Garmin خدمات و تولید پایین رفتن پس از ransomware حمله

ساعت هوشمند و wearables ساز بدنبال تعطیل کردن بسیاری از خدمات خود را در جولای 23 برای مقابله با یک ransomware

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399
garmin-website.png

ساعت هوشمند و wearables ساز بدنبال تعطیل کردن بسیاری از خدمات خود را در جولای 23 برای مقابله با یک ransomware حمله که رمزگذاری شده آن در شبکه داخلی و برخی از سیستم های تولید.

این شرکت در حال حاضر برنامه ریزی چند روز نگهداری پنجره برای مقابله با این حمله را پس که شامل خاموش کردن آن وب سایت رسمی گارمین اتصال داده های کاربر-همگام سازی خدمات Garmin را حمل و نقل هوایی پایگاه داده خدمات و حتی برخی از خطوط تولید در آسیا است.

در پیام های به اشتراک گذاشته شده در آن سایت و توییتر Garmin گفت: همان قطع برق نیز نهفته آن تماس مراکز ترک این شرکت در وضعیت قادر به پاسخ به تماس و ایمیل و چت آنلاین فرستاده شده توسط کاربران.

این حادثه را خسته نمی کند و باعث شده است که مقدار زیادی از سردرد برای مشتریان شرکت که اکثر تکیه بر Garmin اتصال سرویس به همگام سازی داده ها در مورد اجرا و دوچرخه سواری برای Garmin سرورهای همه از آن پایین رفت و در روز پنج شنبه.

garmin-outage.png
تصویر: ویکتور Gevers

اما در علاوه بر این به مصرف کننده wearables و ورزشی flyGarmin نیز پایین بوده است امروز. این است Garmin وب سرویس است که پشتیبانی از این شرکت خط حمل و نقل هوایی تجهیزات ناوبری.

خلبانان باید گفت ZDNet امروز که آنها شده اند قادر به دانلود یک نسخه از Garmin حمل و نقل هوایی را در پایگاه داده خود را Garmin هواپیما سیستم ناوبری. خلبانان نیاز به اجرای به روزترین نسخه از این پایگاه داده بر روی دستگاه های ناوبری خود را به عنوان یک FAA مورد نیاز است. بعلاوه Garmin Pilot برنامه که با استفاده از آنها به برنامه و طرح پرواز نیز پایین بود امروز اضافی باعث سردرد.

garmin-aviation.png

زمانی که ZDNet رسیده به نظر زودتر Garmin سخنگوی کاهش یافته است به تایید می کنند که قطع شد ناشی از یک عفونت ransomware حمله با استناد به تحقیقات جاری و آنها هدایت ما را به یک پیام شرکت به اشتراک گذاشته بود روی وب سایت خود را و مشخصات توییتر.

اما پس از این حادثه ریشه در زمان در اطراف 03:00 UTC چند Garmin کارکنان در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد این حمله همه خواستار آن یک ransomware حمله.

برخی از Garmin کارکنان صحبت های آنلاین نسبت به این حادثه به یک گونه جدید از ransomware است که به نظر می رسد در اوایل این سال به نام WastedLocker. ZDNet شده است و قادر به تایید این ادعا در طول مصاحبه ما با Garmin کارکنان باقی مانده است و این فقط حدس و گمان در این نقطه در زمان.

این حادثه به نظر می رسد بسیار بزرگتر و مخرب تر از Garmin نشان داد از طریق اولیه آن بیانیه است.

iThomeیک تایوانی اخبار فن آوری اختصاص داده شده به آن موضوعات و دستگاه های هوشمند به اشتراک گذاشته داخلی ضبط خبرنگاری است که بدنبال آن کارکنان ارسال آن به کارخانه های تایوان, اعلام دو روز از حالت تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده برای روز جمعه و شنبه, جولای 24 و 25 جولای.

در حالی که این یادداشت نیست به طور خاص سرزنش بداهتا حالت تعمیر و نگهداری در یک ransomware حمله, منابع گفت: تایوانی سایت خبری این حادثه را ناشی از یک "ویروس."

امروز در امنیت سایبری چشم انداز تنها ransomware حملات مخرب قدرت به علت شرکت را تعطیل خط تولید و خدمات آنلاین وب سایت ها و ایمیل سرورها و مراکز تماس در عرض چند ساعت و ورود به بداهتا حالت تعمیر و نگهداری.

باید به عنوان خوانده شده:

رسیدن به عفونت ناشناخته باقی مانده به سوم شخص ناظر. علاوه بر این مصرف کننده خانگی-درجه wearables ورزشی و smartwatches Garmin نیز فراهم می کند نقشه برداری و ردیابی راه حل/تجهیزات خودرو و صنعت دریایی. تاثیر ransomware حمله این خدمات همچنان نامشخص است.

همچنین هنوز مشخص نیست اگر هر مشتری داده شده است از دست داده و یا به سرقت رفته در طول امروز حادثه است. بیش از گذشته چند ماه ransomware باندهای خود را اصلاح کرده اند طرز عمل را نیز شامل سرقت اطلاعات علاوه بر رمزگذاری فایل.

تا Garmin موفق به بازگرداندن خدمات خود را به کاربران که در حال حاضر گرفته شده به سایت های رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی با یکدیگر در مورد چگونه به صرفه جویی در اجرا و دوچرخه سواری اطلاعات برای Garmin شریک خدمات مانند Strava برای جلوگیری از از دست دادن اطلاعات تمرین.

این است که در حال توسعه داستان. به روز رسانی های بیشتر را به دنبال خواهد داشت.

بیشتر بدانیدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im