Facebook discontinues Oculus رفتن VR هدست

Facebook در این سال پایان دادن به فروش Oculus رفتن کم پایان هدست واقعیت مجازی است که ارائه 3DOF (سه درجه آزادی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 تیر 1399

Facebook در این سال پایان دادن به فروش Oculus رفتن کم پایان هدست واقعیت مجازی است که ارائه 3DOF (سه درجه آزادی) ردیابی است. آن را رها نسبتا ارزان دستگاه به دلیل کاربران باید روشن ساخته است "که 6DOF احساس می کند مانند آینده VR" شرکت گفت: در یک پست وبلاگ در سه شنبه.

حرکت به جلو, Facebook دیگر نمی خواهد کشتی ویژگی های جدید برای Oculus بروید. پس از دسامبر 4 را متوقف پذیرش نرم افزار جدید و یا به روز رسانی نرم افزار برای گوشی. این شرکت قصد دارد برای حفظ سیستم نرم افزار با رفع اشکال و وصله های امنیتی از طریق 2022.

Facebook به دست آورد Oculus در سال 2014 حدود 2 میلیارد دلار و راه اندازی Oculus در سال 2018 با هدف آوردن واقعیت مجازی به توده ها. در حالی که VR نشده کاملا گرفته راه Facebook پیش بینی شده این شرکت در روز سه شنبه خبر Oculus برای شکستن زمین در همه-در-یک دسته آن را "بازی-changer."

"Oculus رفتن باز VR برای بسیاری از مردم آن کمک کرد دوباره تعریف همهجانبه سرگرمی" پست وبلاگ گفت.

حرکت رو به جلو Oculus را به تمرکز بر روی بهبود ارائه برای 6DOF تلاش و شکاف هدست های این شرکت گفت. علاوه بر این Oculus قصد دارد در ساخت آن را آسان تر برای توسعه دهندگان تلاش برای توزیع برنامه های. با شروع سال آینده توسعه دهندگان قادر خواهند بود برای توزیع تلاش برنامه های خارج از فروشگاه Oculus.

ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که کاربران باید صرف بیش از $100 میلیون در تلاش محتوا با بیش از 10 عنوان تولید بیش از 2 میلیون دلار درآمد در تلاش است.

قبل و پوشش مرتبط:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن