تسلا تلاش برای آرام فرمونت کارگران به دلیل افزایش نگرانی بالقوه نامناسب COVID-19 حمایت - Roadshow

کارگران در تسلا به تازگی بازگشایی فرمونت کارخانه نگران هستند بیش از آنچه آنها می گویند در حال ناکافی اقدامات ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399
Tesla Fremont factory

کارگران در تسلا به تازگی بازگشایی فرمونت کارخانه نگران هستند بیش از آنچه آنها می گویند در حال ناکافی اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تسلا

ایمنی کارگر در تسلا فرمونت کارخانه چیزی است که این شرکت تا به مدت طولانی است که مورد انتقادو پس از شروع مجدد تولید در ماه مه این سال در طول Coronavirus همه گیروجود دارد که کل یک لایه جدید از نگرانی برای کارکنان.

با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط سان فرانسیسکو کرونیکل, Fremont, مدیریت ارسال ایمیل در تلاش برای کاستن کارگر نگرانی بیش از آنچه آنها به عنوان کمتر از دقیق شیوه های ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در این نامه -- ارسال شده توسط Laurie, Shelby, تسلا معاون رئیس جمهور از, محیط زیست, ایمنی و بهداشت -- باعث می شود برخی از ادعاهای بسیار جسورانه و ارائه می دهد کمی در راه اثبات و یا حتی روش به آنها را بررسی کنید.

"پس ما دوباره شروع عملیات ما صفر بود COVID-19 محل کار انتقال گفت:" شلبی در بیانیه ای به کارکنان. "COVID-19 قرار گرفتن در معرض رخ داده است خارج از محل کار در درجه اول از طریق اعضای خانواده یا مشاوره ازدواج و در اکثر موارد به دنبال کارمند ایمنی پروتکل آگاهانه خود را مدیریت و در خانه مانده و یا رفت برای آزمایش."

بعلاوه واشنگتن پست اخیرا گزارش داد -- با استناد به یک منبع ناشناس -- که شده است COVID عفونت در تسلا صندلی گیاهی است که در نزدیکی کارخانه اصلی در فریمانت. تسلا نیست تایید این ادعا اما این شایعات هنوز دلیلی برای نگرانی.

قبلی اقدامات انجام شده توسط تسلا برای جلوگیری از عفونت در هنگام بازگشایی شامل سرسام آور تغییرات و مصرف کارگران درجه حرارت در یک در یک زمان بر است. آن دسته از اقدامات دیگر در اثر. شیفت دیگر مبهوت و در حال حاضر کارمند درجه حرارت نظارت توسط دوربین های حرارتی.

چند فرمونت کارگران کارخانه صحبت کرد که به CNBC به شرط ناشناس ماندن به ذکر است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای تطابق با آالمدا کانتی وزارت بهداشت دستورالعمل های حاکم بر مایع مشترک ابزار حفظ اجتماعی فاصله در طول شیفت و یا حتی در هنگام استراحت.

ما رسیده به تسلا برای کسب اطلاعات بیشتر, اما تولید کننده پاسخ نمی بلافاصله.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Elon Musk و تسلا در مقابل کالیفرنیا قرنطینه

2:30tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب