EFF جدید پایگاه داده نشان می دهد چه tech پلیس محلی در حال استفاده برای جاسوسی بر شما

بنیاد مرز الکترونیک (EFF) عرضه یک پایگاه داده جدید نشان می دهد که چگونه و که در آن اجرای قانون است که با است

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

بنیاد مرز الکترونیک (EFF) عرضه یک پایگاه داده جدید نشان می دهد که چگونه و که در آن اجرای قانون است که با استفاده از فن آوری نظارت در پلیس استراتژی.

راه اندازی روز دوشنبه در همکاری با دانشگاه نوادا رینولدز مدرسه روزنامه نگاری "اطلس نظارت" از آن به عنوان "بزرگترین-تا کنون مجموعه ای از جستجو داده ها در استفاده از فن آوری های نظارت."

حقوق مدنی و حریم خصوصی سازمان می گوید پایگاه داده توسعه داده شد برای کمک به عموم مردم در مورد تسریع تصویب و استفاده از فن آوری های نظارت توسط سازمان های اجرای قانون.

همچنین نگاه کنید به: KingComposer تکه های XSS نقص تأثیر 100,000 وب سایت های وردپرس

نقشه می کشد با هم هزاران نفر از نقاط داده ها از بیش از 3000 ادارات پلیس در سراسر ایالات متحده است. کاربران می توانید در زوم به مکان های مختلف و پیدا کردن خلاصه ای از آنچه در فن آوری های در حال استفاده توسط چه گروه و پیگیری چگونه تصویب گسترش جغرافیایی.

اطلس نظارت نیز برجسته فن آوری های خاص از جمله بدن فرسوده دوربین هواپیماهای بدون سرنشین خودکار پلاک خوان تشخیص صورت حلقه مشارکت و اخباری پلیس که در آن داده ها استفاده می شود برای 'پیش بینی' از کجا و چگونه جنایات هستند به احتمال زیاد به محل.

screenshot-2020-07-14-at-09-28-11.png

CNET: Google اهداف stalkerware در به روز رسانی تبلیغ سیاست

همچنین ممکن است به طور مستقیم جستجو داده ها به بررسی پلیس محلی ادارات از جمله چه بوده است به تصویب رسید در منطقه خود را و هر گونه نظارت مربوط به کمک های مالی و یا جوایز آنها دریافت کرده اند در گذشته است.

"اطلس نظارت اسناد افزایش هشدار دهنده در استفاده بدون نظارت از ابزار تکنولوژی بالا است که جمع آوری بیومتریک ثبت عکس و فیلم از مردم در جوامع خود کردهاید و پیگیری آنها از طریق تلفن های همراه خود را و ادعا به پیش بینی که در آن جرم خواهد بود متعهد" EFF می گوید.

برای مثال با توجه به EFF را مجموعه داده ShotSpotter گلوله تکنولوژی تشخیص ثابت شده است محبوب در بسیاری از کشورهای. راه حل استفاده از ترکیبی از سنسور الگوریتم های یادگیری ماشین (میلی لیتر) برای تشخیص و هشدار به اجرای قانون به تیراندازی در مناطق شهری است.

TechRepublic: نرم افزار-تعریف محیطی ممکن است راه حل به کار از راه دور نگرانی های امنیتی

نقشه ساخته شده بر اساس crowdsourced داده و روزنامه نگاری در طول 18 ماه گذشته از جمله اخبار, مقالات, جلسه دولت, یادداشت های منتشر شده در مطبوعات و محتوای رسانه های اجتماعی.

کاربران همچنین قادر به ارائه اطلاعات جدید امتیاز برای ورود.

"شيوع نظارت و فن آوری در جامعه ما فراهم می کند بسیاری از چالش های مربوط به حریم خصوصی و آزادی بیان, اما آن را یک چیز می دانم که در تئوری و دیگری برای دیدن اطلاعات سخت گذاشته بر روی نقشه" رینولدز مدرسه, استاد و مدیر مرکز رسانه های پیشرفته مطالعات Gi یون اظهار نظر.

ZDNet رسیده به EFF اضافی نمایش داده شد و به روز رسانی خواهد شد زمانی که ما گوش به عقب.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب