, عسل. چه خبر؟"

"پدر بزرگ هنگامی که شما یک پسر بچه کوچک خود را مادر بزرگ و پدر بزرگ شما آغوش? آنها خوب؟"

"آنها بود."

"اما من نمی توانم تا کنون یک آغوش از شما می توانم؟"

"هیچ مامانی شما نمی توانید. ما در حال قفل کردن با هم. اما شما هنوز هم می توانید آغوش از پدر و مادر خود را. من می دانم که آنها را دوست دارم. روزی اگر شما با یک پسر یا یک دختر است که شما سقوط در عشق با و در حال حاضر به خطر زندگی خود را به آنها را لمس برای اولین بار.

"وقتی اتفاق می افتد که شما را ترک پدر و مادر خود را و شروع خود را. البته یک بار اتفاق می افتد که شما رشد کرده بنابراین شما نمی خواهد ذهن هرگز آغوش گرفتن از پدر و مادر خود را دوباره. اما مثل من, شما هنوز هم باید آنها را در VR.

"من می بینم که خمیازه می کشند. به نظر می رسد مانند شما در مورد به خواب رفتن. خود را سپر جلو و پهلو خود را در. شما می دانید من شما را دوست دارم."


بله که می تواند اتفاق می افتد. آن شده اند که کمی شیرین داستان علمی تخیلی اگر آن را نیز نمی نمایندگی ما در آینده ممکن است. آن را عمیقا باعث تاسف من است که بزرگ فاصله یکی از ما ممکن است آینده. امیدوارم هر چند همه ما می خواهیم کمک به صاف منحنی اقامت پناه در محل به عنوان آنجا که ممکن است شستن دست و حفظ فاصله فیزیکی به اندازه کافی است که در چند ماه و یا -- بدترین حالت -- چند سال همه ما می خواهیم قادر به در آغوش گرفتن هر یک از دیگر دوباره.

شما می دانید چقدر من در مورد مراقبت از همه شما. بهترین آرزوها. قطع در. سعی کنید به نه بیش از حد دیوانه. فکر می کنم در مورد قطعات خود بعد که خوب هستند و نمی ساکن در همه ممکن است ترسناک نتایج این دلیل که ما فقط همین نیست که هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی اتفاق خواهد افتاد.

چگونه شما در حال برگزاری است ؟ به ما بگویید هر چیزی که شما نیاز به. اشتراک در نظرات زیر. شخصا من شده پیدا کردن نظرات بخش از مقالات من در خواندن و نوشتن بیشتر برای من مهم است. این یک راه اتصال در جهانی که ناگهان قطع شده است. پس لطفا پست زیر. اتصال اگر فقط کمی و برای یک لحظه کوتاه. همه ما می تواند با استفاده از به اشتراک گذاشته اتصال.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب