چهار لحظات به یاد ماندنی از کنگره شنوایی بزرگ Tech - CNET

تشکر. جیم اردن در روز چهارشنبه قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی شنوایی در واشنگتن ، گریم جنینگز/واشنگتن آزما/

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399
gettyimages-1227833014

تشکر. جیم اردن در روز چهارشنبه قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی شنوایی در واشنگتن ،

گریم جنینگز/واشنگتن آزما/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

ما در کنگره جیم اردن شهرت برای بودن یک ترقه. این جمهوری خواه اوهایو زندگی می کردند تا این که روز شنبه.

در غیر این صورت مقابله و اما موجود خانه آنتی تراست کمیته فرعی شنیدن در مورد اتهام انحصاری شیوه های بزرگ تکنولوژی, اردن, فوران خشم یکی از همکار خود قانونگذاران در نتیجه در کوتاه مدت اما ناهنجار بست.

تبادل زمانی آغاز شد که کنگره مریم, گی Scanlon یک دموکرات از ایالت پنسیلوانیا آغاز شده او سوال شد گفت: "با تشکر از شما آقایان, من می خواهم به تغییر مسیر خود را با توجه به قانون ضد تراست به جای حاشیه تئوری های توطئه است."

نظر بود, پاک کردن کش رفتن در اردن که در حال صرف زمان خود را با چکش مدیر عامل گوگل Sundar Pichai بیش از ادعای خود شرکت تا به حال مخفیانه کمک کرد هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. پس از Scanlon را zinger اردن با صدای بلند او را قطع کرد و به دفاع از خود است. دموکراتیک تشکر. دیوید Cicilline کمیته رئیس barked در اردن "شما وقت ندارد." یکی دیگر از اعضای کنگره brusquely گفت: اردن "قرار دادن ماسک خود را در" یک مرجع به یک نیاز است که هر نماینده مجلس نه سوال شاهد بود به پوشیدن ماسک به عنوان یک حفاظت از coronavirus. (اردن نیز مطرح ابرو زمانی که او در مورد "انصراف " فرهنگ" یک سوال است که باعث دقت پاسخ از تکنولوژی کارفرمایان از جمله بزوس' نگرانی است که رسانه های اجتماعی بود "نکات دقیق وظریف ماشین کشتار.")

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کنگره فوران بیش از ماسک و تئوری های توطئه

0:47

اردن در انفجار یکی از چند قابل توجه لحظات است که مربوط به کمیته فرعی شنوایی آورده است پیچای آمازون مدیر عامل شرکت جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک هم قبل از قانونگذاران. جلسه متمرکز شده که آیا این شرکت ها تبدیل شده اند چنان قدرتمند است که آنها ناعادلانه خم بازار به اراده خود و وادار کردن کسب و کارهای دیگر به کار با آنها را در نظر خود را به دلیل جایگزین وجود ندارد.

آمازون کتاب فروش

پس از باز کردن بیانیه بزوس' خوراک بود گرفتار مشکلات فنی به طوری که او نمی خواسته یک سوال برای بیش از یک ساعت. یک فرد آشنا با این موضوع گفت: این موضوع نبود با آمازون است. این شرکت تا به حال بارها و بارها آزمایش خود را تغذیه فرد گفت و آن را به حال شده است به درستی کار.

زمانی که بزوس شد و در نهایت در دسترس برای سوال زیر یک زنگ تفریح تشکر. لوسی می کنند دموکرات گرجستان, بازی های برگزار شده او را ضبط صدا از یک کتاب فروش در پلت فرم خود را. فروشنده گفت آمازون به آرامی شروع به محدود کردن آنچه که شرکت او که پشتیبانی از 14 نفر فروش می تواند تا زمانی که او قادر به فروش یک کتاب در 10 ماه. ایمیل به آمازون از جمله به بزوس شد تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

بزوس گفت: این وضعیت غیر قابل قبول بود و به دنبال او به آن نگاه کنید. اما می کنند گفت: مشکل این بود که گسترده تر نشانه ای از آمازون بارها و بارها mistreating کسب و کارهای کوچک بر روی پلت فرم آن: "این نه فقط در مورد یک کسب و کار است. من نگران هستم که این یک الگوی رفتار و در واقع این الگوی رفتاری را تغییر دهید."

"آمازون هروئین'

در دیگر اشاره کرد و خط حمله در برابر بزوس Cicilline گفت آمازون رئیس یک داستان در مورد یک فروشنده پوشاک بود که ساخت $60,000 یک سال و در یک مورد در آمازون است. او گفت: کسانی که فروش کاهش یافته و به صفر یک شبه پس از آمازون شروع به فروش دقیق همان آیتم اما در قیمت بسیار پایین کوچکتر فروشنده قادر به مطابقت با آن است.

"در اینجا این است که چگونه شرکت پوشاک توصیف کار با آمازون و من نقل قول" Cicilline گفت. ""آمازون رشته شما را همراه در حالی که دلیل آن را احساس می کند خیلی خوب است که برای دریافت چک های هر هفته و در گذشته برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر ما آن را به نام "آمازون هروئین' دلیل این که شما فقط قصد نگه داشته و شما تا به حال به خود حل بعدی بعدی خود را بررسی کنید. در پایان روز شما در پیدا کردن که این فرد که به ظاهر با بهره گیری شما ساخت شما احساس می کنید خوب است فقط در نهایت به سقوط."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کنگره به بزوس: چرا شخص ثالث فروشندگان مقایسه...

4:41

پس از Cicilline خواسته بزوس چرا یک شریک فروشنده خواهد مقایسه آمازون به مواد مخدر, فروشنده بزوس گفت: "من کاملا مخالفم با این خصوصیات." وی افزود آمازون باز کرد تا خود را از فروشگاه های خرده فروشی به خارج از فروشندگان به سود مشتریان و آنها را با ارائه گزینه های بیشتر.

شکست بزرگ فناوری

شاید مهم ترین بخش از این جلسه رخ داده است و در پایان آن پنج ساعت و نیم است. این زمانی است که Cicilline در بسته اظهارات روشن ساخته است که کنگره تا به حال اقدامات قوی در ذهن برای بزرگ با تکنولوژی.

"این جلسه ساخته شده است یک واقعیت روشن به من" Cicilline گفت. "این شرکت به عنوان آنها امروز وجود دارد باید انحصار قدرت است. برخی از نیاز به شکسته شود همه باید به درستی تنظیم شده و پاسخگو باشند. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین ضد تراست برای اولین بار نوشته شده است بیش از یک قرن پیش, کار در عصر دیجیتال است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن