دریافت 200 دلار در هر آی فون در Xfinity Mobile - CNET

Xfinity معامله را به شما صرفه جویی در $200 در یک آی فون جدید. Xfinity اگر شما در بازار برای یک آی فون جدید و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399
xfinity-mobile-iphone-deal

Xfinity معامله را به شما صرفه جویی در $200 در یک آی فون جدید.

Xfinity

اگر شما در بازار برای یک آی فون جدید و یا یک جدید حامل و یا هر دو این ممکن است زمان خوبی برای بررسی Xfinity تلفن همراه را ارائه دهد. برای یک مدت زمان محدود شما می توانید 200 دلار در هر آی فون زمانی که شما انتقال موجود تعداد و راه اندازی یک خط جدید از خدمات. که پس انداز تحویل داده شده است در قالب لایحه اعتبار طی دو سال. اما قطع وجود دارد یک گزینه برای مشتریان موجود نیز هست.

اگر شما به دسته دوم سقوط می تواند جایگزین و یا ارتقاء تلفن های موجود خود را و هنوز هم نمره $200. تفاوت این است که شما دریافت کنید که در قالب یک $200 کارت اعتباری ویزا. تنها شرط این است که شما در حفظ و خود را موجود Xfinity خدمات تلفن همراه برای حداقل 90 روز.

برای تازه واردین, بهترین معامله است که احتمالا آیفون SE (64GB) که هزینه فقط $8.33 در هر ماه (به همراه سرویس) هنگامی که شما عامل در amortized تخفیف. در انتهای دیگر این طیف چیزی مانند آی فون 11 Pro Max هزینه $37.50 به همراه سرویس.

صحبت که با وای فای ارائه می دهد $45 طرح نامحدود اما گزینه های دیگر وجود دارد با شروع در فقط 15 دلار در هر ماه است. این تبلیغی است که قطعا ارزش یک نگاه اگر شما یک گوشی ارتقا در ذهن است.

افکار خود را?

ادامه مطلب: بهترین گوشی برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آی فون جدید SE (2020) و آی فون 11 Pro مقایسه

14:51


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im