عدن اعزام تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به کاشت یک درخت در یک زمان

تصویر: DroneDeploy کمک به مردم برای کمک به محیط زیست است و ماموریت اصلی در بهشت احیای جنگل پروژه غیر انتفاعی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
eden-reforestation-small-trees.jpg
تصویر: DroneDeploy

کمک به مردم برای کمک به محیط زیست است و ماموریت اصلی در بهشت احیای جنگل پروژه غیر انتفاعی است که کار خود را آغاز کرد در اتیوپی در سال 2004 با توجه به سازمان مدیر جنگل نظارت و ارزیابی عزرا نیل.

"بسیاری از درختان قطع بودن بدون هر گونه جایگزین و جوامع محلی در حال چرخش به سمت زمین ... [و] آن را ایجاد می کند این فقر بی پایان چرخه محیط زیست و جوامع; این همه پیوسته," او گفت:.

"اما وجود دارد و این توانایی شگفت انگیز برای تبدیل آن از طریق کاشت درختان به طور مستقیم به کارگیری و آموزش مردم به کاشت درخت کاملا تبدیل زندگی خود را از طریق یک درآمد ثابت ... reinvesting در جامعه خود را."

این روزها لس آنجلس مستقر در سازمان گسترش عملیات به هشت کشور مختلف -- ماداگاسکار موزامبیک, نپال, هائیتی اندونزی کنیا و مرکزی امریکا-و کاشته شده بیش از 330 میلیون درخت. در این سال به تنهایی این شرکت با هدف گیاه بیش از 120 میلیون درخت.

کاشت درختان در جوامع از راه دور و ناهموار است نه یک شاهکار آسان است. برای غلبه بر این بهشت است اعزام هواپیماهای بدون سرنشین به کمک نقشه برداری, نظارت و تایید آن پروژه احیای جنگل.

"ما با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نقشه و ارزیابی پایه وضعیت تا قبل از یک پروژه شروع می شود و پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در طول زمان به نگاه در تغییر از جنگل به عنوان گیاهان رشد می کنند. به عنوان درختان تبدیل به تاسیس خواهیم نظارت بر آن را در طول زمان با استفاده از تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین," نیل گفت.

زمانی که هواپیماهای بدون سرنشین در اصل مستقر نیل آنها را به عنوان "بسیار دست و پا گیر و دشوار است به استفاده از ... و شما تا به حال برنامه های خود را که شما نوشت و نیاز به متخصصین و اهل فن در دنیا برای مدیریت تمام داده ها است که در آینده هواپیماهای بدون سرنشین و فرایند آن".

DronesDeploy-victorino-photo.jpg
تصویر: DronesDeploy

این روزها هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود در رابطه با نرم افزار توسعه یافته توسط DroneDeploy یک ابزار نرم افزاری است که اجازه می دهد تا برای آسان تر نظارت است.

"DroneDeploy باور نکردنی قطعه از نرم افزار و به ما اجازه داده است به تمام کسانی که چالش های ساخته شده است که هواپیماهای بدون سرنشین کمتر در دسترس -- و آن را تنها در دسترس برای یک جمعیت کوچک از متخصصین و اهل فن نقشه برداری جامعه -- و آن را در دسترس به هر کسی," او گفت:

گسترده استقرار DroneDeploy در سراسر Eden عملیات به دنبال سه ماه از آزمایش اولیه در ماداگاسکار است. در طول آن دوره بهشت قادر به نقشه حدود 1,011 هکتار در یک روز در یکی از دور افتاده ترین مکان ها در ماداگاسکار است.

"ما نقشه چند ضلعی و یا احیای جنگل سایت -- این نوع از اساسی واحد است که ما نظارت بر -- و DroneDeploy آسان برنامه که در آن شما می توانید فقط ها که چند ضلعی از یک فایل KML از Google Earth و سپس شما برنامه به راحتی پرواز برنامه ریزی جلوتر از زمان برنامه ریزی کردن که در آن هواپیماهای بدون سرنشین در حال رفتن به پرواز چگونه بسیاری از باتری های آن را به چه مقدار زمان آن را متوقف و به دنبال در ارتفاعات مختلف," نیل گفت.

"این ترفند ساده است که هر یک از اعضای تیم می توانید جلوتر از زمان و سپس آنها را به زمینه -- گرفتن وجود دارد یکی از سخت ترین چیزهایی چون شما در شرایط بسیار بد جاده و یا در سفر با قایق -- اما هنگامی که آنها در سایت و آنها باید همه چیز را در جای آنها می توانید به معنای واقعی کلمه آن را روشن و هواپیماهای بدون سرنشین بلافاصله شروع به پرواز همراه است که از پیش تعریف شده طرح پرواز را به تصاویر منحصر به فرد."

نیل گفت: رفتن به جلو, Eden برنامه ای برای توسعه هواپیماهای بدون سرنشین برنامه های آموزشی طوری که بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مستقر در این کشور توسط جوامع محلی که در آن عمل می کند.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن