فایرفاکس در اندروید: دوربین فعال باقی می ماند زمانی که گوشی قفل شده است و یا کاربر سوئیچ برنامه های

از ویژگی های خاص تامین امنیت تلفن همراه خود را سازمانی دستگاه های تلفن همراه خود ادامه دهید و به سوی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
after-years-of-google-chrome-firefox-was-5e6f7794daf32b2d76d60488-1-mar-17-2020-22-14-33-poster.jpg

از ویژگی های خاص

Securing Your Mobile Enterprise

تامین امنیت تلفن همراه خود را سازمانی

دستگاه های تلفن همراه خود ادامه دهید و به سوی قدرتمند شدن بهره وری ماشین آلات. اما آنها همچنین عمده خطرات امنیتی اگر آنها نمی توانستند به درستی. ما نگاهی به آخرین خرد و بهترین شیوه برای تامین امنیت نیروی کار همراه.

ادامه مطلب

موزیلا می گوید این کار در رفع یک باگ در فایرفاکس برای آندروید نگه می دارد که دوربین گوشی های هوشمند فعال حتی پس از کاربران منتقل شده مرورگر در پس زمینه و یا صفحه نمایش تلفن قفل شده بود.

موزیلا سخنگو گفته ZDNet یک ایمیل در این هفته است که ثابت است و انتظار می رود بعد از این سال در ماه اکتبر.

اشکال بود که برای اولین بار کشف و گزارش شده به موزیلا از یک سال پیش در ماه ژوئیه سال 2019 با یک کارمند تحویل ویدئو پلت فرم تلویزیون ظاهر می شود.

اشکال آشکار هنگامی که کاربران تصمیم به جریان ویدئو از یک وب سایت بارگذاری شده در فایرفاکس به جای یک برنامه بومی است.

کاربران تلفن همراه را انتخاب کنید اغلب به جریان از یک مرورگر تلفن همراه برای حفظ حریم خصوصی دلایلی مانند عدم تمایل به نصب یک برنامه سرزده و اعطای آن دسترسی نامحدود به گوشی های هوشمند خود را داده است. مرورگرهای تلفن همراه بهتر هستند زیرا آنها جلوگیری از وب سایت ها از دسترسی به اطلاعات گوشی های هوشمند نگه داشتن اطلاعات خود را مجموعه به حداقل برساند.

به نظر می رسد TV توسعه دهنده متوجه شده است که فایرفاکس جریان ویدئو خواهید نگه داشته و حتی در شرایط زمانی که آنها باید به طور معمول متوقف شده است.

در حالی که این افزایش مسائل با جریان مداوم به مصرف کاربر پهنای باند اشکال نیز تلقی عمده مسئله حفظ حریم خصوصی به عنوان Firefox ادامه خواهد داد به جریان از دستگاه کاربر در شرایطی که کاربر انتظار حریم خصوصی با تعویض به یک برنامه دیگر و یا قفل کردن دستگاه.

"به عنوان مورد با اختصاص کنفرانس برنامه های ما ارائه یک سیستم اطلاع رسانی است که اجازه می دهد مردم می دانید که هنگامی که یک وب سایت در فایرفاکس است که دسترسی به دوربین یا میکروفون اما می دانیم که ما می توانیم بهتر انجام دهید به خصوص پس از این پنهان می شود زمانی که صفحه نمایش قفل شده است" موزیلا سخنگو گفته ZDNet این هفته وقتی پرسیده شد که در مورد ریشه و علت این اشکال.

"این اشکال [ثابت] با هدف رسیدگی به این متخلف به صوتی-تنها زمانی که صفحه نمایش قفل شده است" موزیلا گفت. "[ثابت] است که برنامه ریزی شده برای انتشار در این پلت فرم در سطح ماه اکتبر و برای مصرف کنندگان در مدت کوتاهی پس از."

"ما نسل بعدی مرورگر برای آندروید در حال حاضر در دسترس برای تست به عنوان فایرفاکس, شبانه, در حال حاضر برجسته اطلاع رسانی برای زمانی که سایت های دسترسی به این سخت افزار و همچنین" موزیلا اضافه شده است.

Firefox Nightly نیز موسوم Fenix انتظار می رود به جای فعلی فایرفاکس برای اندروید نسخه که در آن وجود دارد آن مرحله توسعه است. موزیلا devs متمرکز Fenix توسعه در ویژگی های حفظ حریم خصوصی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن