توسعه دهنده امنیت قهرمانان مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه

توسعه دهنده امنیت قهرمانان از اعضای تیم توسعه است که می تواند ترجمه نرم افزار امنیتی به یک زبان که بقیه توسعه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

توسعه دهنده امنیت قهرمانان از اعضای تیم توسعه است که می تواند ترجمه نرم افزار امنیتی به یک زبان که بقیه توسعه دهندگان می توانند درک کنند. این قهرمانان قراردادن نرم افزار امنیت دانش که در آن مورد نیاز: با dev team.

در اوایل این هفته من صحبت با اعضای Forrester را امنیت و خطر در مورد شورای توسعه دهنده امنیت قهرمانان برنامه. ما در مورد کلید مراحل ساخت یک برنامه موفق یک زن و شوهر از اعضای شورای مشترک تجارب خود را با ایجاد توسعه دهنده امنیت قهرمانان برنامه های ما درگیر در ورزش با جلسات برک آوت (تکنولوژیکی و سازمانی باله هنگامی که شما در حال انجام همه این کار عملا). میدوی را از طریق بحث من دریافت یک سوال: چگونه در بحبوحه کاهش بودجه و کاهش کارکنان می تواند ما فروش رهبری در یکی دیگر از برنامه های امنیتی?

ضروری تر از همیشه

با همه گیر و همراه با رکود اقتصادی هنوز رفتن قوی, امنیت, تیم, چهره, استخدام انجماد مجبور به بودجه و نیروی انسانی کاهش و یا می گفت: "انجام بیشتر با کمتر." قهرمانان برنامه نمی آیند برای رایگان: شما باید سرمایه گذاری در مدیریت, آموزش, مشوق ها و توسعه دهنده زمان. آن را آسان به می گویند که آن را "اشتباه زمان" برای اضافه کردن چنین برنامه اما در عوض, شما باید اولویت بندی آن است. چرا ؟

  • مقیاس. اگر, مانند بسیاری از سازمان شما در حال استخدام یک هیات امنیتی شما نیاز به فشار امنیتی تخصص به بقیه سازمان است. توسعه دهنده امنیت قهرمانان رسیدگی خواهد شد بسیاری از تیم توسعه تمدن پایه سوالات امنیتی و الزامات و تیم شما خواهد بود قادر به تمرکز بر روی سختتر هستند.
  • با سرعت. توسعه دهنده امنیت قهرمانان در حال توسعه دهندگان اولین و مهمترین. که بدان معنی است که آنها در حال کار با dev team از ابتدا و استفاده از امنیت خود تخصص لازم برای طراحی و توسعه تصمیم گیری زود است. آنها کمک خواهد کرد که این تیم جلوگیری از فقیر امنیت تصمیم گیری است که زمان را برای خنثیسازی بعد و زدودن مسائل امنیتی پیش از آن در روند به طوری که تیم توسعه نیست و در زمان مصرف امنیتی آتش دریل که تاخیر انتشار است.
  • تراز. با بسیاری از شرکت های پیدا کردن خود را در 100% را در حالت کنترل از راه دور برای اولین بار قوی کانال های ارتباطی کمک به حل و فصل روند شکاف است که استفاده بیش از زمانی که همه در دفتر. توسعه دهنده امنیت قهرمانان کمک پل های امنیتی/توسعه شکاف تسهیل بحث و افزایش امنیت تیم اعتبار.

آن را رسمی و تامین برنامه

در میان چالش های امروز, مقاومت در برابر وسوسه به بی سر و صدا شروع رسمی تهی دست برنامه آزمایشی برای "اثبات مفهوم است." به جای فشار برای دید تشریفات و بودجه. برای توسعه امنیت قهرمانان, برنامه, برای موفق شدن شما نیاز به خرید از مدیران و رهبران توسعه. برخی از توسعه دهندگان و برنامه نویس مدیران ممکن است تمایلی به شرکت تا سطح بالاتر پشتیبانی خواهد آنها را در جهت درست است. حتی اگر شما شروع به کوچک و بودجه و تصویب رسمی خود را برنامه اعتبار و کمک به رشد آن در طول زمان است.

این پست نوشته شده توسط تحلیلگر اصلی شنی Carielli و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب