متخصصین پوست به اشتراک گذاری $7 در صفحه اصلی-پاک کننده صورت است که اساسا بوتاکس در یک بطری

رفتن به آبگرم و یا متخصص پوست برای مراقبت از پوست درمان ممکن است امکان پذیر نمی شود در حال حاضر, اما این بدان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 اردیبهشت 1399

رفتن به آبگرم و یا متخصص پوست برای مراقبت از پوست درمان ممکن است امکان پذیر نمی شود در حال حاضر, اما این بدان معنی نیست که زیبایی خود را بازی قرار می گیرند باید به فرعی. وجود دارد مقدار زیادی از در خانه درمان های زیبایی شما می توانید به نگه داشتن پوست خود را به دنبال نرم, روشن, سالم و جوان است. به علاوه شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های زیادی برای راه کمتر از آنچه شما را پرداخت برای یک حرفه ای درمان است.

به کشف کردن که در آن برای شروع در ما, در خانه, زیبایی, سفر, ما تبدیل به یک حرفه ای برای مشاوره. دکتر راشل دکتر رافیک نظریان از Schweiger پوست در نیویورک قبلا گفته SheFinds که کامل پاک کننده صورت است که یک راه عالی برای جلوگیری از پیری و چین و چروک بر روی پوست به عنوان آن در جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد. در حال حاضر دکتر دکتر رافیک نظریان به ما گفت که او مورد علاقه توصیه هایی برای یک خانه پاک کننده و درمان برای نگه داشتن پوست شفاف و روشن و جوان به دنبال.

best dermatologist recommended at home drugstore beauty treatment

"من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهم برای رفتن به آبگرم برای حذف دانه های سرسیاه خود را - اما راه مورد علاقه من برای حذف آنها در خانه است" دکتر دکتر رافیک نظریان گفت. "در آن طول می کشد دو مرحله اما من فکر می کنم آن را فقط به عنوان موثر, اگر نه بیشتر!"

او گفت: برای شروع با یک blackhead حل ژل که شما را ترک بر روی پوست به مدت پنج دقیقه قبل از شستشو کردن برای نرم کردن دانه های سرسیاه. بعدی شما اعمال می شود از بین بردن جوش سر سیاه بینی نوار به پایان کار و رفع عیوب از پوست است.

دکتر دکتر رافیک نظریان توصیه Proactiv Blackhead حل ژل و Biore اصلی منافذ نوار - که هر دو در دسترس در آمازون است. به علاوه این Biore نوار تنها هزینه $7!

Blackhead Dissolving Gel

Proactiv Blackhead حل ژل (35 دلار)

Deep Cleansing Pore Strips

Bioré اصلی, پاک کننده عمیق منافذ نوار ($6.99)

best dermatologist recommended at home drugstore beauty treatment

شاتر

امیدوار کننده بررسی Biore اصلی منافذ نوار

"من 76 سال جوان و من هرگز نوشته نقد و بررسی در یک محصول! من با استفاده از یک "کرم" محصول به عنوان یک پایگاه است. من با استفاده از یک اسفنج به کت بینی من برای پر کردن خلل و فرج. من نمی خواهم به مانند مادر بزرگ من. این محبوب در دهه 60 و من آنها را استفاده نمی کند. در حال حاضر من هستم." -سوزان F.

"من شده اند با استفاده از این محصول برای بیش از 15 سال و هرگز ناامید من. اگر شما با داشتن شانس با آن شما باید. سعی کنید واقعا شستشو منافذ پوست شما و سپس نگه داشتن آب گرم در منطقه شما می خواهید برای تمیز کردن. نگه دارید انجام این کار برای حداقل 5 دقیقه. سپس منطقه را با آب داغ و قرار دادن نوار در بلافاصله. حرکت نمی کند چهره خود را در تمام و صبر کنید تا ترد و سپس حذف به عنوان کارگردانی. من کوچک منافذ بنابراین گاهی اوقات من واقعا من منافذ باز. من خواهر بزرگتر منافذ و نوار مانند یک کارگر معجزه در او." - تیفانی M.

"بهترین نوار همیشه! اگر شما سعی کردم هر چیزی که در بازار به صورت خیره دانه های سرسیاه من مطمئن هستم که Biore نوار پیروزی در هر زمان! من سعی کردم آن همه از مکش ابزارهای microdermabrasion ابزار و سیاه و چسبنده پوست کردن ماسک . این ظروف سرباز یا مسافر, رایگان, ارزان , اثبات کامل راه برای از بین بردن ریشه سر سیاه و سر سفید و دیگر هر gunk است که در پوست ما. من آن را دوست دارم و همیشه آنها را در دست به خاطر هیچ چیز دیگری در مقایسه با چگونه کارآمد این کار. هر خاموش مارک من سعی کردم که خوب است. آنها نمی چسبد و بنابراین آنها نمی کشیدن و پاک کردن نیز هست. این چوب کاملا در شکاف از سوراخهای بینی بیرون بکشد و همه آن چیزهای تند و زننده. اضافه شده پاداش آن را می کشد خاموش هلو ریش ریش شدن بیش از حد, بنابراین من پاک, صاف, shirtless بینی. با تشکر biore من قطعا خرید مجدد!" - User1991

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب