فورد جدید فعال درایو کمک به اهداف تسلا خلبان اتوماتیک و GM سوپر کروز - Roadshow

فورد معرفی خواهد شد یک دست رانندگی رایگان سیستم در سال آینده. فورد فورد در حال توسعه جدید رایگان به دست رانند

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
Ford Active Drive Assist

فورد معرفی خواهد شد یک دست رانندگی رایگان سیستم در سال آینده.

فورد

فورد در حال توسعه جدید رایگان به دست رانندگی کمک که شبیه به Telsa خلبان اتوماتیک و یا جنرال موتورز تحسین سوپر کروزشرکت تایید پنج شنبه. هنگامی که آن را راه اندازی در سال آینده فعال درایو کمک را قادر خواهد ساخت دست-رایگان کامپیوتر در بیش از 100 ، 000 مایل از تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است.

تکامل از امروز تطبیقی کروز کنترل و لین-مرکز فن آوری های این سیستم ارائه خواهد شد در برخی از مدل 2021-سال فورد وسایل نقلیه از جمله برق Mustang Mach-E. در زمان خرید adopters اولیه از این همه SUV الکتریکی قادر خواهد بود به منظور فعال درایو کمک سخت افزار به عنوان بخشی از فورد خلبان 360 فعال 2.0 دبستان بسته است. در سال 2021 به احتمال زیاد در سه ماهه سوم نرم افزار را قادر می سازد که بدون دست رانندگی نیز می تواند خریداری شده و به خودرو اضافه شده یا از طریق بیش از حد هوا به روز رسانی و یا نصب شده در نمایندگی. فعال درایو کمک خواهد شد استاندارد بر روی مدل های خاصی از ماخ-E و اختیاری در دیگران است.

Ford Active Drive Assist

هنگامی که فعال باشد, این چیزی است که فعال درایو کمک باید در Mustang Mach-E.

فورد

به عنوان با سوپر کروزنظارت بر راننده است انتقادی به ارائه دست آزاد قابلیت. رانندگان باید آگاه باشید از محیط اطراف خود و قادر به مداخله در هر زمان باید سیستم تقاضای آن است. "شما همیشه در شارژ و شما باید با توجه به این جاده پیش رو" دارن پالمر فورد جهانی مدیر برای وسایل نقلیه الکتریکی باتری, گفت Roadshow در یک کنفرانس تلفنی با رسانه های این هفته است. به یاد داشته باشید وجود دارد هیچ خودمختار اتومبیل های ارائه شده امروز وجود دارد سطوح مختلف کمک در دسترس است. پیگیری از راننده چشم زل زل نگاه کردن و سر موقعیت یک دوربین مادون قرمز پشتیبانی چندگانه مادون قرمز, قطره چکان. این ترتیب باید کار در انواع شرایط نوری حتی اگر راننده با پوشیدن عینک و یا یک ماسک صورت. در ماخ-E این دوربین نصب شده روی داشبورد پس از آن مسدود شده توسط فرمان یا رانندگان را دست.

پالمر گفت: آن مردم در اطراف هفت دقیقه تا واقعا شروع اعتماد به سیستم. پس از آن آنها شروع به انجام کارهای دیگر. شما باید تبدیل به پریشان مانند هزینه کمی بیش از حد طولانی بازی خود را با تلفن و یا خدای ناکرده برخی از مرتب کردن بر اساس از اورژانس های پزشکی, سیستم به شما هشدار از طریق یک سری از افزایش هشدارهای. اگر کسانی که شکست در نهایت خودرو را آهسته کند و در نهایت توقف در آن خط. هنوز هم به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال به جلو و آماده به دست گرفتن کنترل شما می توانید جرعه اسپرسو خود را و یا gesticulate شدید در حالی که چت با مسافران-فقط مطمئن شوید که دوربین را مشاهده می کنید صورت خود را.

البته فعال درایو کمک نیاز به مقدار زیادی از فن آوری بیشتر از فقط برخی از مرتب کردن بر اساس سیستم نظارت. در حالی که صحبت کردن در همان کنفرانس کریس Billman مهندسی مدیر فورد خلبان 360 گفت: "ما با استفاده از یک میزبان از دیگر سنسور ها در خودرو است." این شامل دوربین های دیجیتال و حتی رادار آرایه بدون شک با هم گره خورده توسط بی حد و حصر خط از کد کامپیوتر.

یک رابط کاربر پسند باید تشویق مشتریان به استفاده از فعال رانندگی کمک کند. در ماخ-E خوشه ابزار را نشان می دهد یک حباب آبی در اطراف یک تصویر از این خودرو در زمانی که این سیستم مشغول است. مردم در حال توسعه این سیستم می خواستم همه چیز را آسان به درک چرا که بسیاری از مردم کم و یا هیچ تجربه با فن آوری های مانند این. همچنین پالمر گفت: فورد را ارائه نمی کند قفل در رقابت سیستم های است که می تواند نیاز واقعی فرمان-چرخ کشتی, در حالی که تغییر خطوط. در این منطقه فعال درایو کمک باید خیلی نرم تر و مهربان.

حصول اطمینان از استحکام آن فورد انجام داده است بیش از 650,000 مایل تست در آمریکا و کانادا و حتی اروپا است. این سیستم قرار گرفته است و به همه شیوه ای از شرایط بیش از حد از باران و برف به آفتاب درخشان تاریکی و ترافیک.

البته اگر شما در حال رانندگی در هر یک از این 100000 مایل به خصوص تعیین شده جاده, شما همیشه می توانید با استفاده از استاندارد تطبیقی کروز کنترل سیستم با لین-محور با تکنولوژی. این دست بر روی گزینه ای با این نسخهها کار بر روی هر جاده با خطوط.

همه این برای تلفن های موبایل کاملا شبیه به GM سوپر کروز اما دو سیستم کاملا مجزا. با توجه به Billman همه چیز در اینجا توسعه داده شده توسط فورد و چیزی است که مجوز آن از تالار گفتمان رقیب است.

ویژگی های بیشتر و به روز رسانی دیگر

فراتر از علاوه بر این از فعال درایو کمک فورد افزایش است دیگر قطعات آن راننده کمک تکنولوژی suite. برای مثال فورد خلبان 360 2.0 استاندارد بسته ماخ-E شامل یک دسته از راننده ایدز مانند خودکار بالا تیرها و معکوس-سیستم سنجش اما دو ارتقاء ساخته شده به خط نگه داشتن سیستم. مهندسین اضافه شده چیزی به نام جاده-تشخیص لبه و blind spot assist. سابق نگه می دارد آهنگ از خط و نشانه های پوشیده از چمن لبه ها و حتی خاک شانه. این می تواند هشدار راننده اگر آنها دست خوش پیشامد میشه در خط سفر می کند. این باید مفید به ویژه در مناطق روستایی است. دومی مورد آهنگ دیگر وسایل نقلیه در نقاط کور خود را و می توانید با ارنج زدن فرمان برای کمک به جلوگیری از برخورد.

Ford Active Drive Assist

در اینجا برخی از advanced driver-assistance فن آوری های فورد کار کرده است.

فورد

فراتر از همه که فورد بهبود یافته آن تطبیقی کروز کنترل سیستم در شرکت Pilot360 2.0 بسته بندی استاندارد با اضافه کردن بهتر stop-and-go قابلیت. در ترافیک سنگین, اگر خودرو را کند می کند به توقف آن را به طور خودکار رزومه در عرض 30 ثانیه مخالف فقط 3 ثانیه آن را به عنوان در حال حاضر.

در نهایت یک آیتم جدید به نام تقاطع کمک به توسعه داده شده است. این ویژگی طراحی شده است برای جلوگیری از برخورد در حالی که دست چپ تبدیل می شود. با استفاده از وسیله نقلیه سنسور تشخیص می تواند ترافیک می دوزند و هشدار به راننده برای حضور خود و یا حتی اعمال ترمز برای جلوگیری از سقوط.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

آن روزها هنوز زود است اما فورد فعال درایو کمک به چیزی است که به هیجان زده در مورد به عنوان دیگر بهبود یافته راننده ایدز آن ارائه خواهد شد. جزئیات گزینه های بسته بندی و وسیله نقلیه در دسترس به شمار می رود اعلام کرد در سال 2021. در حال حاضر ماخ-E است با تنها اسمی تایید کرد به گرفتن این ویژگی ها است. به همین ترتیب آن را بیش از حد به زودی برای بحث در مورد قیمت گذاری اما با توجه به پالمر "از آن خواهد شد بسیار رقابتی است." خلبان اتوماتیک برای مثال در دسترس است در سراسر تسلا محدوده برای یک upcharge از 7000 دلار. بعید به نظر می رسد فورد بسیار انبوه با نام تجاری که فاقد نمایی و درک خنکی تسلا می تواند شارژ که بسیار برای آن سیستم. اما خبر خوب برای رانندگان به عنوان خودروساز می تواند واقعا دموکراتیزه این نوع از فن آوری ارائه شده توسط فعال درایو کمک برای یک مقدار بیشتر هزینه نسبتا کم است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در اینجا به همین دلیل فورد هوشمند برای تماس با جدید خود را تمام برقی...

4:53tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب