Dwayne 'The Rock' Johnson فقط اجازه دهید این راز درباره ازدواج او لغزش

دواین " راک " جانسون به تازگی باز در مورد ازدواج خود را به لورن Hashian در Instagram. این زن 47 ساله مشترک یک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 اردیبهشت 1399

دواین " راک " جانسون به تازگی باز در مورد ازدواج خود را به لورن Hashian در Instagram. این زن 47 ساله مشترک یک پست ترسیم چگونه قرنطینه نهفته است ازدواج خود را و چگونه او در نگه داشتن ارتباط خود را قوی در طول این زمان دشوار است.

در این ویدئو بازیگر خواندن پیام از یک, شوهر, تعجب کنید که چگونه به نگه داشتن خود ازدواج سالم: "من ازدواج کردم در حدود همان زمان شما را در ماه اوت گذشته, چگونه می توانم نگه داشتن این sh*t رفتن من به کمک نیاز دارم."

در نقش مشاور ازدواج, Johnson, empathized با این مبارزه اما همچنین برگ ریزان برخی از نور در تاثیر مثبت آن را تا به حال در رابطه اش با خانواده اش. او گفت: "خب دکتر جانسون است که در اینجا برای کمک به شما پس از من در رشته تجربه قطعا نه من دکترا."

The Rock and Lauren Hashian

شاتر

او ادامه داد: "من پیدا کرده اند که این قرنطینه تا به حال یک اثر بسیار مثبت در رابطه و ازدواج من قطعا با من ارتباط با من [...] اما آن را نیز تا به حال واقعا اثر مثبت بر رابطه من با همسرم."

این بازیگر توضیح داد که از آن آسان است برای آنها را یا "ما مغرور با یکدیگر بحث کنیم... من باید با شما صادق باشد, شما می دانید که هنگامی که این چیزی که برای اولین بار شروع من واقعا لرزان در زمان. من در تلاش بود به من sh*t با هم و سعی کنید به آن را درک کنند چرا که من در تلاش بود به فکر می کنم ده گام جلوتر چه آینده ای در نگاه مانند? چه جدید در نگاه عادی مانند زمانی که من به عقب... به کار مدرسه من خانواده ؟ همه ما در حال فکر کردن در مورد این آن مقدار زیادی از فشار است."

The Rock

شاتر

اما سنگ اصرار دارد که به رسمیت شناختن است که هر دو آنها با خرید و فروش و باور نکردنی "میزان فشار و [...] ترس از ناشناخته ها" مهم است.

او زیر نویس پست "@laurenhashianofficial و من در حال انجام بهترین های ما در طول این استرس بار. ما متوجه شد نیمه سرعت چگونه حیاتی آن برای ما فوق العاده با ملاحظه مراقبت و همدلانه از یکدیگر است."

The Rock and Lauren Hashian

شاتر

توصیه او ادامه داد: "حتی بهتر شنوندگان. حتی بهتر ارتباط برقرار میکنند. می دانیم که در طول این زمان ما عامل در مغز و عاطفی EQ ظرفیت که ما معمولا هستند."

The Rock

شاتر

این بازیگر به پایان رسید و با نشاط پیام "میخوای دریافت مغرور, کوتاه, خو و شما ممکن است فوران در هر یک از دیگر بیش از برخی از احمقانه sh*t مانند ما بود. وقتی اتفاق می افتد که, گرفتن شریک زندگی خود را به شانه ها مثل من برداشت لورن. نگاه آنها را به طور مستقیم در چشم و می گویند با اعتقاد "عزیزم شما اشتباه نیست.... شما فقط استفاده نمی شود به حق بودن" و پس از آن شمارش ثانیه طول می کشد برای شما هر دو به شکم خنده..."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن