مصر به Elon Musk: بیگانگان نمی ساخت اهرام مصر آمده برای خودتان را ببینید - CNET

بیگانگان نمی ساخت مصر اهرام مشهور و کشور خوشحال است برای اثبات این واقعیت به SpaceX و Tesla مدیر عامل Elon Mus

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 مرداد 1399

بیگانگان نمی ساخت مصر اهرام مشهور و کشور خوشحال است برای اثبات این واقعیت به SpaceX و Tesla مدیر عامل Elon Musk. بیش از آخر هفته در این کشور وزیر همکاری های بین المللی در پاسخ به یک مشک جیر ارائه شده توسط او را به یک سفر به منظور بررسی تاریخ واقعی خود از این ساختار است.

روز جمعه مشک توییتی "بیگانگان ساخته شده است اهرام obv" و اینکه آیا او جدی بود یا نه خود را صدای جیر جیر بود و دوست داشت بیشتر از 538,000 بار و ترجمه بیش از 85,000 بار که از صبح روز یکشنبه.

در شنبه Rania A. Al Mashat مصر وزیر همکاری های بین المللی دعوت مشک برای آمدن به کشور و کشف اهرام' تاریخچه از جمله مقبره های غیر بیگانه انسان که از آنها ساخته شده.

"من به دنبال کار خود را با تعداد زیادی از تحسین" او هنوز توییتی. "من دعوت شما و SpaceX به بررسی نوشته های در مورد چگونه اهرام مصر ساخته شد و همچنین به اتمام مقبره از سازندگان هرم. آقای مشک ما در انتظار شما هستند."

در حالی که مشک نیست گفت: اگر او را قبول پیشنهاد او حفاری به برخی از منابع آنلاین توضیح واقعی تاریخ باستان سازه.

"هرم بزرگ شد بلندترین سازه ساخته شده توسط انسان برای 3,800 سال" مشک توییتی در شنبه -- توجه داشته باشید که "انسان" ، "سه هزار و هشت صد سال است." او به دنبال یک لینک به یک مقاله که در مورد چگونه بسیاری از باستان شناسان معتقدند این هرم بزرگ ساخته شده بود توسط 4,000 کارگران با حمایت از 16000 تا 20000 ثانویه کارگران که مشغول به کار به مدت 20 سال یا بیشتر.

مشک ممکن است فکر کردن در مورد اهرام مصر در روز یکشنبه. توییت خود را تغییر تمرکز به SpaceX خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 ماموریت فرود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن