فورد ساختمان 4 Off-Roadeo ماجراجویی تجارب برای 2021 توسن خریداران - Roadshow

فورد/Instagram همه ما می دانیم کلیشه: برخی از پسر یا دختر خرید با قابلیت off-road SUV و پس از آن هرگز پس از

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399
2021 Ford Bronco teaser
فورد/Instagram

همه ما می دانیم کلیشه: برخی از پسر یا دختر خرید با قابلیت off-road SUV و پس از آن هرگز پس از آن طول می کشد خاموش آسفالته. فورد نمی خواهند که به اتفاق می افتد به آن آینده 2021 توسن بنابراین خودروساز ایجاد چهار توسن خاموش-Roadeo جاده مدارس که در آن علاقه مندان و صاحبان می توانید تست و تجربه همه که وسایل نقلیه خود را باید ارائه دهد.

همه جدید "توسن با نام تجاری" را در واقع شامل سه مدل -- دوباره توسن دو درب جدید چهار درب مدل و کوچک و ناهموار توسن ورزشی -- خواهد شد و با توجه به فورد "تنها نام تجاری داخلی از Suv ها با استاندارد 4x4." هر سه را نیز به رخ کشیدن به اصطلاح وحشی ساخته شده قابلیت -- فورد خارج از جاده طراحی و تکنولوژی اصل که شبیه به جیپ را دنباله تاریخ نشان.

"صحت شمارش با توسن گفت:" فورد توسن مصرف کننده, مدیر بازاریابی, علامت Grueber در مورد خاموش-Roadeos. "ما باید چهار آفرود و ماجراجویی زمین های بازی ساخته شده برای تمام سطوح مهارت های مختلف با تجربه طراحی شده برای ایجاد اعتماد به نفس و الهام بخش توسن صاحبان به خارج در وحشی برای سال آمده است."

فورد باز خواهد شد چهار توسن خاموش-Roadeo مکان در سراسر ایالات متحده مدتی در سال آینده. این مکان های خاص نشده است را اعلام کرد.

"ما در حال هدف قرار دادن آنچه من تماس بگیرید حماسه مکان" گفت: Grueber وقتی پرسیده شد که برای یک اشاره. "این فقط رفتن به کاملا در مکان های زیبا در طبیعت و ما باید برخی از تنوع سراسر آمریکا در نظر محل به آن را آسان تر اگر یک مشتری می خواهد یکی را انتخاب کنید که نزدیک به جایی که آنها اقامت. و ما قادر خواهید بود برای نشان دادن خاموش توسن مختلف آفرود موقعیتهای نیز که یکی دیگر از دلایل ما [انتخاب] به مکان های مختلف در سراسر ایالات متحده است."

bronco-off-roadeo

ما هنوز نمی دانند که ما این توسن خاموش-Roadeo تجربه خواهد بود و یا چه مقدار از آنها هزینه کنید.

فورد

برای کمک به ایجاد هیجان و فورد نیز اتصال با توسن طرفداران با ارائه طیف گسترده ای از فورد-مجوز توسن کالا در آمازون نمای وسوسه انگیز خریداران با توسن خاموش-Roadeo خارج از roading و تجارب و spotlighting توسن ملت مستقل جامعه آنلاین.

100 دلار برای رزرو جدید توسن مدل باز خواهد شد فورد وب سایت در کنار اولین خود را در 8:00 p. m. EDT در تاریخ 13 ژوئیه در سراسر دیزنی کانال های شبکه. (ما همچنین پوشش آشکار حق در اینجا در Roadshow همان روز است.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب