گروه می گوید: "اکثریت قریب به اتفاق' از FttN خطوط برای دریافت از 25mbps سرعت در دسامبر

یک NBN FttN گره گرفتن نوکیا خط کارت نصب تصویر: Corinne Reichert/ZDNet با 18 ماه دوره از co-وجود-که در آن الیاف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 مرداد 1399
nbn-fttn-node.jpg

یک NBN FttN گره گرفتن نوکیا خط کارت نصب

تصویر: Corinne Reichert/ZDNet

با 18 ماه دوره از co-وجود-که در آن الیاف-به-این-گره (FttN) زیرساخت نیز نیاز به حمایت از میراث خدمات بیش از مس مانند ADSL -- به پایان آمدن در سراسر استرالیا, وزارت زیرساخت و حمل و نقل توسعه منطقه ای و ارتباطات گفته است که انتظار دارد "vasty اکثریت" از FttN اتصال به آمار حداقل از 25mbps سرعت در National Broadband Network (NBN).

مقایسه NBN تنها تضمین سرعت 12Mbps در شرکت وجود دارد.

"NBN شرکت محدود نشان داده است که به عنوان در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 همزیستی پایان یافت 5,750 گره از مجموع 27,933 گره در فیبر به گره رد پای" این بخش گفت: در پاسخ به پرسش مشترک کمیته ملی پهنای باند شبکه.

"اکثریت قریب به اتفاق از فیبر به گره خطوط انتظار می رود برای رسیدن به اوج سرعت حداقل 25 مگابیت در ثانیه در ماه دسامبر سال 2020 است."

بخش بیشتر گفت که از ماه مه تقریبا 140,000 FttN محل بودند و نه قادر به هدف قرار دادن از 25mbps خوانده شده را علامت.

"این کاهش از ارقام NBN شرکت ارائه شده در مارس 2019 به طور عمده نشان دهنده پیشرفت این شرکت در پایان همزیستی بلکه تاثیر مداوم شبکه بهینه سازی کار" بخش گفت.

"که در آن شبکه است که قادر به ارائه حداقل فروشی سرعت دانلود بعد از همزیستی به پایان رسیده است NBN شرکت خواهد اقدام به اصلاح هر گونه مسائل در شبکه خود را به طوری که الزامات بیانیه ای از انتظارات را برآورده."

در پاسخ به سوال دیگری در این بخش گفت: NBN قادر به ادامه با 120 بی سیم ثابت سایت. آن اضافه شده است که آن نیز تصمیم به حرکت به محل بر 26, ثابت, بی سیم, سایت های بر روی آن خط ثابت فن آوری.

"این تغییرات به این معنی است که در اطراف 22,000 محل که برنامه ریزی شده بود به خدمت ثابت بی سیم و یا به خدمت ثابت بی سیم یا ماهواره ای را به جای آن را در خدمت خط ثابت در حالی که حدود 20 ، 000 محل که برنامه ریزی شده بود به خدمت ثابت بی سیم را به جای خدمت توسط ماهواره" آن گفت:.

در ماه ژوئن NBN گفت: آن قادر به رول ثابت بی سیم به 500 ساختمان در مناطق روستایی اطراف آدلاید و کاربران منتقل شده بر روی ماهواره ای به جای.

"مخالفت بی سیم ثابت برج در این بخش از آدلاید هیلز همچنان به عنوان یک مانع برای تامین اجاره برای یک سایت مناسب با یک مایل صاحب ملک" NBN گفت: در آن زمان.

آن را بیشتر اضافه شده 21 محل منتقل شدند از FttN تکنولوژی بر روی آن سرویس های ماهواره ای پس از برخورد با صخره ای خاک.

"حضور راک در خاک بیش از سه برابر استقرار هزینه برای خط ثابت ساخت آن هزینه سنگین" آن گفت:.

"بی سیم ثابت در نظر گرفته نمی شد در این مورد با توجه به بسیار پایین محل تعداد این معنی که به کارگیری این فناوری است و همچنین هزینه سنگین است."

این اداره گفت آن غافل بود از هر برنامه ای برای تغییر مشتریان خاموش ماهواره خدمات پس از اولیه شبکه ساخت کامل است.

همچنین جزئیات بی سیم ثابت سایت که معطوف به ماهواره.

این سایت بودند Beechmont, Beechmont شمال بلکخیته آبی کوه Bonogin جنوب Boyland, Brigadoon شکسته سر Bulahdelah شرق بایرز Clagiraba کلاید شمالی, کورنلیا, Crabbes نهر Daylesford, Dooralong, Dulong, Dural شرق Fairney نظر غرب فدرال فرگوسن Fingal Forrestdale, Gilston, Glenorie, Glenorie غرب Grose Vale Gwinganna جنوبی آتش دوزخ عبور فریب اسکراب Humpty دوو جنوب Kangaloon به سمت شمال جنوب Kenthurst غرب Keppel ماسه Kilmore شرق Kingsholme, Kooralbyn, Kulangoor, Lakesland, Lamington, شمال, لیلیان سنگ Maroota, Moolap خزه ول کوه سامسون غرب کوه واکر Mulgoa شمال Mylor, Neranwood جنوب Nerong, Nethercote, Onkaparinga تپه Ourimbah غرب قرقاول لانه Piggabeen, Pomborneit, Reesville, Robertson, جنوب, Smithfield, جنوب, Smiths خندقها شرق Springbrook شمال Springbrook جنوب Stoneville نقشه برداران خلیج Talbingo, Tamborine جنوبی ترزا پارک غرب Tomewin, Toolern Vale, تورکی شرق Uki شمالی بالا Brookfield Verrierdale, Verrierdale شرق Wedderburn, Wellard, Wendoree پارک Wisemans کشتی Witta, Wolvi, Woorabinda و Wooragee.

در یک جلسه کمیته در ماه ژوئن وزارت دارایی اقدام به ریختن آب سرد بر روی ایده نوشتن ارزش NBN بیان کرد که هر گونه حرکت در ارزش دیکته شده توسط استانداردهای حسابداری.

"ارزش NBN در دولت-بودجه اظهارات در خط با استانداردهای حسابداری استرالیا. بنابراین وجود ندارد توانایی برای دولت به طور یک جانبه را انتخاب کنید به نوشتن و یا تعیین ارزش NBN," وزارت مالیه اولین دستیار وزیر برای تجزیه و تحلیل مالی, گزارش و مدیریت اداره و مدیریت منابع تریسی کارول گفت: کمیته.

"برای سال مالی اخیرا به اتمام NBN با ارزش است و بر اساس دارایی های خالص. وجود یک فرایند در حال انجام در حال حاضر برای سال مالی که در پایان 30 ژوئن سال 2020 به در نظر گرفتن چه مقدار مناسب برای NBN که منعکس خواهد بود."

کارول اضافه شده که هیچ انتظار نوشتن این سال است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن