توسعه دهنده علوم اطلاعات مشاغل: ما فن آوری است که مصرف یک بدتر آمار نسبت به بخش های دیگر

از راه دور کار تحت COVID-19 همه گیر است و قرار است در یک بار اضافی بر تکنولوژی کارگران اما داده های جدید را از ما کار-جستجوی پلت فرم در واقع در حال حاضر نشان می دهد tech شغل می تواند رو به رکود است که بدتر از آن است که دیده می شود در بخش های دیگر.

در واقع گزارش می دهد که فن آوری موارد کار بیش از چند هفته گذشته در حال پایین حدود 36 درصد در مقایسه با سال گذشته است و آنها در حال حاضر روند پایین تر از بخش های دیگر در ابتدا پس از نشان دادن انعطاف پذیری به مستندات آغاز شد که در ماه مارس است.

جدید ما tech موارد کار آغاز شده به سقوط بخش های دیگر در اواسط ماه مه و آهسته و حتی بیشتر از آن با توجه به واقع است. به طور کلی موارد کار به عنوان انتظار می رود بیش از حد, اما تنها 21 ٪ در سال در سال در مقابل 36 درصد برای بخش تکنولوژی.

در حالی که توسعه دهنده علاقه آماری برنامه نویسی به زبان R و پایتون یک زبان محبوب برای اطلاعات دانشمندان دیده است یک افزایش در ماه های اخیر در واقع گزارش می دهد که داده های جدید-علوم موارد کار باید شانس بدتر از کلی tech بخش.

ارسال مطلب جدید برای داده ها-دانشمند نقش را 43 درصد در حالی که این مدیریت ارسال و روند پایین 45 درصد است. هر دو دسته به طور قابل توجهی پایین تر در مقایسه با آن عملیات و مرکز مشاغل که توسط 32 درصد و 31 درصد در مقایسه با یک سال پیش.

Tiobe یک شرکت است که در رتبه محبوبیت زبان های برنامه نویسی بر اساس موتور جستجو نتایج این باورند که جستجوی بیشتر برای مباحث در مورد برنامه نویسی به زبان R و پایتون می تواند به دلیل دانشگاه و صنعت بهداشت و درمان با استفاده از آنها بیشتر به تحقیقات واکسن برای کوروناویروس.

در ضمن نرم افزار توسعه مشاغل پایین 35 درصد و در آن گروه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فرصت های شغلی هستند و 29 درصد زیر 2019 روند.

تا COVID-19 همه گیر آمار این دسته های شغلی در لبه برش از فن آوری شد و در پایان بالا از بازار کار.

“Tech شکست به بهبود است و احتمالا با توجه به بالا بودن هزینه استخدام و اخراج. در حالی که در یک رستوران ممکن است در کارگران بر اساس تقاضا با تجربه بیش از دو هفته گذشته بخش های مانند تکنولوژی بسیار طولانی تر برنامه ریزی افق” توضیح می دهد که در واقع.

“و پس از قطعیت به عنوان برجسته در کنگره بودجه دفتر آخرین چشم انداز اقتصادی, آوردن بر کارکنان جدید ممکن است یک اولویت پایین در حال حاضر.”

که tech مشاغل پایین نیست تعجب با توجه به اثرات گسترده این بیماری همه گیر است که با داشتن اقتصادی در سراسر جهان است.

جستجوی کار سایت Glassdoor در گزارش آوریل که فناوری جدید فرصت های شغلی کاهش 20 ٪ در مقایسه با ماه مارس 2019 اما این کاهش بسیار کمتر از کاهش فرصت های شغلی برای دیگر بخش های کلیدی مانند سفر و گردشگری است که کاهش بیش از 70 ٪ است.

مشاغل در سوپر مارکت ها تنها کاهش 8.8% در سال در سال در حالی که مشاغل دولتی تنها کاهش 11 درصد بیش از دوره Glassdoor یافت.

این در واقع محققان همچنین نگاه, در سال در سال کار ارسال تفاوت بین هشت کلید ما با تکنولوژی هاب از جمله San Francisco, San Jose, Austin, بوستون, Baltimore, رالی, سیاتل و واشنگتن است.

مقایسه تغییر کلی در موارد کار با تکنولوژی ارسال مطلب در هر hub تحلیلگران دریافتند که رالی شده است اکثر نهفته با 45% کمتر tech موارد در مقابل 26 درصد کاهش برای همه موارد. اما در سان فرانسیسکو قلب دره سیلیکون tech موارد نیز توسط 38 درصد است.

اما به عنوان فناوری جدید کار درحال سقوط, در واقع می گوید وجود دارد در حال رشد علاقه به کار در تکنولوژی به دلیل تصمیمات اخیر توسط امثال گوگل و Facebook اجازه می دهد تا از راه دور کار بیش از مدت طولانی.

گوگل این هفته تمدید حقوق برای کارکنان به کار از راه دور حداقل تا جولای سال 2021 در حالی که Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل ارائه کرده است کارکنان این گزینه برای کار از راه دور را به صورت دائمی, البته احتمالا نرخ کاهش می یابد. این شرکت با وزن موضعی دستمزد سیاست که کاهش دستمزد برای کارکنان است که در مناطقی زندگی می کنند با کاهش هزینه های زندگی رویکردی است که بسیاری از توسعه دهندگان مخالفت.

در ماه فوریه tech موارد در واقع 68% از کلیک متوسط اما در ژوئیه 24 tech پست گرفتن 95% از کلیک.

“بیشتر کلیک در هر ارسال بدان معنی است که نسبت به فرصت های شغلی بیشتر مردم علاقه مند به این شغل نسبت به قبل از COVID دوران” در واقع گفت.

“این رقابت بیشتر می تواند طلسم را از دست قدرت چانه زنی برای کارگران با تکنولوژی. اگر بیشتر مردم می خواهید این شغل فن آوری شرکت ها ممکن است مقیاس مزایای مانند شخصی نامحدود زمان خاموش.”

indeedjobsjuly20.jpg

فهرست فرصت های شغلی در خارج از ایالات متحده با تکنولوژی هاب هستند مراتب بدتر.

تصویر: در واقع

postings-tech-vs-all.png

فناوری شکست به بهبود است و احتمالا با توجه به بالا بودن هزینه استخدام و اخراج.

تصویر: در واقع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>