Google و Facebook به معامله با دلار استرالیا اخبار رسانه ها برای 'نمایشگاه' شرایط پرداخت

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) را توسعه داده است یک پیش نویس برای چه رسانه ای سازمان می تواند مقرو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 مرداد 1399

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) را توسعه داده است یک پیش نویس برای چه رسانه ای سازمان می تواند مقرون به صرفه با Facebook و گوگل برای امن "عادلانه" پرداخت برای محتوای اخبار نشان داده شده در سیستم عامل مربوطه آن.

این پیش نویس از عمل [PDF] تصویب یک مدل مبتنی بر مذاکره و وساطت و داوری به "بهترین تسهیل واقعی تجاری و چانه زنی بین احزاب اجازه می دهد به صورت تجاری مذاکره نتایج مناسب برای کسب و کار های مختلف مدل های مورد استفاده توسط استرالیا, اخبار رسانه های کسب و کار".

هر یک از رسانه ها کسب و کار است که انتظار می رود برای رسیدن به یک توافق با پلت فرم های دیجیتال با one-size-fits-all مدل در نظر گرفته شده. اما این کد به عنوان آن می ایستد, که اجازه می دهد گروه های کسب و کار رسانه های جمعی مذاکره با این سیستم عامل است. این می تواند شامل به عنوان مثال منطقه ای و جامعه mastheads.

اگر اخبار کسب و کار و سیستم عامل های دیجیتال نمی تواند اعتصاب یک معامله از طریق رسمی و سه ماه مذاکره و میانجیگری روند و سپس مستقل داور را انتخاب کنید که از دو طرف' نهایی ارائه مناسب ترین ظرف 45 روز کسب و کار.

در وهله اول این کد را اعمال می شود تنها به Facebook و Google. دیگر سیستم عامل های دیجیتال ممکن است اضافه شده به کد اگر آنها نگه داری قدرت چانه زنی تعادل با استرالیا, اخبار رسانه های کسب و کار در آینده ACCC گفت.

"وجود دارد یک اساسی قدرت چانه زنی و عدم تعادل بین, اخبار رسانه های کسب و کار و عمده دیجیتال, سیستم عامل, تا حدودی به دلیل اخبار کسب و کار هیچ گزینه ای جز مقابله با این سیستم عامل و به حال توانایی مذاکره بیش از پرداخت برای محتوای خود و یا مسائل دیگر" ACCC صندلی راد Sims گفت.

"ما می خواستیم یک مدل است که پرداختن به این قدرت چانه زنی عدم تعادل و در نتیجه عادلانه پرداخت برای محتوای آن اجتناب شود بی فایده و کشیده کردن مذاکرات و نمی خواهد کاهش در دسترس بودن اخبار استرالیا در Google و Facebook."

سیمز گفت که او معتقد است این پیشنهاد پیش نویس دستیابی به این اهداف است.

این کد در صورت تصویب خواهد نیاز به اخبار رسانه های سازمان به اطلاع گوگل یا Facebook از قصد خود برای آغاز چانه زنی در پرداخت محتوا و همچنین بیش از هر گونه مسائل دیگر آنها می خواهند به مذاکره کنند.

کد امر نیز نیاز به سیستم عامل های دیجیتال و رسانه های خبری کسب و کار به چانه زنی در ایمان خوب است, فراهم می کند و برای سه ماه مذاکره و میانجیگری روند. در 11 هفته از احزاب مورد نیاز به ترتیب و حضور در میانجیگری.

اگر مذاکره و میانجیگری نمی کند در نتیجه یک توافق ظرف سه ماه, اخبار رسانه های کسب و کار می تواند انتخاب را به اختلاف به داوری اجباری که تنها در نظر گرفتن پرداخت در تعداد محدودی از پلت فرم های دیجیتال خدمات.

کد نیز تنظیم کردن حداقل استانداردهای حاکم بر عدم پرداخت مربوط به مسائل بین سیستم عامل ها و اخبار رسانه های کسب و کار. این ACCC گفت: استانداردها باید رعایت شود و نمی توان مذاکره دور.

تحت این استانداردها دیجیتال, سیستم عامل مورد نیاز خواهد بود برای به اخبار رسانه های کسب و کار 28 روز' اطلاع از تغییر الگوریتم هستند که به احتمال زیاد مادی تاثیر می گذارد ترافیک ارجاع به اخبار تغییر الگوریتم طراحی شده برای تحت تاثیر قرار رتبه بندی از اخبار پشت paywalls و هر گونه تغییرات قابل توجهی را به نمایش و ارائه اخبار و تبلیغات به طور مستقیم در ارتباط با اخبار.

علاوه بر این کد نیاز خواهد بود که سیستم عامل به اخبار رسانه های کسب و کار پاک کردن اطلاعات در مورد داده های جمع آوری آنها از طریق کاربران و تعامل با اخبار در مورد سیستم عامل های دیجیتال. برای مثال چگونه کاربران صرف در یک مقاله که چگونه بسیاری از مقالات آنها مصرف در یک دوره زمانی خاص و سایر اطلاعات در مورد تعامل کاربر با محتوای اخبار در سراسر پلت فرم های دیجیتال خدمات.

پیش نویس شرح زیر است دولت فدرال در ماه آوریل اعلام اهداف خود را به تکنولوژی غول های پرداخت برای استرالیا محتوای آن است که اگر یک منبع سود. این ACCC در ممکن است پس از مشورت در قالب از کد.

دیده بان معتقد است این کد لازم است به آدرس اساسی قدرت چانه زنی عدم تعادل بین استرالیا, اخبار رسانه های کسب و کار و عمده در سیستم عامل های دیجیتال.

"این عدم تعادل منجر به اخبار رسانه های کسب و کار پذیرش کمتر از شرایط مطلوب برای گنجاندن اخبار دیجیتال پلت فرم خدمات از آنها در غیر این صورت موافقت کردهاند.

این ACCC خواهد بود مسئول برای اداره و اجرای کد و می توانست نقش مهمی در ارائه مقاله به عنوان بخشی از اجباری داوری انجام شده تحت کد. The Australian Communications and Media Authority, در ضمن, خواهد بود مسئول برای تعیین واجد شرایط بودن از اخبار رسانه های کسب و کار برای شرکت در کد.

کد اغاز خواهد شد پس از معرفی و تصویب قوانین مرتبط با نهایی قانون انتظار می رود برای معرفی به مجلس در مدت کوتاهی پس از پایان فرآیند مشاوره.

ارسالی به ACCC نزدیک 28 اوت سال 2020 است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de