Fitbit رول "آماده به کار" COVID-19 symptom tracker

Fitbit در روز سه شنبه نورد جدید COVID-19 علامت سرویس ردیابی به نام "آماده برای کار است." خدمات به کارکنان دس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

Fitbit در روز سه شنبه نورد جدید COVID-19 علامت سرویس ردیابی به نام "آماده برای کار است." خدمات به کارکنان دسترسی به کلید معیارهای سلامت و همچنین به عنوان یک راه برای ورود به سیستم خود گزارش علائم به آنها کمک کند تعیین اگر آن را امن برای آنها به بازگشت به کار.

با آماده به کار کارکنان در حال انتظار برای بررسی در هر صبح و ورود اطلاعات مورد اخیر خود را در معرض COVID-19 و هر گونه نتایج آزمون. آنها همچنین می توانید ورود به سیستم خود را متوسط و گزارش خود از علائم. در کنار آن اطلاعات کارکنان می توانید تغییرات خود را در حالت استراحت ضربان قلب, ضربان قلب و میزان تنفس. بر اساس این عوامل خدمات روزانه ارائه می دهد راهنمایی در مورد اینکه آیا برای رفتن به محل کار یا در خانه بمانند.

کارفرمایان در ضمن دسترسی به یک داشبورد برای نظارت بر کارکنان' آمادگی برای بازگشت به کار به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه بالقوه قرار گرفتن در معرض خطرات در درون خود نیروی کار است. آنها همچنین می توانید پیگیری که آیا کارکنان مشغول به تحصیل هستند و با استفاده از نرم افزار. آن را نیز همراه با نرم افزار ارتباطات و هشدار قابلیت های.

Fitbit باعث می شود که مورد بیومتریک داده های جمع آوری شده با آماده به کار خدمات است که بیشتر مفید برای COVID-19 غربالگری از ساده بر روی سایت متوسط چک یا نمایش.

"دستگاه های پوشیدنی قدرتمند هستند زیرا آنها اندازه گیری تفاوت های ظریف در بیومتریک به طور بالقوه نشان دهنده شروع بیماری که تشخیص داده نمی شود به طور منظم در طول یک پزشک در مطب" دکتر مایکل اسنایدر مدیر استنفورد مرکز ژنتیک و پزشکی شخصی در بیانیه ای گفت: تحویل از طریق Fitbit. "هنگامی که اندازه گیری ضربان قلب و حتی افزایش دو ضربان قلب در هر دقیقه می تواند نشان دهنده یک معنی داری پاسخ سیستم ایمنی بدن است که چرا دستگاه های پوشیدنی می تواند ابزار مهمی در ارزیابی کلی سلامت کارکنان آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت به کار به خصوص هنگامی که ارزیابی قبل از علامت دار و بدون علامت موارد COVID-19."

با آماده به کار, کارکنان همچنین می توانید دسترسی به Fitbit Care suite از خدمات که شامل آموزشی, پادکست, فیلم ها و مطالب دیگر از Fitbit سلامت مربیان است.

در چند سال گذشته به عنوان Fitbit است تلاش برای نگه داشتن در حال رشد wearables بازار است بیشتر تمرکز بر روی شرکت راه حل های بهداشت. اعمال نفوذ ثروت از اطلاعات کاربران خود ارائه و جعل مشارکت در بخش بهداشت و درمان به ساخت مفید یکپارچگی این شرکت ساخته شده است تا یک پلت فرم از محل کار ابزار سلامتی.

در اواخر سال 2019 پس از آن مبارزات خود را در wearables, فضای گوگل اعلام کرد که دستیابی به Fitibt برای $2.1 میلیارد دلار است.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب