Fortinet جرقه بزند تا OPAQ در دسترسی امن ابر امنیت فشار

Fortinet به دست آورد OPAQ شبکه به منظور افزایش شرکت خدمات دسترسی امن لبه (SASE) نمونه کارها. اعلام کرد روز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

Fortinet به دست آورد OPAQ شبکه به منظور افزایش شرکت خدمات دسترسی امن لبه (SASE) نمونه کارها.

اعلام کرد روز دوشنبه این قرارداد توضیح داده شده است به عنوان یک راه حل برای چالش های مواجه شده توسط سازمان های امروز: نیاز به "فوری و بدون وقفه و دسترسی امن به شبکه و رایانش مبتنی بر منابع و داده ها-ویژه کسب و کار-برنامه های کاربردی مهم -- مهم نیست که در آن کاربران خود قرار دارد."

جزئیات مالی اعلام نشده است.

این COVID-19 pandemic, مجبور, بسیاری از کسب و کار خود را به تجدید نظر زمان عملیات و سیستم های, چگونه کارکنان خود کار می کنند و یا نه انتقال به یک کار از خانه, مدل بالقوه برای مدت طولانی امکان پذیر است.

همچنین نگاه کنید به: در مسیر برگشت: Forescout, ظهور, توافق جدید ادغام, قیمت قطره COVID-19 طرح دعوی در دادگاه

به عنوان پلمپ دفاتر در سراسر جهان در تلاش برای جلوگیری از گسترش شرکت ها و کارکنان به طور یکسان درهم برای ایجاد شتابزده صفحه اصلی فضاهای اداری و این همچنین بدان معنی است که کارکنان اغلب مورد نیاز به قادر به دسترسی به منابع شرکت ها و شبکه ها از خانه.

این است که در آن SASE راه حل در آمده است. با بسیاری از بالقوه آسیب پذیر انتهایی -- اعم از رایانه های شخصی به اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه ها و دستگاه های تلفن همراه -- SASE سیستم عامل تلاش برای آوردن همه چیز را در زیر یک ابر مبتنی بر چتر امنیتی اجازه می دهد این تیم برای نظارت بر هر دو کاربران و شبکه های کارآمد است.

تاسیس در سال 2017 و بر اساس در هرندون ویرجینیا OPAQ صفر اعتماد دسترسی به شبکه (ZTNA) راه حل های ابر را با ترکیب Fortinet امنیت پارچه شرکت امنیت سایبر پلت فرم برای ایجاد آنچه شرکت تماس بگیرید "بهترین در کلاس SASE ابر پلت فرم امنیتی با این صنعت تنها درست صفر اعتماد دسترسی داشته باشید."

ترکیب راه حل ارائه خواهد شد مشتریان صفر اعتماد دسترسی فایروال SD-WAN web, امنیت, sandbox, نقطه پایانی مدیریت, multi-factor authentication, مرورگر انزوا و ابر مکانیزم های امنیتی از جمله ویژگی های دیگر.

CNET: توییتر می گوید هکرها داده های دریافت شده از تا 8 حساب

OPAQ قبلا مطرح $43.5 میلیون دلار از طریق بودجه سه دور.

"اخیر SASE بازار, شتاب بیشتر تایید ما امنیت محور شبکه رویکرد و تأکید ما چه بوده است گفت: برای سال" اظهار نظر کن Xie, Fortinet, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت. "در این دوره از hyperconnectivity و گسترش شبکه های; با شبکه لبه کشش در سراسر زیرساخت های دیجیتال, شبکه و امنیت باید همگرا."

در اخبار مربوط به این ماه ظهور و Forescout فن آوری های حل و فصل اختلافات خود و توافق بر تجدید نظر در قیمت خرید زیر ظهور تلاش برای خروج از معامله با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

TechRepublic: حملات فیشینگ با هدف سرقت اطلاعات حساس توسط ارشاد مردم به تمدید اشتراک مایکروسافت

قیمت خرید اولیه برای ظهور را در Forescout شد 1.9 میلیارد دلار. اما سهام خصوصی سرمایه گذار و سپس گفت: "مواد" تغییرات رخ داده بود در Forescout با توجه به COVID-19 و در نتیجه این شرکت قادر به تغییر ذهن خود را.

Forescout رد این ادعا و شروع به کاوش دادخواهی برای اطمینان از معامله بسته شد. در حال حاضر ظهور و Forescout آمده اند تا با یک تجدید نظر شکل برای جلوگیری از این موضوع از رفتن به دادگاه -- $29 در Forescout به اشتراک گذاری به جای $33 است که هنوز 16 درصد حق بیمه در بسته شدن قیمت سهم در ژوئیه 15.

شرکت ها گفت: اصلاح قیمت "بهترین نتیجه برای هر دو طرف است."

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن