Equinix سرمایه گذاری $51m به هنگ کنگ رد پای

HK4 colocation سالن تصویر: Equinix Equinix اعلام کرده است که پس از اتمام سوم توسعه فاز HK4 یکی از آن پنج کسب و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مرداد 1399
equinix.jpg

HK4 colocation سالن

تصویر: Equinix

Equinix اعلام کرده است که پس از اتمام سوم توسعه فاز HK4 یکی از آن پنج کسب و کار بین المللی ارز (IBX) مراکز داده در هنگ کنگ و همچنین سرمایه گذاری یکی دیگر از $51 میلیون سرمایه گذاری در این تاسیسات است.

با اضافی 1000 کابینت های اضافه شده به این تاسیسات HK4 در حال حاضر مجموع ظرفیت 1500 کابینت و بیشتر خواهد شد اضافه کردن 3,000 کابینت در آینده فاز.

واقع در شا تین HK4 مکمل موجود Equinix رد پا در تسون وان و Tseung Kwan O. شرکت گفت: در حال حاضر آن را فراهم می کند و در مجموع colocation فضای مورد 34,500 متر مربع در هنگ کنگ است.

"در حال حاضر همه گیر شده است به وضوح شتاب سرعت انتقال دیجیتال برای کسب و کار از همه نوع. با بیشتر و بیشتر شرکت ها در آغوش دیجیتال تحول ما را دیده اند تقاضا برای اتصال همچنان به رشد" Equinix هنگ کنگ مدیر عامل لری تام گفت.

"این یک روند است که ما انتظار می رود برای تبدیل شدن به بیشتر غالب با rollout از 5G در حال حاضر آغاز شده در این شهرستان است.

"با ما در ادامه سرمایه گذاری در حال رشد ما در ارتباط تنگاتنگ با پلت فرم و قوی اکوسیستم هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی ما در اینجا به پشتیبانی و سرعت دیجیتال رشد از مشتریان ما است."

در علاوه بر این به پنج امکانات در هنگ کنگ Equinix چهار مراکز داده در سنگاپور یکی در سئول 11 در توکیو و یکی دیگر در اوزاکا به عنوان به خوبی به عنوان JK1 در جاکارتا و شش در شانگهای.

در بیشتر آسیا و اقیانوسیه به طور خاص در استرالیا این شرکت دارای یک مرکز در هر Adelaide Brisbane, کانبرا; دو امکانات در پرت; پنج در ملبورن; و در مجموع هشت در سیدنی.

این شرکت همچنین دارای مراکز داده در سراسر اروپا و آمریکا.

روز چهارشنبه کره ای غول Naver گفت که تغییر آن کاربر داده ها پشتیبان گیری از هنگ کنگ و سنگاپور.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net