CSIRO را Data61 فارغ التحصیلان Emesent است که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین فراتر از خط دید

تصویر: Emesent بریزبن-بر اساس هواپیماهای بدون سرنشین شرکت Emesent راه اندازی کرده است آنچه در آن دوبله شده اس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
emesent-drone.jpg
تصویر: Emesent

بریزبن-بر اساس هواپیماهای بدون سرنشین شرکت Emesent راه اندازی کرده است آنچه در آن دوبله شده است به عنوان "اولین پلاگین و بازی حمل بار" است که قادر می سازد صنعتی هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز فراتر از ارتباطات برد و به unmapped مناطق.

ساخته شده در Emesent را Hovermap همزمان محلی سازی و نقشه برداری (اسلم) پرواز مستقل سیستم خودمختاری سطح 2 (AL2) فن آوری طراحی شده برای فعال کردن شرکت های نقشه حرکت و جمع آوری داده ها در محیط های چالش برانگیز مانند معادن عمران, کار ساخت و ساز ارتباطات زیرساخت و زمینه برخورد با بلایای طبیعی است.

"با هوش به حرکت در محیط های بدون قبل نقشه مشتریان می توانند با استفاده از این سیستم برای انجام ماموریت های پیچیده, امن, ایمنی پرسنل و رانندگی بهره وری بیشتر در عملیات" Emesent از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Stefan Hrabar گفت.

Emesent اضافه شده که با استفاده از AL2 معنی هواپیماهای بدون سرنشین پردازش داده ها در هیئت مدیره در زمان واقعی به جریان نقشه 3D از محیط زیست به اپراتور قرص.

همچنین تبلیغ است که توانایی برای هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز فراتر از خط دید اجازه می دهد تا کارگران برای جلوگیری از محیط های خطرناک در حالی که همچنین افزایش دید.

به عنوان بخشی از پروژه Emesent کار کرده با DJI برای اطمینان از AL2 سازگار با تعدادی از شرکت DJI هواپیماهای بدون سرنشین است. این شرکت اضافه کرد که برنامه ای برای سازگاری بیشتر با دیگر هواپیماهای بدون سرنشین مدل بودند در جریان است.

توسعه AL2 تکنولوژی زیر از شرکت AL1 قابلیت های که استفاده شده توسط مشتریان برای تقریبا دو سال است.

"AL2 تعویض بازی است برای ما. در آن طول می کشد Hovermap به مکان های که حتی با تجربه ترین خلبانان خواهد ترس به سرمایه گذاری ما را قادر می سازد برای به دست آوردن اطلاعات مهم خود را در زمان واقعی و بدون خطر ، ما در حال حاضر شاهد مزایای زیادی برای ما گردش کار و بهره وری عملیاتی با استفاده از تکنولوژی جدید" Pybar معدن خدمات CTO اندرو Rouse گفت.

Emesent بود چرخید مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان (CSIRO) Data61 و جمع آوری AU$3.5 میلیون در بودجه دور چراغ توسط CSIRO صندوق نوآوری در سال 2018 است.

در آن زمان این شرکت گزارش داد که این امر با استفاده از پول نقد به commercialise آن Hovermap محصول و رشد کارکنان آن به 25 نفر.

مربوط به پوشش

AU$8m ناوگان کوسه-لکه بینی هواپیماهای بدون سرنشین و drumlines برای NSW خط ساحلی

این کوسه مدیریت' استراتژی شامل استقرار هواپیماهای بدون سرنشین در 34 سواحل و 35 هوشمند drumlines در مکان تلقی می شود به عنوان در معرض خطر.

استرالیا بانک می خواهد به اسپری ضد عفونی کننده از هواپیماهای بدون سرنشین در مدارس و مراقبت از سالمندان

این خوب است, بدون هیچ دلیلی به یک dystopic چشم انداز در همه.

CSIRO و مایکروسافت برای استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با انسان-ساخته شده و مشکلات زیست محیطی

هوش مصنوعی یکی از تکنولوژی این جفت ارز خواهد بود با استفاده از نگاه به چالش های مانند ماهیگیری غیر قانونی و زباله های پلاستیکی و افزایش کشاورزی در استرالیا.

از بین بردن Aero از راه دور خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین با بحرانی لوازم پزشکی برای روستاها

بالا بردن سرعت تحویل واکسن توسط ساعت اگر نه روز.

AirSeed فن آوری های' ماموریت به مادر طبیعت یک ضربه تا ادم بیکار و تنبل'

این شرکت با طراحی یک درخت-کاشت تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین که آن را می خواهد به دادگاه از آوریل در bushfire ویران مناطق.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن