DTA می دانستند ضعیف آیفون COVIDSafe عملکرد با وجود go-live

دیجیتال تحول سازمان (DTA) می دانستند که استرالیا COVIDSafe coronavirus تماس با ردیابی برنامه شديد نقص, با وجود

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

دیجیتال تحول سازمان (DTA) می دانستند که استرالیا COVIDSafe coronavirus تماس با ردیابی برنامه شديد نقص, با وجود ارسال آن را برای استفاده عمومی در 26 مارس سال 2020 است.

اسناد و مدارک [PDF] منتشر شده توسط این سازمان در روز جمعه قبل از ماه ژوئن آخر هفته طولانی نشان داد که بلوتوث برخورد با ورود آزمایشات انجام شده در روز برنامه رفتن زندگی می کنند نشان داد قفل شده اپل آی فون X برای آیفون 6 به طور خاص بودند انتقال داده ها در یک "فقیر" امتیاز -- 25 ٪ و یا کمتر.

این بود که کمی بهبود یافته در 14 ماه مه به "نسیم" امتیاز است که 25% به 50% میزان موفقیت. در مه 26, این رتبه شنبه در متوسط است.

مهندس نرم افزار ریچارد نلسون بود در اوایل این هفته منتشر شده تحقیقات نشان داد که قفل شده اپل عملا بی فایده است که آن را به ورود به سیستم از طریق برخوردهای COVIDSafe.

او گفت: قفل آیفون با یک ID منقضی شده نمی تواند ایجاد یک ID جدید و بدون شناسه, دستگاه ضبط دستگاه های دیگر در اطراف آن, اما آن را نمی تواند ثبت شده توسط دیگران است.

"یک دستگاه در این دولت ضبط خواهد شد مردم دیگر در اطراف آن, اما نمی خواهد ثبت شده توسط دیگران است. اگر همه دستگاه های مربوطه در این حالت هیچ برخوردهای وارد," او نوشت.

"یک نفر می تواند تصور کنید آلیس بسته بندی کیسه و قرار دادن آی فون خود را و بیرون رفتن به صورت روز به یک بازی فوتبال است. با دستگاه در این حالت هیچ کس دیگری ضبط خواهد شد حضور او و اگر کسی در اطراف او آزمایش مثبت او نمی خواهد تماس گرفته شود."

این DTA گفت: ممکن است که عملکردی و تست عملکرد انجام شده برای iOS اپل و آندروید گوگل نسخه از COVIDSafe برنامه قبل از انتشار گفت: در آن زمان که در مجموع 179 آزمون عملکردی انجام شد از جمله بلوتوث برخوردهای بین دستگاه های مختلف انواع در کشورهای مختلف است.

"همه آزمون راضی پایه طراحی الزامات" را DTA گفت. "تست عملکرد نیز انجام شده علیه ویژگی های مورد نیاز است."

این DTA گفت: در این آزمون این سیستم تا به حال "ملاقات و پایدار الزامات و پایدار باقی مانده از طریق تست".

اما DTA سند نشان می دهد که آن را تنها قفل شده اپل که تلاش کرده اند با عملکرد. این دقیق است که یک فعال آی فون X -- که پس از انتشار مجموعه استرالیا را صرف AU$1,579 دفاع کرد گرفته شد برای 64GB مدل پایه -- به یک قفل 2015 مدل آیفون 6s برخورد انجام شد در "نسیم" در آوریل 26. آن وضعیت تنها تغییر به "خوب" است که 50% به 80% میزان موفقیت در تست های انجام شده یک ماه بعد.

این بود که فقط آیفون به آیفون برخوردهای ضبط اشتباهات در تست های انجام شده در روز برنامه زنده رفت; کهکشان S10 به آیفون X برخوردهای انجام شده در 25 درصد یا کمتر برای هر دو فعال به قفل و قفل به قفل شده است.

یک ماه بعد هر دو وضعیت ثبت شد به عنوان متوسط است.

آندروید به آندروید درخواستهای مشغول به کار بودند "عالی" حداقل برای Samsung Galaxy S10 که برای 128GB مدل در حال حاضر قیمت از AU$1,149 به تبصره 9 که خرید از طریق Telstra را ببینید حداقل AU$1,152 صرف که در آن فعال به فعال و فعال به پس زمینه گوشی, فعال, برای, قفل, و قفل به قفل آزمون نگران بودند.

این DTA گفت: دستگاه های مورد استفاده به عنوان بخشی از آندروید تست از نرم افزار قابلیت های خود بودند Huawei Pro 30, سامسونگ, 9, موتورولا, تیغ, Oppo R17 و صفحه 2. این دستگاه تمام گذشت 179 آزمون که شامل یک کاربر ثبت نام و راه اندازی برنامه از دستگاه خود را.

برای iOS, دستگاه های مورد استفاده به عنوان بخشی از DTA تست شد اپل, آیفون, SE, iPhone 6, iPhone 8 و آیفون X. همه 201 iOS تست بازگشت تصویب شده را علامت.

موارد ذکر شده به خارج از محدوده خود را برای تست در هر دو آندروید و iOS بودند امنیتی و تست نفوذ و بار و تست استرس.

در اعلام برنامه های دولت گفت که به منظور آن را به طور موثر و کاربران باید برنامه در حال اجرا در پس زمینه هنگامی که تماس با دیگران است.

"گوشی خود نیازی به قفل برای برنامه به کار" شد وزیر دولت خدمات استوارت رابرت دقیق کلمات در یک کنفرانس مطبوعاتی در هفته بعد از COVIDSafe راه اندازی.

از روز جمعه بیش از 6.3 میلیون استرالیایی را دانلود کرده این برنامه است.

بیشتر در COVIDSAFEtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن