پیدا کردن سریع اگر آمازون بهترین قیمت - CNET

سارا تو/CNET با وجود آمازون شهرت به عنوان یک آنلاین colossus با پایین ترین قیمت در هر محصول آن را در واقع نه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 مرداد 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty
سارا تو/CNET

با وجود آمازون شهرت به عنوان یک آنلاین colossus با پایین ترین قیمت در هر محصول آن را در واقع نه همیشه جایی برای پیدا کردن بهترین معامله. به عنوان خرید و فروش آنلاین در ادامه به موشک وار رفتن در طول coronavirus همه گیر بسیاری از خانواده ها در حال کار با بودجه تنگ تر به بیکاری تعداد ضربه اوج تاریخی. در این اقتصاد پیدا کردن پایین ترین قیمت کلید است.

اگر شما در حال خرید در یک فروشگاه فیزیکی (در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت و تمرین های اجتماعی فاصله البته) شما می توانید با استفاده از Amazon app برای مقایسه قیمت شما در حال دیدن در فرد به خود را آنلاین همتای. فقط آمار گیری آیکون در کنار نوار جستجو و اسکن بارکد.

وجود دارد بسیاری از ابزارهای دیگر برای کمک به شما در پیدا کردن کمترین قیمت برای هر محصول -- این که آیا آن را در آمازون, Walmart بهترین خرید و یا برخی از دیگر فروشگاه های آنلاین و یا IRL.

ما به گرد پنج رایگان پسوند مرورگر (که بیشتر آن نیز باید برنامه برای خرید بر روی تلفن خود را) به شما کمک کند به سرعت تعیین اینکه آیا آمازون قیمت بهترین قیمت-و اگر نه که در آن شما باید در فروشگاه به جای.

ادامه مطلب: به روز رسانی بودجه خود را به اثبات رکود اقتصادی

سریع حریم خصوصی توجه داشته باشید: این پسوند بر روی این لیست کار توسط اسکن هر سایت بازدید می کنید به صورت بالقوه کوپن است که می تواند به طور بالقوه در معرض شما را به برخی از مسائل امنیتی است. قبل از نصب هر یک از آنها آن را به ارزش در حالی که خود را برای بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی. که ذکر همه آنهایی که ما زیر برجسته وعده به جمع آوری هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی.

عسل

عسل در مقایسه با قیمت بین آمازون, آمازون فروشندگان شخص ثالث و دیگر خرده فروشان آنلاین مقاطعه در برآورد هزینه های حمل و نقل و نخست وضعیت برای پیدا کردن بهترین معامله.

هنگامی که شما در نصب برنامه افزودنی مرورگر (Chrome, Firefox, Safari, Opera و یا لبه) و حرکت به صفحه محصول در آمازون شما نگاه کنید به "h" آیکون ظاهر می شود بر روی عکس محصول. کلیک کردن بر روی آن شما را به رها کردن لیست از ویژگی های است که نشان می دهد قیمت تاریخچه و اجازه می دهد تا به شما در تنظیم یک هشدار برای قطره. اگر شما یک برچسب است که می گوید: "بهترین معامله" شما می توانید اعتماد به نفس است که هیچ آمازون فروشنده ارائه می دهد قیمت پایین تر.

شما همچنین می توانید جستجو برای محصولات از طریق گسترش و یا در عسل وب سایت برای دیدن زمان و تاریخی قیمت گذاری کوپن و در دسترس بودن طیف وسیعی از سایت های تجارت الکترونیک مانند Walmart, JCPenney و Home Depot.

<url>/تصویر توسط ریک Broida/CNET

<url> نیز ارائه می دهد مقایسه قیمت و کوپن اما با کمی رابط های مختلف. پس از نصب (در کروم یا فایرفاکس زمانی که شما رفتن به خرید آنلاین از سایت یک نوار زرد رنگ ظاهر خواهد شد در بالای صفحه نمایش. آن را به شما هشدار به هر موجود معاملات و کوپن را بر روی سایت و اگر قیمت بهتر در دسترس است در جاهای دیگر.

هنگامی که شما حرکت به یک آیتم در آمازون کلیک کنید "مقایسه قیمت" در نوار در بالا برای دیدن جایی که دیگری آن را در دسترس همراه با پایه قیمت هزینه های حمل و نقل و قیمت کل. اگر آمازون بهترین قیمت نوار می گویند "بعدی با بهترین قیمت." اگر آن را نمی کند, آن را می گویند "پس انداز در بر داشت! خرید این کمتر" و لیست مقدار و سایت های دیگر است.

<url> همچنین اجازه می دهد تا شما را پیگیری قیمت گذاری با گذشت زمان و اضافه کردن آیتم به لیست خواسته های خود را به عنوان به خوبی به عنوان پیدا کردن کوپن در وب سایت خود را.

Popcart

اگر شما یک "بهترین قیمت" آیکون فوق آمازون قیمت شما می دانید که Popcart (در کروم) دارای گواهی آن را به عنوان پایین ترین قیمت در حال حاضر در دسترس در میان 13 فروشگاه های دیگر از جمله Walmart, Target و بهترین خرید. با کلیک بر روی آیکون برای دیدن قیمت ها در دیگر خرده فروشان و هزینه های حمل و نقل. اگر آمازون بهترین قیمت یک آیکون در کنار قیمت را بگویید. اگر آن را نمی, آن را به شما بگویم که چقدر شما می توانید ذخیره کنید و به جای دیگر رفتن و به شما اجازه می دهد مقایسه قیمت و هزینه های حمل و نقل بین فروشگاه ها.

Popcart مقایسه محصولات در سراسر سه بعد. می گویند شما در حال خرید یک بطری ماشین ظرفشویی مواد شوینده. شما ببینید فروشندگان مختلف گزینه های بسته بندی (مانند 100-هر اونس برابر 150 بطری اونس) و تغییرات (مانند علفزار تازه در مقابل بدون بو) به جای فقط مطابق با بارکد. این کمک می کند تا شکستن دقیقا آنچه شما برای پرداخت. برای مثال در یک جستجو برای Lysol دستمال مرطوب Popcart به من نشان داد اندازه های مختلف بسته و شکسته من چقدر می تواند پرداخت به ازای پاک کردن در هر. و پس از COVID-19 شروع اخلال در زنجیره تامین این شرکت در حال حاضر اضافه شده عرضه یاب به شما هشدار زمانی که موارد غیر قابل دسترس restocked.

OctoShop/تصویر توسط آلیسون DeNisco Rayome/CNET

OctoShop چک موجودی در سراسر فروشگاه به شما کمک کند پیگیری کردن یک محصول است که اغلب خارج از بورس مانند نینتندو سوئیچ یا Oculus تلاش. آن را کمتر مفید از برخی از دیگران در این لیست در نظر گفتن شما در یک نگاه اگر شما با بهترین قیمت (شما باید با کلیک بر روی OctoShop آیکون برای دیدن که به جای داشتن آن را به طور خودکار ظاهر) اما هنگامی که شما انجام آن را می سازد آن را آسان تر برای تغییر در گزینه های مختلف.

شما بعد از نصب مرورگر افزودنی به OctoShop تب ظاهر خواهد شد بالاتر از آمازون قیمت. روی آن کلیک کنید برای دیدن اگر شما در حال گرفتن بهترین قیمت و در جایی دیگر در این مورد در دسترس است. شما می توانید تنظیم هشدار برای قطره قیمت و سهام در اطلاعیه های مختلف از خرده فروشان.

به دنبال معاملات بیشتر? چک لیست ما را از بیشتر برنامههای افزودنی Chrome است که می تواند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول را چگونه به استفاده از آمازون تخفیف انبار و تمام معاملات ما جمع آوری روزانه در CNET.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن