کهکشان جوانه پلاس 100 دلار ارزان تر از AirPods Pro. بنابراین شما باید آنها را خرید ؟ – CNET

اپل AirPods نرم افزار بسیار عالی و بی سیم از earbuds که باید فعال لغو سر و صدا و صدای بهتر از اصل AirPods. اما با یک قیمت به طور منظم $در 250 (249 پوند یا AU$399) آنها نمی آیند ارزان و جایگزین مانند سامسونگ 150 دلار (£159 و یا AU$299) Galaxy جوانه به علاوه ممکن است شما تعجب اگر شما در حال پرداخت حق بیمه نیازی برای اپل نسخه. من عینک هر دو از این بی سیم از earbuds برای دو هفته به مقایسه آنها در مناسب کیفیت صدا و عمر باتری و ویژگی های هوشمند برای پیدا کردن اگر AirPods نرم افزار در واقع ارزش 100 $اضافی و یا اگر شما بهتر است صرفه جویی در پول با کهکشان جوانه Plus.

آنجلا Lang/CNET

این AirPods Pro اپل حق بیمه در گوش جوانه و فوق العاده موثر فعال لغو سر و صدا. تماس پادکست موسیقی و صدا بیش از حد بزرگ. هر چند شما می توانید بسیاری از ویژگی های در pulldown مرکز کنترل یا تنظیمات بلوتوث منو فقدان یک برنامه اختصاص داده شده برای تنظیم صدا به مشخصات و یا تنظیمات را از یک رابط ناامید کننده است. شما می توانید با استفاده از AirPods Pro در اندروید, اما شما می خواهید بهترین تجربه زمانی که زوج به iOS. خواندن AirPods نرم افزار را نقد کنید.

آنجلا Lang/CNET

سامسونگ بهبود کهکشان جوانه به همراه صدا در مقایسه با نسل اول و آنها را یک انتخاب عالی برای آندروید یا آی فون ، آنها لازم نیست که سر و صدا فعال لغو سر و صدا جدا از طراحی بلوک کردن یک مقدار عادلانه از صدا و موسیقی برای تلفن های موبایل پویا تر از در AirPods Pro. باتری نیز طول می کشد یک دیوانه بنابراین شما می توانید feasibly پوشیدن Galaxy جوانه به علاوه در تمام طول روز. جزئیات کهکشان جوانه به همراه نقد و بررسی.

کهکشان جوانه پلاس’ در گوش طراحی انعطاف پذیر تر است

کهکشان جوانه به علاوه با سه نکته اندازه, به علاوه سه wingtips به لحن مناسب. این AirPods Pro باید سه نکته اندازه که شما می توانید مبادله در داخل و خارج با توجه به کانال گوش.

چگونه هر یک earbud متناسب شدید متفاوت است بسته به اندازه و شکل خود را گوش تا چه احساس خوبی به من گوش ممکن است به طور کامل متفاوت از آنچه شما می خواهم. من ترجیح می دهم این جا و احساس کهکشان جوانه به علاوه از آنجا که آنها احساس امن تر از AirPods Pro. من کوچک مجرای گوش و کوچکترین نکته در جوانه احساس می کند راحت تر از معادل آن در AirPods Pro. به عنوان یک نتیجه, کهکشان جوانه علاوه ماند در گوش من بهتر است در طول فعال تمرین مانند یک اجرا.

samsung-galaxy-buds-plus-2384
آنجلا Lang/CNET

توجه داشته باشید که هر دو از این بی سیم از earbuds را در گوش طراحی است که به ارائه یک لایه از انزوا سر و صدا اما تنها AirPods Pro را لغو سر و صدا فعال (ANC) است.

هر دو بی سیم از earbuds خوب خواهد شد در طول عرق تمرینات و یا اگر شما گرفتار در باران. اما AirPods Pro رتبه IPX4 که بدان معنی است که آنها بیشتر مقاوم در برابر آب از کهکشان جوانه به علاوه که ارضا IPX2 امتیاز. هر مورد شارژ بی سیم, اما شما می توانید با استفاده از USB-C و یا رعد و برق کابل به اتهام کهکشان جوانه Plus یا AirPods Pro بود.

برنده: هر چند نه به عنوان مقاوم در برابر آب به عنوان AirPods طرفدار من مانند کهکشان جوانه به علاوه برای آن راحت تر مناسب است.

AirPods Pro را لغو سر و صدا اما گلکسی جوانه به همراه صدا بهتر

در اینجا چیزی است: اگر شما می خواهید ANC نگاه هیچ بیشتر و دریافت AirPods Pro. آن را فوق العاده موثر است و باعث می شود گوش دادن تجربه فوق العاده برای رفت و آمد و یا سفر. اما اگر ANC است نه یک اولویت کهکشان جوانه Plus در واقع صدا بهتر به گوش من.

به غیر از آهنگ های با باس سنگین که صدا بهتر در AirPods نرم افزار به عنوان آنها نمی بنابراین تحریف شده و من ترجیح می دهم صدا به طور پیش فرض مشخصات جوانه به علاوه به طور کلی. هنگامی که با استفاده از جوانه ها به علاوه در iOS, من دوست دارم صدای پویا پروفایل است که به باس کمی افزایش بدون اینکه بیش از حد سنگین است. زمانی که من در یک تلفن آندروید را به طور منظم مشخصات صدای من است رفتن به.

به گوش من صدا به طور کلی در AirPods طرفدار بی طرف تر. این فوق العاده است برای تماس ها و پادکست ها اما برای موسیقی من را انتخاب کنید کهکشان جوانه Plus.

هر دو از earbuds می توانید اجازه دهید در بیشتر صدا خارجی در موقعیت های که در آن شما نیاز به شنیدن بیشتر مانند دفتر و یا اگر شما در حال اجرا خارج از منزل. این AirPods نرم افزار تماس با آن حالت شفاف در حالی که کهکشان جوانه به علاوه تماس با آن صدای محیط. من ترجیح می دهم شفافیت حالت هر چند به دلیل تقویت صدا از جهان خارج برای تلفن های موبایل طبیعی تر و کمتر “tinny” از کهکشان جوانه Plus.

lexy-apple-airpods-pro-7427

من ترجیح می دهم شفافیت در حالت AirPods Pro به عنوان آن را برای تلفن های موبایل طبیعی تر از معادل آن در کهکشان جوانه Plus.

آنجلا Lang/CNET

این AirPods Pro نیز زندگی می کنند گوش دادن حالت است که کمک می کند تا تقویت صدا برای شنوا. این کار با استفاده از آی فون خود را به میکروفون برای تقویت صدا و ارسال آن به AirPods بنابراین شما می توانید شنیدن یک مکالمه در یک اتاق پر سر و صدا بهتر, برای مثال.

تماس های صدا در هر دو earbuds. این AirPods Pro بهتر بود جدا تماس گیرنده صوتی (با تشکر از ANC) و تماس گیرنده اظهار داشت که این صدا کمتر پر سر و صدا زمانی که من ایستاده در خیابان. از همان موقعیت من به نام back on the Galaxy جوانه پلاس و همان شخص گفت: من صدای بلندتر و کمی واضح تر, اما آنها می تواند بشنود تر از خیابان سر و صدا.

برنده: این یک بازی شیر یا خط کردن; من عاشق AirPods طرفدار لغو سر و صدا زندگی می کنند و گوش دادن به حالت Galaxy جوانه Plus برای کیفیت صدا.

AirPods Pro بهتر محدوده

با استفاده از یک آی فون 11 Pro برای AirPods Pro و Note 10 Plus برای Galaxy جوانه به علاوه من فوق العاده تحت تاثیر قرار چگونه جامد اتصالات بودند با هر دو earbuds. من فقط می توانم به یاد بیاورید یک بار زمانی که کهکشان جوانه به علاوه موفق به اتصال به آی فون که مصرف آنها را مورد. من پس از آن تا به حال به ایجاد اتصال به صورت دستی از طریق تنظیمات بلوتوث. این AirPods Pro در ضمن در ارتباط با تبصره 10 به علاوه بدون هیچ مشکلی.

این AirPods Pro را کمی بهتر محدوده. من رسمی محدوده آزمون با ترک هر گوشی در یک جدول و پیاده روی پایین راهرو با AirPods Pro در یک گوش و کهکشان جوانه به علاوه در یکی دیگر از. سامسونگ بی سیم از earbuds کاهش یافته است در حالی که این AirPods Pro به طول انجامید در حدود شش پا بیشتر است.

برنده: AirPods Pro

apple-airpods-vs-samsung-buds-plus-9160
آنجلا Lang/CNET

کهکشان جوانه به علاوه بیشتر, تنظیم, اما AirPods Pro برای دست آزاد

شما همچنین می توانید با استفاده از یک دستیار صوتی در هر دو این earbuds اما تنها AirPods Pro به شما اجازه احضار آن را با صدای خود را با گفتن “Hey, Siri” (در کهکشان جوانه به علاوه شما را به ضربه بزنید و یا با فشار دادن صفحه لمسی). هر دو همچنین می توانید پیام های خوانده شده به شما.

یکی دیگر از تفاوت بین این جوانه است که AirPods Pro یک ساقه که شما می توانید خرج کردن برای تغییر آهنگ و یا سوئیچ بین حالت در حالی که کهکشان جوانه به علاوه دارای یک صفحه لمسی است. شما همچنین می توانید سفارشی کردن این کنترل تا حدی. با AirPods نرم افزار تنظیمات در حال جمع در iOS تنظیمات بلوتوث منو و کهکشان جوانه به همراه خود نرم افزار.

apple-airpods-vs-samsung-buds-plus
آنجلا Lang/CNET

در حالی که نه از این earbuds فیزیکی کنترل صدا (مانند PowerBeats Pro برای مثال) وجود دارد تنظیم در کهکشان جوانه به همراه است که اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید سمت لبه جوانه به نوبه خود حجم بالا یا پایین. این است که واقع شده در آزمایشگاه بخش از نرم افزار است.

اگر شما از دست دادن از earbuds خود را در اطراف خانه و یا در یک کیسه شما می توانید یک صدا به پیدا کردن آنها را با استفاده از پیدا کردن من در iOS یا کهکشان پوشیدنی برنامه. اما AirPods Pro دارای ویژگی های اضافی قادر به دیدن گذشته خود را محل بر روی نقشه.

برنده: Galaxy جوانه Plus برای سفارشی سازی بیشتر به طور کلی, اما AirPods نرم افزار دارای یک مزیت روشن اگر شما در حال سنگین سیری کاربر.

آیا می خواهید طولانی ترین عمر باتری? دریافت Galaxy جوانه Plus

سامسونگ نرخ کهکشان جوانه Plus برای 11 ساعت گوش دادن زمان و پرونده خود را نگه می دارد به اندازه کافی شارژ برای 22 دقیقه از کل زمان گوش دادن. این AirPods Pro را به شما حدود 4.5 ساعت زمان گوش دادن با ANC روشن (شما می توانید آن را فشار دهید و نزدیک به 5 ساعت بدون ANC) و در این مورد دارای 24 ساعت از کل هزینه. هر دو مورد نیز پشتیبانی از شارژ سریع از ویژگی های پس از سه دقیقه در مورد شما یک ساعت از زمان گوش دادن در کهکشان جوانه به علاوه در حالی که پنج دقیقه شارژ شبکه شما در همان زمان گوش دادن در AirPods Pro.

برنده: Galaxy جوانه به علاوه برنده روشن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>