دریافت اکو دات کودکان و نوجوانان چاپ و اکو تب و تاب بودن برای $40 خاموش - CNET

آمازون به عنوان ادم ارزان خر ریک و من فقط ذکر شده در قسمت این هفته از ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست شما هر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399
echo-grow
آمازون

به عنوان ادم ارزان خر ریک و من فقط ذکر شده در قسمت این هفته از ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست شما هرگز نباید خرید آمازون اکو بلندگو در قیمت کامل. آنها به فروش, به طوری که اغلب که شما هرگز بیش از چند هفته دور از تخفیف. مورد در نقطه: در این هفته شما می توانید یک آمازون اکو دات کودکان و نوجوانان چاپ و اکو درخشش لامپ هوشمند همراه با هم برای $60. آنها به طور منظم به فروش برای $100, بنابراین شما صرفه جویی 40% و آن را تنها 10 دلار بیشتر از این پایین ترین قیمت همیشه برای این دسته کوچک موسیقی جاز.

اکو نقطه Kids Edition است بیشتر یا کمتر به طور منظم جن-اندازه اکو نقطه third edition, اما این طراحی با younglings در ذهن است. این شامل یک سال از FreeTime نامحدود برای مثال یک سرویس اشتراک ارائه می دهد که الکسا امکانات فقط برای بچه ها به همراه کنترل والدین برای پدر و مادر.

شما همچنین شایان ستایش اکو تب و تاب بودن, هوشمند نور است که شما می توانید برای استفاده از نور روز روشنایی خلق و خوی و یا به عنوان یک اتاق بچه nightlight-و درخشش می تواند ارتباط برقرار کردن با عادی الکسا وظایف مانند تغییر نور در طول یک تایمر شمارش معکوس است.

اکو نقطه Kids Edition نخواهد بود هوشمند بلندگو اگر نبود برخی از حریم خصوصی نگرانی, اگر چه, و آمازون در حال حاضر تحت بررسی توسط کودک گروه های حمایت برای چه نسل اول سخنران درمان حریم خصوصی کاربر. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد که در CNET در اکو نقطه Kids Edition.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن