15 نشان می دهد تلویزیون به تماشای شما مثل غریبه همه چیز - CNET

آلمانی سری تیره نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که نوجوان بررسی ناپدید شدن یک بچه تنها به کشف یک شوم سفر د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399
dark-cave

آلمانی سری تیره نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که نوجوان بررسی ناپدید شدن یک بچه تنها به کشف یک شوم سفر در زمان طرح.

Netflix

بنابراین شما در حال حاضر binged غریبه همه چیز در Netflix بکشد حق است ؟ شما ممکن است احساس مانند شما عظیم Demogorgonبه شکل سوراخ است که نیاز به پر کردن و شما نمی دانید که چگونه برای پر کردن آن ؟

اخم نیست. ما یک درمان برای چه ails شما.

لطفا شرح زیر است: یک لیست جالب از کیفیت تلویزیون را نشان می دهد پر از ماجراجویی و موجودات عجیب و غریب و به اندازه کافی موضوعی شباهت به Netflix اصلی برای توجیه دلچسب شراب خواری به عنوان ما خداحافظی به غریبه همه چیز. آیا ما از دست هر ؟ اجازه دهید ما می دانیم!

تیره (3 فصل)

هنگامی که کودکان شروع به ناپدید شدن از کوچک شهر در آلمان Winden در آلمانی Netflix سری Darkچهار خانواده کشف آنها به طرز عجیبی به هم پیوسته و ممکن است نگه دارید کلید چرا برخی از بچه ها گم شده است.

فصل 1 آشکار رمز و راز یک سرنخ مرموز در یک زمان با سفر در زمان متناوب جدول زمانی و از دست رفته بچه ها که ممکن است به شما یادآوری کمی از مایه تاسف غریبه چیزهایی که کودکان و نوجوانان که خود را در گیر وارونه است.

فصل 2 مراکز بیشتر در اطراف, اصلی, نوجوانان, شخصیت جوناس به عنوان او همچنان تلاش خود را برای پیدا کردن پاسخ. او همچنین در حال حاضر به طور ناگهانی پرتاب به سال 2052. نیز وجود دارد یک جدید مبارزه بین شخصیت های که می خواهند به استاد سفر در زمان به طوری که آنها می توانید کنترل آینده را به نفع خود. به علاوه آخرالزمان است و مناسب در اطراف گوشه.

فصل 3 فقط فرود در Netflix بکشد در 27 ژوئن سال 2020 است. سازمان دیده بان تریلر در اینجا.


Wayward Pines (2 فصل)

اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که یک دستفروش برادران قبل از انجام غریبه همه چیز خود را بررسی کنید خزنده سریال Wayward Pines. سری (تولید شده توسط M. Night Shyamalan) شبیه شهر های کوچک فوقالعاده پرنیان به عنوان غریبه همه چیز. آن را می گوید داستان از FBI agent Ethan Burke (با بازی مت دیلون) به عنوان بازدیدکننده داشته است او در یک شهر کوچک آیداهو به بررسی ناپدید شدن مرموز از همکار ماموران اف بی آی.

بعد از آن او خود را میبیند به دام افتاده در غیر معمول جامعه قادر به ترک شهر. این سری دارای مقدار زیادی از تاب غیر منتظره است که اطمینان حاصل شود بینندگان حوصله نیست. و در درست غریبه, چیز, مد, وجود دارد, موجودات عجیب و غریب در جنگل.


سرد ماجراهای تام (2 فصل)

در حالی که جدید سرد ماجراهای سابرینا سری است که با الهام از وحشت متمرکز مورچه کمیک آن را تا مقدار زیادی از بچه ها در تلاش برای حل خزنده رمز و راز است که شما را حفظ غریبه چیزهایی که طرفداران را سرگرم.

مجموعه شرح سابرینا Spellman (Kiernan Shipka) به عنوان یک نوجوان که تلاش می کند تا تعادل زندگی خود را در دبیرستان با انسانها و سرنوشت خود را به عنوان یک جادوگر. سابرینا و او مورتال دوستان شما باید به طور مداوم در مقابله با هرج و مرج به هر طریقی توسط یکی دیگر از جادوگر که پنهان در چشم ساده.

مثل غریبه چیزهایی که این نشان می دهد طول می کشد محل در یک شهر کوچک که در آن نیروهای مافوق طبیعی به نظر می رسد به حکومت. وجود دارد مقدار زیادی از هیولا و ارواح شیطانی-و دلیر بچه ها به مبارزه با آنها.


نقطه سیاه و سفید (2 فصل)

آنچه در آن است در مورد جنگل است که به ارمغان می آورد فوقالعاده? در فرانسه-بلژیک تلویزیونی هیجان انگیز نقطه سیاه و سفید (شناخته شده در فرانسه به عنوان منطقه Blanche) یک سری از قتل وحشتناک جذب توجه رئیس پلیس Laurene ویس (Suliane براهيم) و غیر عادی دادستان جدید Franck Siriani (Laurent Capelluto) در روستای دور افتاده وییوفرانش که مرزهای زیادی وحشت زده در جنگل.

در حالی که روستاییان ناراحت هستند در مورد علاقه خود را میل بسته به نظر می رسد به عنوان اینکه جنگل است به طور تصادفی کشتار مردم در راه های عجیب و غریب. آن است که غیر معمول گوزن مانند موجودی? و یا یک قاتل زنجیره ای با وسواس Celtic mythology? یا شاید آن را فقط به مادر طبیعت گرفتن انتقام در انسان سوء استفاده از او را با یک راز تخلیه زباله های سمی?

اگر قتل به اندازه کافی نیست Laurene هنوز در تلاش برای حل یک دهه-رمز و راز از کسی که او را ربوده زمانی که او یک کودک بود و او را در جنگل به مرگ است. این سری دارای یک غریبه همه چیز-دیدار-Twin Peaks پرنیان با مقدار زیادی از شخصیت های دمدمی و ترسناک لحظات.


لبه های دنیا (فیلم)

در حالی که لبه جهان است یک فیلم و یک سریال تلویزیونی هنوز به ذکر در این پست غریبه چیزهایی لیست از چیزهایی که به سازمان دیده بان. Sci-fi adventure با بچه ها گیر در کمپ تابستانی که باید به جنگ بیگانگان احساس بسیار شبیه غریبه چیزهایی که در دیدار روز استقلال.

جالب اینجاست که فیلمساز Zack Stentz می گوید او نوشت: اسکریپت قبل از Demogorgon نشان داد دندان های خود را در Netflix بکشد. این عمل بسته بندی فیلم نه تنها احساس می کند مانند آن را یک ادای احترام به غریبه اما همچنین دارای هیجان Attack the Block, استقلال, روز, پارک ژوراسیک و Goonies.


اتاق (1 فصل)

اگر شما یک پیوند قلب تنها را نیز به ارث می برند خاطرات دهنده? اتاق زیر داستان بومی آمریکایی دختر نوجوان ساشا یازی (Sivan Alyra رز) پس از او دریافت پیوند قلب از ثروتمند نوجوان سفید بکی لفور (Lilliya رید) و خالی از سکنه است غیر قابل توضیح وحشتناک سند چشم انداز.

بکی خانواده می رسد به ساشا با آنچه به نظر می رسد به محبت و مهربانی, اما آنها ممکن است انگیزه های نهان. این مجموعه به بررسی تئوری های توطئه نژاد مسائل و حتی عجیب و غریب خود-کمک به فرقه وابسته به شیطان لیلث به دنیا.


جامعه (1 فصل)

چه کار می کنید اگر تمام بزرگسالان ناپدید شد از خود شهر ؟ که دقیقا همان چیزی است که برای مقابله با ش سریال جامعه است. بعد از یک گروه از نوجوانان کشف زادگاه خود را به طرز مرموزی دیگر بزرگسالان دعوت عکس آنها باید در پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن با ایجاد جامعه خود را دارند. متاسفانه این بدان معنا نیست که همه چیز می رود هموار که بچه ها شروع به توسل به فاشیسم و خشونت است. این نشان می دهد احساس می کند مانند غریبه چیزهایی ملاقات پروردگار مگس.


جادوگران (5 فصل)

جادوگران کمی مانند یک رشد تا هری پاتر, سری کامل supernatural با گرایش های عاشقانه, خشونت, جهان های موازی, موجودات افسانه ای و پیچیده backstory شامل نارنیا-esque بچه ها سری کتاب. این سری است که بیشتر رشد کرده (آغاز می شود در یک دانشگاه فقط برای جوانه زدن جادوگران) از هری پاتر یا غریبه اما آن را پر از داستان عجیب و غریب و شخصیت های دوست داشتنی.

مجموعه شرح دبیرستان ارشد کوئنتین Coldwater (جیسون رالف) که عاشق رمان های فانتزی در مورد ماجراهای پنج فرزند در یک سرزمین جادویی به نام Fillory. زمانی که کوئنتین پذیرفته شده است به یک منحصر به فرد, راز شعبده بازان دانشگاه به نام Brakebills او در می یابد Fillory یک مکان واقعی پر از سحر و جادو و ضرب وشتم.

Quentin و همکلاسی های همکار خود را در تلاش برای درک بهتر اسرار Fillory نگه می دارد اما به زودی آنها متوجه همه سحر و جادو ،


سفارش (1 فصل)

در اینجا یکی دیگر از سری حدود و سحر و جادو فقط این یکی نیز werewolves. در سفارش, نوجوانی, دانشجو, جک مورتون (جیک مانلی) می پیوندد یک جامعه مخفی به نام محکم سفارش رز آبی که به معرفی او را به جهان از سحر و جادو, رمز و راز و ليکانتروپی.


چتر آکادمی (1 فصل)

اگر شما می خواهید بیشتر از ابرقهرمانان فوقالعاده سعی چتر آکادمی. ابرقهرمان سری -- بر اساس محبوب سری کتاب های کمیک با همین نام -- می گوید داستان از یک میلیاردر که تصویب و قطار هفت فوق العاده شده کودکان است.

زمانی که میلیاردر می میرد جدا خواهر و برادر باید دوباره برای حل رمز و راز در اطراف مرگ او. در حالی که همه آنها در حال دنبال, دو غیر معمول بازی assassins که در حال پیگیری جوانترین خواهر و برادر است که تسلط سفر در زمان. نیز وجود دارد یک دستور جهانی در آخرالزمان نگه داشتن آنها را مشغول.


کانال صفر (4 فصل)

برای غریبه چیزهایی که طرفداران که می خواهند یکی دیگر از سری ترسناک, کانال صفر ممکن است مناسب است. این مجموعه سری ترسناک به بررسی افسانه های شهری که اولین سرچشمه در انجمن ها آنلاین, بازی های ویدئویی و رسانه های اجتماعی. فکر می کنم مرد بلند و باریک.

هر فصل یک داستان خود شامل. یک داستان تلاش می کند تا با اتصال به یک, عجیب و غریب کودکان تلویزیون نشان می دهد با یک سری از بچه ها ناپدید شدن. داستان دیگری می گوید داستان از یک جاذبه توریستی است که در واقع می تواند خالی از سکنه است. همه داستان کودکان یا نوجوانان به عنوان شخصیت های اصلی, اما همه آنها فوقالعاده عنصر یا هیولا است که می تواند به شما کمک کند خود را با غریبه چیزهایی برداشت.بورس (5 فصل)

اگر شما عاشق ناقص اما مداوم شخصیت از شخصیت های غریبه همه چیز شما عشق اشتباه, جوان ابرقهرمانان در تلویزیون نشان می دهد بورس.

در بورس یک دمدمی مزاجی طوفان در لندن به اطفال متخلفان ناتان, کلی, کورتیس, Alisha, Simon, and Gary ابرقدرت. سری باز تعریف آنچه در آن به معنی یک ابرقهرمان به ویژه هنگامی که شما در حال مخلوط کردن, نوجوانان که دوست دارد به ارتکاب جرم.


به استئوآرتريت (2 فصل)

به استئوآرتريت شرح زیر دشت جانسون (Brit Marling -- همچنین نشان می دهد شرکت سازنده) که باز به خانواده اش در میشیگان از حومه هفت سال پس از او به طرز مرموزی از بین رفت. قبل از او ناپدید شد او کور بود و پس از بازگشت او می توانید ببینید.

دشت (همچنین به عنوان شناخته شده OA -- Original فرشته) به او می گوید داستان غیر معمول برای یک گروه مطرود و معلم خود را از طریق یک سری از فلش بک. ما یاد بگیرند که او ربوده شد و در معرض یک سری از آزمایش های بی رحمانه توسط یک دانشمند دیوانه مصمم به باز کردن قفل اسرار مرگ و زندگی است.

به استئوآرتريت است همه چیز را از واقعیت های جایگزین به ناپدید شدن کودکان و نوجوانان است که آن را به خوبی نشان می دهد برای تبدیل شدن به وسواس ،


Sense8 (2 فصل)

The Wachowskis' Sense8 سری مراکز حدود هشت به ظاهر تصادفی افرادی که مرتبط شده اند از طریق به اشتراک گذاشته شده قدرت روانی. اما همه آنها شکار شده توسط یک دولت سایه آژانس. خوشبختانه قهرمانان می psychically ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن توانایی مبارزه.

آن را به یک بازی جالب را در مورد چگونه ما متصل هستند و اگر ما گروه با هم ما می توانیم به عنوان یک تیم مبارزه در برابر شر از جهان است. در حالی که شخصیت ها همه بزرگسالان مرموز ماموران دولت پس از آنها را به من یادآوری بسیاری از هاوکینز آزمایشگاه ملی مردمی از غریبه همه چیز.


Hemlock Grove (3 فصل)

خون آشام ها و werewolves جهش psychics جادوگران و همه چیز را در مرکز صحنه در Hemlock Grove.

سری (تولید شده توسط Eli Roth) به شرح زیر در یک شهر کوچک دختر نوجوان که به طرز وحشیانه ای به قتل در داستانی فولاد شهر Hemlock Grove. این قتل تحقیقات آشکار شوم اسرار و چند مظنون است. البته زیر شبیه غریبه چیزهایی استعارههای وجود دارد سایه شرکت به نام گادفری موسسه پزشکی فن آوری است که انجام بعید آزمایش بر روی انسان و غیر انسان است.

فقیر 17 ساله Romani پسر به نام Peter Rumancek (Landon Liboiron) که اتفاق می افتد به یک گرگینه تیم با ممتاز روم گادفری (بیل Skarsgard) که فقط ممکن است یک خون آشام. این دو در جستجوی قاتل وسیله خود شهر. این مجموعه دارای تعداد زیادی از شگفتی است که شما نگه داشتن بیننده حدس زدن و برخی از عجیب و غریب تاب طرح که بیش از حد کار کرده خون آشام-گرگینه نوع تازه دوباره.

در اصل منتشر شده جولای 6, 2019.

آخرین مطالب