گوگل ملاقات می افزاید: zoombombing برای حفاظت از مشتریان آموزش و پرورش

تصویر: گوگل گوگل را مسدود کاربران ناشناس از پیوستن به Google دیدار با ویدئو کنفرانس برگزار شده توسط موسسات آم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
Google Meet
تصویر: گوگل

گوگل را مسدود کاربران ناشناس از پیوستن به Google دیدار با ویدئو کنفرانس برگزار شده توسط موسسات آموزشی مانند مدارس و کالج ها و دانشگاه ها.

جدید ویژگی امنیتی اعلام کرد در اوایل امروز را جلوگیری از کاربران که وارد حساب Google از پیوستن و سپس اخلال در گوگل ملاقات و کنفرانس های برگزار شده توسط یک سازمان آموزشی.

پس از شروع coronavirus (COVID-19) همه گیر بسیاری از مدارس مجبور به برگزاری کلاس های آنلاین در ویدئو کنفرانس, سیستم عامل, شده اند و اغلب با قطع کردن pranksters.

در بسیاری از موارد حضور دانش آموزان به اشتراک گذاری لینک های خود را به کلاس درس آنلاین (ویدئو کنفرانس) در اختلاف کانال ق و یا توییتر بپرسید pranksters به سقوط کلاس های خود را به طوری که آنها می توانید ترک های قبلی.

zoom-discord.png
تصویر: ZDNet

این نوع رفتار معمولا به عنوان "zoombombing" که در آن کاربران ناشناس اتصال به ویدئو کنفرانس به برهم زدن جلسات با بازی با صدای بلند برای تلفن های موبایل و یا فیلم مستهجن یا پرتاب توهین و تهدید به مرگ.

نام مشتق شده از زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار اما این اصطلاح در حال حاضر به طور کلی استفاده می شود برای اشاره به مشابه رفتار کاربر در تمام انواع ویدئو کنفرانس سیستم عامل نه فقط زوم -- پلت فرم که در آن در ابتدا خال خال.

در موارد دیگر zoombombers رفته اند و حتی دورتر از ایجاد وقفه در کلاس و نیز مختل محلی و دولت فدرال جلسات در سراسر ایالات متحده.

این ثابت اختلال در جلسات محلی و در نهایت وزارت دادگستری در مارس عمومی با آزادی مطبوعات را تهدید به تعقیب zoombombers.

زوم نورد ویژگی های متعدد برای حفاظت از جلسات در برابر zoombombing اختلال در اوایل این بهار اما گوگل عقب مانده با وجود داشتن یک بازار بزرگ به اشتراک گذاری در بخش آموزش و پرورش که در آن ارائه می دهد گوگل تحت ملاقات G مجموعه برای آموزش و پرورش و G مجموعه سرمایه گذاری برای آموزش و پرورش مجوز در قیمت با تخفیف.

اما در یک G مجموعه تغییرات ورودی امروز گوگل گفت که این شرکت را قادر می سازد از ویژگی های جدید است که بلوک کاربران ناشناس از پیوستن به گوگل ملاقات و کنفرانس های برگزار شده توسط سازمانهای آموزشی.

از ویژگی های خواهد شد در به طور پیش فرض برای همه سازمان ها با G مجموعه برای آموزش و پرورش و G مجموعه سرمایه گذاری برای آموزش و پرورش مجوز بیش از 15 روز آینده.

گوگل گفت: به هیچ وجه این ویژگی می تواند غیر فعال شود مگر اینکه مدیران شخصا تماس گوگل به آن را غیر فعال در صورت آنها نمی نیاز به حفاظت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب