دیزنی جهان است که در حال حاضر باز است. در اینجا این است چگونه می توانید رزرو و آنچه شما می توانید انتظار - CNET

دیزنی جهان است درخواست مهمان و اعضای بازیگران به پوشیدن ماسک. دیزنی برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 21 تیر 1399
Disney World reopening guests face masks

دیزنی جهان است درخواست مهمان و اعضای بازیگران به پوشیدن ماسک.

دیزنی
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

والت دیزنی جهان است بازگشایی این آخر هفته در اورلاندو ، سحر و جادو پادشاهی و حیوانات پادشاهی شنبه باز خواهد شد و به دنبال آن Epcot و استودیوهای هالیوود در ژوئیه 15. بر خلاف آن West Coast همتای دیزنی لند بود که مجبور به تاخیر در افتتاح آن از برنامه ریزی شده در جولای 17, تاریخ دیزنی جهان است بازگشایی حق بر نشانه. می آید تقریبا چهار ماه پس از دیزنی جهانی دروازه خود را بسته مارس 15 با توجه به گسترش coronavirus.

دیزنی می گوید: این رسم در آن تجربه به دست آورده در بازگشایی دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لندو همچنین دیزنی جهان را خرید و ناهار خوری منطقه دیزنی چشمه. آن را در محل قرار داده و سیاست های استفاده از راهنمایی های کارشناسان بهداشت و سازمان های دولتی, گروه صنعتی و پژوهشی دانشگاه.

"جنبه های دیزنی پارک بعد reexamined اند در نور جدید جهانی محیط زیست" دیزنی می گوید.

همه چیز در پارک ها و تفرجگاه متاثر از پوشش برای سواری به ناهار خوری خرده فروشی monorails و حتی اسکن بلیط خود را برای ورود. این COVID-19 مورد نیاز شما می توانید انتظار می رود اگر شما در حال برنامه ریزی برای حضور در پارک ها.

Disney World reopening attraction boarding

خانواده ها خواهد بود و از لحاظ جسمی در فاصله سواری.

دیزنی

ورود به پارک

ظرفیت است که به شدت محدود در دیزنی جهان نیاز به شما برای رزرو جای خود را آنلاین با استفاده از جدید دیزنی پارک عبور سیستم. در اینجا تمام مراحل شما نیاز به حضور در.

 1. اولین, شما نیاز به یک بلیط یا سالانه عبور (دیزنی جهان از سر گرفت فروش 2020 بلیط و رزرو هتل در جولای 9)
 2. ورود به وب من دیزنی تجربه حساب در Disneyworld.com
 3. پیوند خانواده خود بلیط به همان حساب برای اطمینان از رزرو شما همه با هم
 4. سایت خواهد شد و سپس به شما اجازه دسترسی به تقویم به نمایش در دسترس رزرو تاریخ برای هر پارک
 5. تکرار این روند اگر شما یک چند روز بلیط -- شما نیاز به یک رزرو برای هر روز از بلیط خود را -- و یا برای annual passholders اقامت در دیزنی جهان رفت و آمد مکرر.

بهداشت و ایمنی در پارک ها

هنگامی که شما در داخل یکی از پارک های جدید وجود دارد ایمنی و بهداشت پروتکل های مورد نیاز در طول COVID-19.

"ما عمدی و رویکرد مرحله به مرحله در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر بر لایه های چندگانه سلامت و اقدامات ایمنی," دکتر گفت: پاملا Hymel دیزنی پارک افسر ارشد پزشکی.

 • ماسک صورت: باید از توان همه مهمانان سن 2 و بالاتر و تمام اعضای بازیگران به غیر از برخی از نوازندگان. شما می توانید ماسک خود را خاموش در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن و در برخی از بقیه مناطق که در آن شما می توانید یک استراحت از پوشیدن آن است. در غیر این صورت باید آن را فرسوده بیش از بینی و دهان-از جمله در حالی که در سواری.
 • اجتماعی فاصله: زمین نشانه گذاری کمک خواهد کرد که مهمانان برای حفظ فاصله فیزیکی در فروشگاه های خرده فروشی و جاذبه های صف و موانع فیزیکی مانند پلکسی گلاس قرار داده شده در امتداد خطوط که مار در اطراف و همچنین بزرگتر از جاذبه های وسایل نقلیه مثل قایق در جنگل های کروز. کلاه را نیز قرار داده شده که چگونه بسیاری از مهمان مجاز در فروشگاه های مکان های غذاخوری و بقیه مناطق.
 • متوسط نمایش: همه مهمانان باید تحت این قبل از ورود به پارک. هر کسی با درجه حرارت 100.4 درجه فارنهایت (38 درجه سلسیوس) یا بالاتر را گرفته و به محل دیگری برای re-غربالگری. اگر آنها clock همان دما دوباره آنها نمی تواند اجازه ورود -- و نه خواهد شد هر کسی که در حزب خود.
 • امنیتی: برای جلوگیری از تماس فیزیکی در محل بازرسی مهمانان را حمل وسایل شخصی و کیف با آنها را از طریق یک آشکارساز فلز به جای سنتی کیسه جستجو. برخی از نقاط نیاز به چیزهایی مانند اشیاء فلزی و قوطی های آئروسل قرار داده شده در یک بن قبل از اینکه راه رفتن را از طریق آشکارساز.
 • حمل و نقل به پارک ها: دیزنی جهان متکی بر طیف وسیعی از گزینه های مختلف حمل و نقل از جمله مونوریل, قایق, Skyliner اتوبوس و پارکینگ تراموا. مهمانان خواهد نیاز به پوشیدن ماسک در تمام اوقات در حالی که در دیزنی جهان حمل و نقل. Monorails و اتوبوس خواهد شد که فاصله فیزیکی از جمله موانع برای جدا کردن طرفین است. این Skyliner تنها بار یک حزب در هر شهرستان و پس از آن شروع می شود تا دوباره در ژوئیه 15. پارکینگ تراموا در حال حاضر در حال اجرا نیست.
 • ورود به پارک: مهمان اسکن بلیط خود را تلفن و یا MagicBand برای ورود. بیومتریک مانند اثر انگشت سنسور غیر فعال هستند در حال حاضر.
 • Cashless خرید: مهمانان خواسته شده است که برای استفاده از cashless اشکال پرداخت در هنگام ناهار خوری و خرید. این شامل کارت های اعتباری تلفن همراه پرداخت و MagicBands.
 • تمیز کردن: مناطق پر ترافیک در پارک ها تمیز خواهد شد بیشتر و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس خواهد بود در سراسر پارک برای مهمانان و اعضای بازیگران به استفاده از. سوار وسایل نقلیه خواهد برود را اغلب.
 • Incredi-خدمه: یک دسته جدید از بازیگران عضو خواهد شد با پوشیدن رنگ روشن لباس. آنها در دسترس برای کمک به هر گونه سوال در مورد روش های جدید.
Disney World reopening ground markings social distancing 2

زمین نشانه گذاری های قرار داده شده در فروشگاه های خرده فروشی و جاذبه صف.

دیزنی

چه گم شده ؟ چه هنوز هم همان است ؟

 • سواری: دیزنی می گوید: "اکثر جاذبه" باز خواهد شد از جمله جدید میکی و مینی فراری راه آهن coaster غلتکی در استودیوهای هالیوود.
 • رژه: سنتی دیزنی جهان رژه ها لغو شد در حال حاضر با توجه به خطر جذب جمعیت زیادی. به جای پارک در حال انجام cavalcades طراحی شده برای "تعجب و لذت" مهمان. چند کاراکتر پاپ تا بر روی یک شناور نشده است.
 • شخصیت: شما هنوز هم قادر به دیدن میکی و شاهزاده خانم دیزنی, اما آنها خواهید بود بالای یک دسته اسب سواران و یا قایق و یا در دیگر جسمی فاصله مناطق مانند سیستم عامل فوق گردشگاهها. هیچ آغوش و یا امضا در حال حاضر.
 • آتش بازی:آتش بازی لغو شد در حال حاضر.
 • سرگرمی: خیابان اصلی ارکستر فیلارمونیک در پادشاهی سحر و جادو; Mariachi چین و JAMMitors در Epcot; و کشف جزیره طبل در پادشاهی حیوانات در حال بازگشت.
 • Epcot جشنواره: Epcot است که ترکیب آن با مواد غذایی بین المللی و جشنواره شراب با گل و باغ و جشنواره این سال است.
Disney World reopening guests face masks Mickey cavalcade

تعجب cavalcades چندین بار در روز به جای رژه می روند.

دیزنی

چگونه خواهد ناهارخوری در دیزنی کار می کند ؟

دیزنی جهان در رستوران ها نیز با گرفتن یک COVID-19 تعمیرات اساسی. شما نیاز به من دیزنی تجربه برنامه -- از طریق که شما می توانید رزرو ناهار خوری, بررسی, در, فهرست منوها و موبایل سفارش غذا. مهمانان همچنین می توانید با اسکن کردن یک کد QR برای دسترسی به دیجیتال با منو و یا حتی در یک جدول-خدمات رستوران.

هنگامی که شما تلفن همراه سفارش غذا در حال حاضر به جای راه رفتن به سرویس شمارنده به اجازه دهید آنها را می دانم که شما می توانید شیر "من اینجا هستم" در برنامه و سر به وانت منطقه پس از آن.

جداول نیز از لحاظ جسمی فاصله گرفته و تمیز تر است. سلف سرویس گزینه های -- مانند بوفه و یا خود خدمت قهوه ایستگاه -- نمی خواهد در دسترس در حال حاضر.

به نظر می رسد شخصیت ناهار خوری را هنوز هم در دسترس خواهد بود اما با کاهش تماس بگیرید.

Disney World reopening character dining Topolinos Terrace

شخصیت ناهار خوری را هنوز هم در دسترس خواهد بود اما در فاصله.

دیزنی

آمریکا پارک دیزنی در میان آخرین به بازگشایی: دیزنی لند شانگهای افتتاح شد مارس 11, پس از هنگ کنگ دیزنی لند در ژوئن 18 و توکیو دیزنی در جولای 1, با برنامه ای برای باز کردن دیزنی لند پاریس در جولای 15 در خط با Epcot و استودیوهای هالیوود.

دیزنی لند تاخیر در بازگشایی با توجه به کالیفرنیا عدم راهنمایی در سلامت و اقدامات ایمنی برای پارک و همچنین عدم توانایی خود را برای رسیدن به یک توافق هنوز با اتحادیه به نمایندگی از بازیگران آن عضو است.

مرکز شهر دیزنی خرید و ناهار خوری منطقه بازگشایی شد در تاریخ 9 ژوئیه در خط با کالیفرنیا رستوران و خرده فروشی باز کردن دستورالعمل ،

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 12 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان است. در ایالات متحده وجود داشته است 3 میلیون مورد تایید و بیش از 132,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یک واکسن ممکن است می رسند تا 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب