گوگل اضافه می کند در مقیاس بالا ذخیره سازی لایه به Filestore

حدود یک سال پس از دستیابی به مقیاس کردن ذخیره سازی فایل ارائه دهنده Elastifile گوگل یکپارچه توانایی های خود را

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

حدود یک سال پس از دستیابی به مقیاس کردن ذخیره سازی فایل ارائه دهنده Elastifile گوگل یکپارچه توانایی های خود را به فایل خود را ذخیره سازی سیستم Filestore. ابر ارائه دهنده روز سه شنبه اعلام کرد اجرای از Filestore مقیاس بالا جدید ذخیره سازی لایه است که باید آن را آسان تر برای مشتریان به مهاجرت برنامه به Google Cloud Platform, و همچنین به دیدار با خواسته های بزرگ محاسبه حجم کار.

با جدید Filestore مقیاس بالا ردیف مشتریان می توانند در مقیاس ظرفیت بالا و پایین بر اساس تقاضای حمایت همزمان دسترسی به ده ها هزار نفر از مشتریان. آن را ارائه می دهد مقیاس عملکرد تا 16 GB/sec توان و 480K IOPS. آن را به طور کامل مدیریت خدمات و مشتریان می توانند با استفاده از ابر نظارت به مسیر سیستم فایل و ادغام آنها را به high-performance computing (HPC) حجم کار مدیریت برنامه ریزی سیستم.

علاوه بر این, برای دیدار با نیازهای استقرار پیشرفته با نیازمندی های امنیتی گوگل در حال اضافه کردن پشتیبانی بتا برای NFS مبتنی بر IP-کنترل دسترسی به تمام Filestore ردیف.

در آن اطلاعیه سهشنبه, گوگل اشاره کرد که Filestore مناسب برای حجم کار است که نیاز به عملکرد بالا و ظرفیت مانند طراحی الکترونیکی اتوماسیون (EDA) و پردازش ویدئویی آموزش ساخت و مدل سازی مالی. همچنین با اشاره به نوع عملکرد بالا محاسبات در حال حاضر در حال استفاده برای فعال کردن COVID-19 درمان پژوهش است.

قبل و پوشش مرتبط:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب