Google Chrome به صدای بوقلمون در اوردن حافظه کمتر در ویندوز 10 پس از Microsoft Edge - CNET

Chrome استفاده از حافظه باید کاهش گوگل تصویب تکنولوژی در حال حاضر در لبه برای مایکروسافت ویندوز 10. Stephen Sh

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
A Google Chrome sticker

Chrome استفاده از حافظه باید کاهش گوگل تصویب تکنولوژی در حال حاضر در لبه برای مایکروسافت ویندوز 10.

Stephen Shankland/CNET

بسیاری از ما گله مورد مرورگر استفاده از حافظه یک مشکل بدتر می شود به عنوان مرورگر قدرتمند تر شدن نرم افزار پایه و وب سایت دریافت به نسبت سنگین. تکنولوژی از مایکروسافت Edge می تواند کمک به شما در کاهش استفاده از حافظه تا 27% در ویندوز, اگر چه, و فناوری به وجود آمدن گوگل کروم بیش از حد.

مایکروسافت Edge تیم اضافه شده بهبود حافظه با ویندوز 10 ممکن است به روز رسانی لبه اصلی مدیر محصول کیم دنی گفت: در این هفته. مزایای فعال هستند توسط یک نوسازی از ویندوز 10 را برای سیستم مدیریت حافظه.

و بروس داوسون گوگل کروم برنامه نویس اضافه شده یک پچ به اجازه کروم را با استفاده از همان فن آوری زمینه ای. Chrome استفاده از حافظه باید رها کردن بیش از حد او گفت: در کروم اشکال ردیاب اما گوگل به آهن را "مرموز" مشکلات ساختمان جدید نسخه قبل از آن را نشان می دهد تا بر روی لپ تاپ شما.

حافظه بسیار مهم است اما منابع کمیاب در تمام دستگاه های محاسبات و هر گونه موفقیت در برش حافظه مهم است. به عنوان مرورگرهای بزرگ شده اند از برنامه های که نمایش اسناد به طور فزاینده ای قدرتمند پایه و اساس برنامه های خود را در استفاده از حافظه رشد کرده است بیش از حد. وب و برنامه های امروز معمولا تکیه بر چارچوب ارائه میشود که نرم افزار را آسان تر برای ساخت اما که می تواند صدای بوقلمون در اوردن حافظه است.

با مایکروسافت تصمیم به رها کردن آن در مرورگر خود بنیاد و سوئیچ به گوگل باز-منبع کروم نرم افزار گوگل کروم و لبه در حال تبدیل شدن نزدیک عموزاده. مایکروسافت منتشر شد بازرسی و نگهداری لبه در ماه ژانویه اما این شرکت هنوز تست آن قبل از هل دادن آن را به هر کس از طریق خود ویندوز آپدیت سرویس.

مایکروسافت به سهم کروم قابل توجه بوده است, با بیش از 3000 سهم به کروم کد پایه تا کنون.

گوگل با اشاره به مایکروسافت کمک از جمله بهبود کروم رابط کاربری ویژگی های مانند دکمه ها و لغزنده و نگهداری طرح شبکه و فناوری است که باید زندگی را ساده تر برای توسعه دهندگان وب در تلاش برای ایجاد وب سایت خود را به خوبی کار بر روی مرورگرهای است که کار کمی متفاوت است.

اما این همه نیست collegiality.

گوگل تبلیغات را نشان می دهد به لبه کاربران در خواص مانند جستجو در Gmail و Google Docs گفت: آنها باید تبدیل به کروم. و مایکروسافت نیز می گوید چشم انداز کاربران آنها باید سوئیچ از کروم به لبه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه کروم را تغییر مرورگرهای وب از 10 سال پیش

2:24tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن