آلمانی حسابداری watchdog شستن دست Wirecard افتضاح

آلمانی حسابداری watchdog را رد کرده است هر گونه مسئولیت برای رسوایی در اطراف Wirecard که منجر به این شرکت تش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 تیر 1399

آلمانی حسابداری watchdog را رد کرده است هر گونه مسئولیت برای رسوایی در اطراف Wirecard که منجر به این شرکت تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

که متعلق به بخش خصوصی گزارشگری مالی اجرای پانل (FREP) خواسته شده بود در سال گذشته به بررسی Wirecard حساب اما در این گزارش ارائه نشده است پیش از پرداخت دیجیتال ارائه دهنده سقوط.

FREP بیانیه ماموریت بررسی حساب های شفاف و راستگو حسابداری در شرکت های دولتی. این شرکت در گزارش به آلمان تنظیم کننده های مالی BaFin.

همچنین نگاه کنید به: Wirecard فایل برای ورشکستگی با توجه به حسابداری رسوایی دستگیری سابق مدیر عامل

FREP گفت که رسیدگی به Wirecard انجام شد به سرعت به عنوان امکان پذیر است و BaFin شد به روز رسانی به طور منظم -- با این حال قدرت آن محدود است.

"ردیابی کردن تقلب در حسابداری و تحقیقات هستند نه بخشی از وظایف ما," FREP گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه به گزارش رویترز،.

یک منبع نزدیک به این موضوع گفت: این نشریه که یک عضو از کارکنان در خارج از فهرست کامل از 14 وظیفه نظارت بر 550 شرکت اختصاص داده شده به تحقیق و تفحص از Wirecard حساب.

با وجود FREP تظاهرات در آلمان گزارش شده است که لغو قرارداد خود را با حسابداری watchdog.

مونیخ-بر اساس Wirecard برای ثبت عجز از پرداخت دیون در ماه ژوئن به دلیل یک رسوایی حسابداری است که در آن €1.9 میلیارد دلار ($2.1 میلیارد دلار) بود یا گم شده و یا هرگز وجود نداشته و در همه.

حسابداری موضوع پرچم توسط حسابرس ای بود ترسیم به دو بانک در فیلیپین که گفته می شود نگه داشتن بودجه است. هر دو بانک ها را تکذیب کرد که Wirecard شد که تا کنون یک مشتری.

CNET: COVID-19 کلاهبرداری به دنبال خود بانک اطلاعات با غلط وعده سپرده نقدی

ای حاضر به ثبت نام در دیجیتال ارائه دهنده پرداخت سالانه اظهارات تا وجوه از دست رفته بدست آمد و گفت: شرکت هایی که بدهی های برجسته می تواند به نام با اثر فوری. طلبکاران ممکن است بدهکار به عنوان مقدار به عنوان €3.5 میلیارد دلار ($4bn).

Wirecard سپس تصمیم به فایل برای ورشکستگی توصیف حرکت به عنوان نتیجه "بیش از بدهی."

آینده Wirecard تابعه گروه خاصی نیست.

TechRepublic: "جهان واقعا در حال تغییر': چرا از لینوکس بر روی دسکتاپ است که مصرف یک جهش ناگهانی به جلو

Wirecard سابق, مدیر اجرایی, مارکوس براون بازداشت شده است به ظن باد این شرکت حساب به منظور تجدید نظر به سرمایه گذاران است. براون شده است با قید وثیقه آزاد شد.

در حالی که Wirecard ارزش بازار در حال حاضر چهار و در انتشار عجز از پرداخت دیون اعلام قیمت سهم شیرجه 75 درصد سهم ارزش در افزایش است. این است که به طور بالقوه با توجه به آنچه شناخته شده به عنوان dead cat bounce مختصر با دوره بهبودی است که در آن دلالان ممکن است خرید سهام در قیمت های مقرون به صرفه.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب