گوگل را ملاقات می آید به Gmail در تلفن همراه

تصویر: گوگل گوگل اعلام کرده است که در آن تصویری ابزار همکاری, دیدار, در حال آمدن است به Gmail نرم افزار موبای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399
google-meet-iphone.png
تصویر: گوگل

گوگل اعلام کرده است که در آن تصویری ابزار همکاری, دیدار, در حال آمدن است به Gmail نرم افزار موبایل.

این ویژگی های جدید اجازه می دهد تا کاربران برای پیوستن به جلسات ویدیویی به طور مستقیم از صندوق ورودی تلفن خود را به جای فقط از طریق نسخه دسکتاپ جیمیل.

"در هفته های آینده شما به زودی متوجه جدید دیدار tab را بر روی تلفن خود را در Gmail app که در آن شما می توانید جلسات آینده برنامه ریزی شده در تقویم گوگل و به راحتی آنها را با یک شیر آب تک" یک پست وبلاگ به قلم مدیر محصول اریکا یمسکی می گوید.

در دیدار با تب کاربران مورد نیاز خواهد بود به ضربه بزنید در "نشست جدید" برای شروع یک جلسه بازیابی یک جلسه پیوند را به اشتراک بگذارید و یا برای ملاقات در تقویم گوگل.

کاربران همچنین می توانید پیوستن به یک جلسه با یک کد با انتخاب این گزینه.

"اگر شما نمی خواهید ملاقات به نظر می رسد به عنوان یک تب در برنامه Gmail دسترسی به تنظیمات از همبرگر منو در گوشه سمت چپ بالای صندوق ورودی ضربه بزنید بر روی حساب کاربری خود پایین رفته و علامت ملاقات" یمسکی اضافه شده است.

در آوریل گوگل اعلام کرد که اجرای از در دسترس بودن رایگان از گوگل پاسخگویی کامل شد.

ویدئو کنفرانس ابزار در ابتدا ساخته شده برای این شرکت در حال حاضر در دسترس به هر کسی در meet.google.com و یا در iOS یا آندروید.

پس از شروع COVID-19 pandemic, گوگل گفت: شاهد افزایش علاقه در آن ویدئو کنفرانس ابزار.

در ماه مارس این شرکت ساخته شده دیدار پیشرفته امکانات رایگان برای G Suite کاربران و پس از آن دیده می شود استفاده روزانه رشد 30X اضافه کردن حدود 3 میلیون کاربر جدید در روز در ماه آوریل است.

گوگل نیز اضافه کردن ویژگی های جدید برای دیدار با, پس از ساخت آن را به طور مستقیم در دسترس از Gmail بر روی دسکتاپ در ماه آوریل است.

مربوط به پوشش

گوگل اضافه می کند در مقیاس بالا ذخیره سازی لایه به Filestore

یکپارچه سازی Elastifile را مقیاس کردن فایل قابلیت ذخیره سازی به Filestore باید آن را آسان تر برای مشتریان به مهاجرت برنامه به Google Cloud Platform یا برای دیدار با خواسته های بزرگ محاسبه حجم کار.

نقشه های گوگل رول COVID-19 حمل و نقل, هشدار

برای کمک به کاربران برای جلوگیری از شلوغ حمل و نقل عمومی و جاده ها تعطیلی با توجه به محدودیت های مسافرتی.

مایکروسافت تیم: در حال حاضر نسخه رایگان و در نهایت به شما اجازه ایجاد تصویری جلسات

مایکروسافت تیم های رایگان نسخه کاربران می توانند مجموعه ویدئو جلسات به جای پیوستن به آنهایی که ایجاد شده توسط کاربران پرداخت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن