رانندگان می توانید خود را هر روز سوار با نیسان اولین سرویس اشتراک

فوریه 19 سال 2020 نیسان تست خودرو اشتراک خدمات در منطقه هوستون بیشتر به نام "نیسان سوئیچ' این برنامه ار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 فروردین 1399

  • نیسان تست خودرو اشتراک خدمات در منطقه هوستون بیشتر
  • به نام "نیسان سوئیچ' این برنامه ارائه می دهد دو لایه گذاری با نیسان GT-R
  • مشتریان می توانند با ثبت نام در www.nissanswitch.com از طریق اوت سال 2020

هوستون – نیسان در حال راه اندازی "بر روی تقاضا رانندگی" را از طریق آن تست یک سرویس اشتراک مانکن به نام نیسان سوئیچ.

برنامه راه اندازی در منطقه هوستون و ارائه می دهد انواع مختلفی از وسایل نقلیه از جمله تمام برقی نیسان LEAF به علاوه TITAN وانت و GT-R. فقط مانند دیگر محبوب اشتراک خدمات برای تلویزیون و موسیقی وجود دارد و نه در دراز مدت قراردادی تعهد است.

"نیسان سوئیچ راه دیگری است که نیسان در حال آزمایش گزینه به مفهوم سنتی تحرک و بدون دراز مدت تعهدات مالی برای مشتریان ما" گفت: اندرو Tavi معاون, حقوقی, امور خارجی و توسعه کسب و کار, Nissan North America, Inc. "این برنامه فراهم می کند انتخاب بیشتر و راحتی و انعطاف پذیری. برای کسانی که می خواهند یک سدان در طول هفته و یک SUV یا ماشین ورزشی مانند GTR در تعطیلات آخر هفته نیسان سوئیچ فراهم می کند راه حل است."

نیسان سوئیچ اشتراک برنامه طراحی شده توسط کلاچ Technologies LLC (کلاچ) ارائه می دهد وسایل نقلیه است که نشان دهنده آخرین مدل سال های مجهز تر و تمیز سطوح. برخی شامل راننده-کمک فن آوری اجازه می دهد خریداران سعی کنید ویژگی های نوآورانه مانند نیسان ProPILOT کمک کند.1

وجود دارد دو ردیف به نیسان اشتراک خدمات با قابلیت سوئیچ ردیف در هر ماه. پس از یک $495 عضویت فعال سازی هزینه اشتراک ماهانه شامل خودرو (نامحدود سوئیچ به عنوان اغلب به عنوان یک وسیله نقلیه جدید در هر روز) تحویل, تمیز, بیمه, کمک های کنار جاده ای و تعمیر و نگهداری منظم.

نیسان سوئیچ

برنامه سطح

شامل وسایل نقلیه

هزینه

را انتخاب کنید

آلتیما
Rogue
Pathfinder
مرز

699 دلار / ماه

حق بیمه

انتخاب وسایل نقلیه به علاوه:
برگ PLUS
ماکسیما
مورانو
ناوگان
تیتان
370Z

$899 / ماه

انتخاب و حق بیمه وسایل نقلیه به علاوه:
GT-R

$899 / ماه با اضافی $100 / روز 7 روز متوالی حداکثر استفاده از

نیسان در حال کار با مرکزی هوستون نیسان برای اداره این جدید سرویس اشتراک. نمایندگی سرایدار عضو را تحویل خودرو در هر نقطه در انتخاب سرویس2 منطقه و کمک به انتقال اقلام از یک ماشین به ماشین. دربان نیز ارائه می دهد به راه رفتن در اطراف خودرو در زمان تحویل برای پاسخ به هر گونه سوال در مورد ویژگی های کلیدی ایمنی و راننده کمک فن آوری.

"ما مشتاق به کشف اشتراک خدمات به درک چگونه ما می تواند بهترین خدمت به مشتریان در حال تحول می خواهد و نیاز دارد" گفت: چاد Milow مدیر کل مرکزی هوستون نیسان. "این یک فرصت بزرگ برای مردم به درایو آنچه آنها می خواهند زمانی که آنها نیاز به آن را برای یکی از قابل پیش بینی پرداخت."

مشتریان می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نیسان سوئیچ و یا ثبت نام در www.nissanswitch.com از طریق اوت سال 20203.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #

تماس با رسانه ها:

جینی Whited
نیسان ارتباطات
jeannie.whited@nissan-usa.com

1. ProPILOT کمک های موجود در برگ نیسان آلتیما و سرکش.
2. وسایل نقلیه درخواست منوط به در دسترس بودن. انتخاب منطقه خدمات است که در 20 مایلی شعاع اصلی جنوبی محله هوستون.
3. الزامات واجد شرایط بودن درخواست: باید 25 سال سن گواهینامه رانندگی معتبر باید درخواست آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب