گوگل راه اندازی نسخه خود را از Pintrest به نام مشتاق

تصویر: گوگل گوگل اعلام کرد که آخرین آزمایش از آن راه اندازی انکوباتور منطقه 120 و مردم و AI تیم تحقیقاتی به ن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
keen-inline-1-max-1000x1000.png
تصویر: گوگل

گوگل اعلام کرد که آخرین آزمایش از آن راه اندازی انکوباتور منطقه 120 و مردم و AI تیم تحقیقاتی به نام مشتاق وب و نرم افزار آندروید است که اجازه می دهد تا کاربران را به معاون کشیش بخش محتوا از وب و به اشتراک گذاری این مجموعه با دیگران است.

در یک پست وبلاگ مشتاق بنیانگذاران CJ Adams توضیح داد که چگونه کاربران می توانند یک "مشتاق" در مورد هر موضوع و یا علاقه آنها مایل -- از پخت تماشای پرنده و یا تحقیق در مورد تایپوگرافی -- با ایجاد یک عنوان و صرفه جویی و اضافه کردن وب سایت های مرتبط جستجوهای متون و تصاویر است.

او در تبلیغ چگونه مشتاق در نظر گرفته شده است به "یک محل به صرف ساعت های بی پایان مرور" بلکه یک محل که در آن مردم می توانند به اشتراک گذاری و رشد منافع خود.

آدامز اضافه برای هر مشتاق ایجاد شده گوگل را با استفاده از جستجو در گوگل شاخص و یادگیری ماشین به پیشنهاد مرتبط با محتوا است.

"بیشتر به شما صرفه جویی به مشتاق و سازماندهی آن بهتر است این توصیه ها را تبدیل به," او نوشت.

"حتی اگر شما یک متخصص در یک موضوع, شما می توانید شروع به گردآوری یک مشتاق و نجات چند جالب 'جواهر' یا لینک های که شما را پیدا مفید است. این بیت از محتوای عمل می کنند مانند دانه ها و کمک مشتاق کشف بیشتر و بیشتر مرتبط با محتوا در طول زمان است."

این keens می تواند عمومی یا خصوصی بنابراین کاربران می توانید کنترل آنچه که به اشتراک گذاشته شده است و چه کسی می تواند به آن کمک می کند. در همان زمان کاربران قادر خواهد بود به دنبال keens ایجاد شده توسط دیگران است.

گوگل هنوز اعلام کرد که قصد دارد به بسته خدمات پایین.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب