برای مشتریان کسب و کار مایکروسافت در ویندوز 10 مستندات است که یک سرکش ظروف سرباز یا مسافر

یکی از غیر منتظره و ناخواسته اثرات جانبی مایکروسافت فشار به ویندوز به عنوان یک سرویس است که آن اسناد را تبدیل به یک سرکش ظروف سرباز یا مسافر.

مشکل این نیست کمبود اطلاعات است. مایکروسافت به طور کلی انجام شده است یک کار خوب توصیف سطح بالا تغییرات در ویندوز و پس از آن در تهیه بسیاری از ویژگی های مورد جزئیات این تغییرات نسبتا کوتاه سفارش. که به ویژه برای موضوعات مهم که به توسعه دهندگان و به مردم استقرار ویندوز در مقیاس بزرگ در سرمایه گذاری مغازه ها.

windows-update-advanced-options-1909.jpg

این دو گزینه در پایین این صفحه حذف شد بدون هشدار در ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی.

مشکل این است که پیدا کردن این جزئیات زمانی که شما به آنها نیاز دارید. مهم اطلاعات پراکنده در مورد Microsoft.com مانند بسیاری از قطعات پازل و می توان آن را یک چالش به سعی کنید به تناسب آن قطعه با هم. برای تکنسین های پشتیبانی متخصصان و کاربران قدرت حرکت به نیمه سالانه به روز رسانی ویژه به چالش بکشد. این عملا یک کار تمام وقت به نگه دارید تا با صدها نفر از تغییرات که می رسند با هر نسخه جدید و سپس آن را دوباره شش ماه بعد برای آینده ویژگی های به روز رسانی.

و فقط وقتی که شما فکر می کنم شما همه گرفتار ظاهر تغییرات جزئی می تواند شما می خواهید به جلو و موهای خود را.

برای خودنمایی مثال نگاهی به گزینه های پیشرفته صفحه برای به روز رسانی ویندوز به عنوان آن به نظر می رسد در ویندوز 10 نوامبر 2019 به روز رسانی, نسخه 1909 نشان داده شده در اینجا.

اگر شما ببینید که صفحه بعد از نصب ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی, نسخه 2004, شما خواهید دید که دو گزینه برای تاخیر در به روز رسانی حذف شده است. همانطور که همکار من Mary Jo Foley گزارش این است که یک اشکال نیست بلکه یک ویژگی است که مایکروسافت حذف شد بنا به گزارش “برای جلوگیری از سردرگمی.”

(اسپویلر: این تصمیم به نظر می رسد که باعث سردرگمی بیشتر از آن جلوگیری کرد. اما من پرت شدن.)

من حتی نمی خواهم به فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از فرد-ساعت تلف شد به عنوان افرادی که در تلاش برای پیدا کردن این تنظیم تصادفا در سراسر مایکروسافت در سایت در جستجوی توضیحی برای تغییر.

(و می تواند به بحث ما در مورد تغییر خود را ؟ اظهار داشت توضیح نوع توجیه از بین بردن تعویق گزینه برای به روز رسانی ویژگی های, اما چرا حذف گزینه ای برای تاخیر در به روز رسانی ماهانه تا 30 روز? چرا اضافه کردن توانایی برای تنظیم یک هدف به روز رسانی ویژگی های نسخه به عنوان شما می توانید در تنظیمات خط مشی گروه. اما من پرت شدن.)

ماه مه سال 2020 به روز رسانی ساخته شده در دسترس عموم on May 27. “چه چیزی جدید در ویندوز 10, نسخه 2004 آن را مثبت” مقاله ای منتشر شد در حدود همان زمان به عنوان قابلیت به روز رسانی منتشر شد. اما جزئیات در مورد کسانی که از دست رفته تعویق گزینه ها نبود در این سند که آن را در اصل منتشر شد. من رفت و برگشت به آرشیو اینترنت به بررسی کنید که چگونه آن صفحه تغییر زیر اولیه آن انتشار. جزئیات در این مورد خاص تغییر به نظر نمی رسد تا زمانی که برخی از چهار هفته بعد در ژوئن 23, آرام, به روز رسانی صفحه اصلی.

در کلاسیک Microsoft مد تغییر شد به عنوان آخرین آیتم در یک لیست گلوله ای از “به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار و پیشرفت در این انتشار است.” (من در مورد شما نمی دانم, اما از بین بردن ویژگی های واجد شرایط نیست به عنوان یک “بهبود” در کتاب من است. اما من پرت شدن.)

حتی به خوبی آماده این نرم افزار که خواندن آن سند قبل از ژوئن 23rd به طور کامل غافل از این تغییر.

در واقع اگر کار شما شامل نگهداری با چه جدید در ویندوز 10 بنابراین شما می توانید حمایت مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک شما باید برای پیگیری یک تن از اطلاعات است که به آسانی در دسترس از یک hub. در نظر گرفتن تمام مکان هایی که شما ممکن است مجبور به نگاه اگر شما در حال تلاش به اقامت فعلی با آخرین ویندوز 10 انتشار:

  • “چه جدید در ویندوز 10 برای آن مثبت” شامل برخی از اطلاعات مفید برای کسب و کار عمومی کاربران و افرادی که مدیریت رایانه های شخصی در منازل و دفاتر کوچک اما واقعا با تمرکز بر بزرگ استقرار.
  • ویندوز 10 انتشار بهداشت داشبورد که اسناد rollout وضعیت و لیست شناخته شده و حل و فصل مسائل برای هر نسخه جدید نگهداری مایکروسافت اسناد hub. شما باید برای بررسی آن یک زن و شوهر بار در هفته به خصوص در اولین ماه و دو ماه پس از انتخابات عمومی آزاد است.
  • ویندوز 10 به روز رسانی تاریخ است که لیست هر تجمعی به روز رسانی برای هر ویندوز 10 نسخه منتشر شده توسط مایکروسافت پشتیبانی می کند. تمام مسائل شناخته شده که ذکر شده در انتشار بهداشت داشبورد نیز در اینجا ذکر شده به عنوان به خوبی.
  • اگر شما می خواهید برای دانلود به روز رسانی دستی شما باید برای رفتن به مایکروسافت به روز رسانی فروشگاه. شما می دانم که شما از آن ساخته شده ایم هنگامی که شما ویندوز ویستا-دوره طراحی. آن را شگفت انگیز….
  • و اگر شما یک طرفدار اما شما می خواهید برای دریافت یک لیست کامل از ویژگی های جدید و تغییر در ویژگی های به روز رسانی شما فقط نصب شده ؟ بله وجود دارد یک پست وبلاگ از سر Windows تیم بازاریابی که extols ویژگی های جدید به روز رسانی اما تنها جایی که من قادر به قرار دادن ویژگی های اطلاعات در بایگانی بخش از Windows 10 Insider Preview ایجاد صفحات در Microsoft اسناد. که باعث می شود مقدار مشخصی از حس برای کسی که پس از فرآیند توسعه از نزدیک اما آن را متضاد با منطق برای کسی که فقط آهنگ در پس از یک نسخه جدید منتشر شده است.
  • در ضمن این لیست از ویژگی های که حذف شده از ویندوز 10 به عنوان به خوبی به عنوان یک همراه و همدم لیست از ویژگی های است که مایکروسافت دیگر در حال توسعه, در حال دفن شده در “ویندوز 10 ویژگی های چرخه عمر” در قسمت پایین ویندوز 10 به کارگیری اسناد و مدارک.

که افتضاح بسیاری از مکان ها برای بررسی هر هفته فقط به مطمئن شوید که شما از دست رفته چیزی. تا مطمئن شوید که من بمانید تا به روز در من ایجاد کرده اید خود من ویندوز 10 اطلاعات hub با لینک کلیک کنید برای کسانی که صفحات و سایر منابع مفید. شما خوش آمدید برای استفاده از آن.

انگار گریه نیاز برای چیزی شبیه به آن. یکی از دیگر تلفات از ویندوز به عنوان یک سرویس دوره این است که پایه های شخص ثالث به محتوای آن منتشر شده است یک بار و پس از آن هرگز به روز شد. وجود دارد بسیاری از صفحات وب وجود دارد که حاوی اطلاعات قدیمی از منسوخ ویندوز 10 نسخه, اما وجود دارد هیچ انگیزه ای برای نویسندگان این صفحات را به نگه داشتن آنها را در زمان. به طوری که آنها به نوبه خود در نتایج جستجو و اشتباه مردم است.

اما آن را واقعا به نظر می رسد مانند ساختمان است که توپی باید مایکروسافت کار من نیست. و نباید آن را که سخت به انجام است. مایکروسافت اسناد ساخته شده است در Github و در حال حاضر قدرت نزدیک به 80 سایت های جداگانه. کلیک کردن بر روی ویندوز شما را به یک صفحه جداگانه با ویندوز مدارک فنی سایت برای توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار توسعه دهندگان به علاوه دو سایت برای آن جوانب مثبت یکی برای ویندوز 10 و دیگری برای ویندوز سرور.

چگونه سخت می تواند از آن برای اضافه کردن یک سایت و برچسب آن را “ویندوز 10 برای هر کس دیگری”?

ویندوز 10

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>