Elon Musk بیت کوین غرور آدرس استفاده می شود به کلاهبرداری از کاربران از مبلغ 2 میلیون

بیت کوین به سادگی کلاهبرداری شده اند در اطراف برای بیش از دو سال اما یک پیچ و تاب و های جدید در تاکتیک ها کمک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
musk-scam.jpg

بیت کوین به سادگی کلاهبرداری شده اند در اطراف برای بیش از دو سال اما یک پیچ و تاب و های جدید در تاکتیک ها کمک کرده است تا کلاهبرداران را بیش از 2 میلیون دلار در طول دو ماه گذشته از Elon Musk نام.

این ترفند جدید شامل استفاده از بیت کوین غرور آدرس به منظور کلاهبرداری اعتبار بیشتر در چشم یک مشکوک کاربر.

غرور آدرس آدرس های بیت کوین است که ترکیب یک کلمه سفارشی در آدرس خود را-مانند "1مشکPsV7BnuvMuHGWmmXUyXKjxp3vLZX6" یا "1ELonMUsKZzpVr5Xok8abiXhhqGbdrnK5C."

در طی ماه گذشته جاستین لیستر مدیر عامل شرکت امنیت سایبری شرکت Adaptiv شده است ردیابی استفاده از بیت کوین غرور آدرس سوء استفاده Elon Musk نام در سادگی کلاهبرداری است.

لیستر شده است جمع آوری آدرس با کمک BitcoinAbuse یک وب سایت که در آن کاربران می توانند گزارش آدرسهای بیت کوینی در ransomware extortions, جرایم و کلاهبرداری های آنلاین.

در یک صفحه گسترده به اشتراک گذاشته شده با ZDNet در اوایل این هفته Adaptiv مدیر عامل شرکت گفت: او دنبال 66 آدرس است که گزارش شده توسط کاربران فریب خوردن در BitcoinAbuse.

لیستر گفت: 66 آدرس دریافت بیش از 201 در بیت کوین از آنجا ایجاد می شود که در اواخر ماه آوریل سال 2020 است.

پس از دریافت گسترده از لیستر در اوایل این هفته 67 Elon Musk غرور آدرس نیز ارسال شده به BitcoinAbuse سایت. این غرور نشانی برگزار اضافی 13.9 بیت کوین که در کل به 214 بیت کوین یک مبلغ است که در حال حاضر بیش از 2 میلیون دلار در امروز, نرخ ارز است.

elon-musk-scams.jpg
تصویر: ZDNet از طریق جاستین لیستر

2 میلیون دلار مبلغ بسیار زیاد است و اگر ما را به در نظر گرفتن کم تلاش مورد نیاز برای اجرای یکی از این کلاهبرداری ها.

چون BitcoinAbuse نیز نیاز به کاربران برای اضافه کردن یک شرح کوتاه از جایی که آنها مواجه می شوند Bitcoin آدرس این بررسی منبع برخی از این کلاهبرداری ها بسیار آسان تر است.

بر اساس ZDNet بررسی, بیشتر از بیت کوین غرور آدرس ها شده بود به اشتراک گذاشته شده با کمک از یوتیوب جریان زندگی می کنند.

هکرها ربوده بالا پیرو-تعداد YouTube, حساب, تغییر نام کاربری و گرافیک آن به تقلید حساب از یک هنرمند مشهور و یا یک نام تجاری قابل اعتماد و پس از آن راه اندازی یک جریان زنده به پخش کلاهبرداری خود را.

کلاهبرداری با تکیه بر فریب کاربران به ارسال بیت کوین به scammers' آدرس در وعده دو برابر شدن سود خود را بخشی از سادگی -- معمولا سازمان به مناسبت یک رویداد مهم در افراد مشهور/نام تجاری ،

ما در بررسی ما متوجه شدیم که هکرها تا به حال یا تغییر نام کانال به ایلان نام SpaceX با نام تجاری و یا رسانه های خبری مانند Euronews, به دنبال اعتبار.

این آدرس Bitcoin معمولا تعبیه شده یا در جریان زندگی خود و کاربران مجبور به اسکن آن را با یک QR code reader و یا کاربران خواسته شد تا به دیدار اختصاصی "سادگی" وب سایت.

musk-scams.png
تصویر: ZDNet

اما ما در حال گزارش در چیزی جدید در اینجا با چند تا از این جعلی Elon Musk سادگی زنده جریان اخبار این ماه به تنهایی [1, 2].

بیت کوین به سادگی کلاهبرداری با سوء استفاده از Elon Musk و SpaceX نام شده اند که در تمام ماه تا کنون پس از SpaceX و مشک ساخته شده از اخبار ماه گذشته برای این شرکت موفقیت آمیز اولین پرتاب موشک حمل زنده ناسا فضانورد خدمه.

btc-scam-video.jpg
تصویر: ZDNet

بیت کوین و Ethereum سادگی کلاهبرداری بوده است پس حداقل فوریه 2018 زمانی که اولین مورد گزارش شده است. از آن پس این ترفند بدست, پیر و کاربران بهتر شده اند در لکه scammers.

نقش بیت کوین غرور نشانی بود برای دادن اعتبار بیشتر به کلاهبرداری و آن را معتبر شبیه به "تایید پروفایل" دادن اعتبار بیشتر به حساب های رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook و Instagram.

شبکه بیت کوین ندارد یک راه برای "تایید" آدرس بنابراین غرور آدرس که سخت است, نزدیک ترین چیز به یک "تایید" آدرس Bitcoin.

این ترفند با استفاده از Elon Musk غرور آدرس بود, بدیهی است که, موفق, کمک به کلاهبرداران خالص بیش از 2 میلیون دلار اما نه تنها.

ZDNet نیز یافت می شود دیگر غرور آدرس فرستاده شده به BitcoinAbuse پایگاه داده و گزارش شده که مورد آزار قرار گرفته در شبیه یوتیوب مبتنی بر سادگی کلاهبرداری است.

ما به همین ترتیب یافت غرور آدرس برای SpaceX و بیل گیتس. هر دو استفاده شده در شبیه یوتیوب میزبانی سادگی کلاهبرداری با دروازه مضمون آدرس برگزاری بیش از 100.000 دلار در بودجه به سرقت رفته.

bill-gates-hijack-1.png
تصویر: ZDNet

علاوه بر این ما نیز در بر داشت یکی دیگر از بیت کوین غرور آدرس که در دسترس بود در BitcoinAbuse سایت. این یکی تا به حال استفاده شده است برای سادگی کلاهبرداری که سعی کردم به استفاده از های اخیر راه اندازی ایستگاه بازی 5 بازی های کنسول. خوشبختانه هیچ کاربر قربانی یک کلاهبرداری است.

مشابه کلاهبرداری سوء استفاده Linus Torvald و مارک زوکربرگ نام نیز گزارش شده همراه با مارک های مانند Facebook, Twitter و حتی سازمان ملل متحد است.

تا زمانی که این کلاهبرداری های غول پیکر در بازگشت در سرمایه گذاری و کلاهبرداران را بیشتر از آنها صرف راه اندازی کلاهبرداری "سادگی" معضل ادامه خواهد داد به امد و شد زیاد cryptocurrency صاحبان.

کاربران باید با احتیاط به این کلاهبرداری نیست, محدود به یوتیوب جریان زندگی می کنند تنها شده اند و همچنین spotted on Twitter, Facebook, Instagram, و اخیرا در Infinite -- به طور مشابه توسط نرم به بالا-پیرو پروفیل و پخش اومدی برای یک دوره کوتاه است.

در اکثر موارد, این کلاهبرداری شده توسط هک حساب های فروخته شده در انجمن هک برای رفتن قیمت از $5 به هزاران بسته به تعداد دنبال. با توجه به این که برخی از کلاهبرداران در حال ساخت تا آنجا که $180,000 یک روز, کلاهبرداری به احتمال زیاد برای رفتن برای سالها و یا تا زمانی که کاربران جلوگیری از سقوط برای کلاهبرداری است.

account-sellers.png
تصویر: ZDNet


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب