ماده تاریک آشکارساز میدارد 'غیر منتظره و غیر قابل توضیح سیگنال - CNET

آشکارساز در Sasso زنون همکاری زیرزمینی ماده تاریک آزمایش حدود یک مایل زیر ایتالیا, Abruzzo, کوه, تشخیص داده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
lang-xepr1

آشکارساز در Sasso

زنون همکاری

زیرزمینی ماده تاریک آزمایش حدود یک مایل زیر ایتالیا, Abruzzo, کوه, تشخیص داده های غیر قابل توضیح بیش از حد "حوادث" اشاره به امکان محققان تصادفا برخی وسوسه انگیزی فیزیک جدید. این Xenon1T آزمایش آن را به عنوان شناخته شده است یک آهنگ رکورد جالب فیزیک مشاهدات. سال گذشته آن را مشاهده کرد "نادرترین رویداد تا کنون ثبت شده" -- اما پس زمینه اطلاعات جمع آوری شده توسط دستگاه ممکن است رفته اند یکی بهتر.

در یک مطالعه جدید منتشر شده در preprint سرور arXiv و در عین حال به کارشناسی, محققان با زنون همکاری گزارش جدید در حال حاضر غیر قابل توصیف رویداد درون آشکارساز آنها نمی هنوز به طور کامل درک. در حال حاضر این بدان معنا نیست که آنها یافت می شود و ماده تاریک -- این رویداد ممکن است توضیح داد آلودگی در آزمایش -- اما وجود امکانات جالب.

"این هیجان انگیز علم برای مطمئن شوید که حتی اگر از آن است که بیشتر از یک مطلب یا داستان جالب از یک نتیجه است که نیاز به اطلاعات بیشتر می گوید:" ساموئل Hinton, یک اخترفیزیکدان در دانشگاه کوئینزلند بود که در ارتباط با مطالعه.

این Xenon1T آزمایش متشکل از یک استوانه مخزن پر شده با بیش از 6000 پوند مایع زنون سرد به -139 درجه فارنهایت (-95 درجه سانتیگراد). آن را تا کنون زیرزمینی که در آن بلوک از هر رادیواکتیو دخالت است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر با پتانسیل اندازه گیری ماده تاریک. حدود 85 ٪ از جهان است که به فکر تشکیل شده از ماده تاریک است اما مرموز و نامرئی. ما می دانیم که در آن وجود دارد به دلیل اثرات آن بر موضوع ما می توانید ببینید -- اما ما هیچ ایده آنچه در آن است و یا آنچه در ذرات ممکن است آن را تشکیل می دهند.

محققان نگاه در اندازه گیری های گرفته شده توسط Xenon1T در طول یک علم بین اجرا فوریه مارس 2017 و 2018. میزان حوادث مشاهده شده بود بسیار بالاتر از حد انتظار است. تیم شاهد 285 حوادث در مقابل انتظار می رود حداکثر حدود 247.

"این است که واقعا و نه در نتیجه تعجب آور گفت:" رافائل Lang دانشیار فیزیک و نجوم در دانشگاه و همکاری نویسنده در این پژوهش در یک نسخه.

که رهبری تیم را به پرسش و کاوش: از کجا این "بیش از حد" کم انرژی رویدادها آمده است ؟ آنها بر این باورند با وجود امکانات اضافی:

  • تریتیوم نادر هیدروژن ایزوتوپ ممکن است مصنوع در داده ها.
  • خورشیدی axions یک نظری ذرات تولید شده در خورشید است که نشده است تشخیص داده قبل از.
  • خواص جدید شناسایی شده در نوترينو, ذرات زیر اتمی است که از طریق تصویب در واقع همه چیز است.

"بیش از حد ممکن است به دلیل کوچک اثری از تریتیوم اما این ایده که ما ممکن است نشستن بر روی چیزی عجیب و غریب تر این است که واقعا هیجان انگیز برای ما" گفت: لوکا Grandi یک فیزیکدان در دانشگاه شیکاگو و همکاری نویسنده در مطالعه است.

تریتیوم به نظر می رسد به شکل مشابه ماده تاریک آزمایش در اعماق زمین و این خواهد بود دنیوی امکان, اما تمرکز نمی توان اندازه گیری شده در این آزمایش است. در عوض محققان نوشتن و محاسبات آنها نشان می دهد تریتیوم خواهد بود بیش از حد کوچک به حساب برای انرژی بیش از حد است.

بهترین جا برای داده ها با توجه به تیم های خورشیدی axions فرضیه. خورشیدی axion فرضی ذرات تولید شده در هسته خورشید با جرم کم است که می تواند کمک به توضیح ماده تاریک. انرژی بیش از حد به نظر می رسد به نقطه نسبت به تشخیص این گریزان و مرموز ذرات-اما دانشمندان نمی تواند با اطمینان بگوید.

"اگر ما نیاز به یک خلاصه از کل نتیجه من می خواهم در لحظه ای قرار داده و تقریبا تمام پول من در تریتیوم که توضیح اما هنوز هم امیدوار هستم که آن را نه" Hinton گفت.

این Xenon1T آشکارساز بود تعطیل در ماه دسامبر سال 2018 است و در فرآیند ارتقاء که حساس تر است -- آن را به بیشتر مایع زنون و پایین رادیواکتیو پس زمینه -- و محققان معتقدند این کمک خواهد کرد که کشیدن نتایج غیر کمی بیشتر و به یک پاسخ قطعی. این احتمال وجود دارد آن را به تایید این نتایج جدید فیزیک دستیابی به موفقیت بزرگ دهه در ساخت. اما دانشمندان در حال محتاط و صبر کلید است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نور از اول ستاره بعد از انفجار بزرگ را نشان می دهد شواهد...

5:14tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب