COVID اجاره امداد: مراقبت در عمل در حال حاضر منقضی شده است. شما اخراج شود اگر شما نمی توانید پرداخت ؟ – CNET


money fanned out on table

بسیاری از coronavirus حمایت می رویم دور در پایان ماه ژوئیه. ما به شما بگویم آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پرداخت اجاره بها و تخلیه.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اخراج توقف ایجاد شده توسط فدرال مراقبت عمل زد امروز معنی به عنوان بسیاری از 23 میلیون به ما خانواده که پشت در اجاره می تواند به طور بالقوه از دست دادن مسکن خود را در هفته های آینده. فدرال اخراج حمایت شد به پایان جولای 25 و فدرال افزایش بیکاری اضافه کردن اضافی 600 $در هر هفته منقضی می شود فقط در چند روز. مسکن طرفداران می گویند آنها انتظار دارند یک “سونامی اخراج” اگر کنگره عبور نمی کند یکی دیگر از اخراج ban و حداقل در کوتاه مدت گسترش بیکاری امداد قبل از بعدی محرک لایحه رسمی می شود.

در حال حاضر برخی از صاحبخانه ها گزارش ظ برای اخراج تخطی از قانون حتی قبل از حفاظت به پایان رسید.

در ضمن ایالت اخراج ممنوعیت عمدتا یا در حال حاضر منقضی شده و یا به زودی بسیاری با هیچ جایگزینی در چشم. میشیگان, برای مثال, اجازه دهید آن اخراج مهلت قانونی گذشت که چند کشورهای دیگر. یک تعداد انگشت شماری از کشورهای هرگز لغو اخراج برای شروع با.

کجا این همه شما را ترک ؟ اوت اجاره هنوز علت در روز اول یا شما هنوز می توانید یک فرمت ؟ می تواند خود را مالک اخراج شما در حال حاضر اگر خود را پرداخت دیر است ؟ که قوانین اگر هر یک می تواند به شما کمک کند نگه داشتن خانه خود را به عنوان شما آب و هوا coronavirus رکود? وجود خواهد داشت یکی دیگر از محرک بررسي و نجات بسته است که ممکن است کمک کند ؟

در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر و آنچه تحلیلگران پیش بینی می کنند ممکن است اتفاق می افتد به عنوان مجلس سنا مذاکرات ادامه خواهد داد. توجه داشته باشید که این داستان اغلب به روز شده است به عنوان وضعیت توسعه. آن در نظر گرفته شده برای ارائه یک نمای کلی نه به عنوان مشاوره مالی.

jessica-dolcourt-troll-ihate-promo-crop-center

نگران ساخت اجاره ؟ شما به تنهایی نیست.

جاش میلر/CNET

جدید اخراج و تعلیق از دولت ؟ آخرین اخبار

  • سناتور. کامالا هریس معرفی اجاره امداد لایحه هفته گذشته که ممنوعیت اخراج به صورت زیر سال, از بین بردن جریمه ها و هزینه های اواخر و به مستاجرها 18 ماه به عقب در هر به اجاره.
  • سناتور. الیزابت وارن تن به تن یک لایحه مشابه در ماه گذشته اما نه نامیده شده است به یک رای.
  • توده اخراج می تواند کمک به گسترش coronavirus حتی بیشتر از زمان افزایش در ایالات متحده موارد اگر کنگره نیست, قانون کارشناسان بهداشت هشدار داده اند.

جمهوری خواهان مجلس سنا گزارش توافق با کاخ سفید در چندین بنای مقررات با توجه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin زبان به CNBC. در اینجا برخی از جزئیات است که می تواند مربوط به اجاره امداد و یا حمایت های مالی اضافی:

  • یک دوم محرک بررسی است و به احتمال زیاد اگر چه این مقدار پولی و کسانی که واجد شرایط خواهد بود معلوم نیست.
  • دور دیگری از چک های طرح حفاظت از وامکه بخشایش برای کسب و کار که از دست داده اند 50 درصد یا بیشتر از درآمد می تواند بخشی از معامله است.
  • کاخ سفید می تواند به شما معرفی مالیات بر حقوق برش در آینده به نقطه ای که می تواند منجر به بزرگتر را در خانه چک و کمتر فدرال خودداری.
  • یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری در کارت های, اما در 70 درصد از کارگران حقوق و دستمزد قبلی به جای $600 تخت نرخ پاداش که گیرندگان اخذ شده است برای چهار ماه گذشته است.
  • ممکن است به کاهش از $600 – $200 تخت-نرخ بیکاری فدرال افزایش احتمالا در مراحل همچنین پیشنهاد شده توسط برخی از قانونگذاران جمهوری خواه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

آنچه که کاخ سفید هنوز ذکر نشده باشد و در عین حال

  • فدرال اخراج ban انقضا شده است خطاب که به طور بالقوه می تواند ترک تقریبا یک سوم از تمام ما مستاجرها در معرض اخراج.
  • کمک مالی برای اجاره تحت تاثیر coronavirus مانند بودجه گنجانیده شده به مجلس نمایندگان’ قهرمانان قانون که در مجلس سنا حاضر به رای دادن در, ممکن است یا ممکن است تبدیل به بخشی از دومین بسته محرک.

چگونه متحده در برخورد با کروناویروس اخراج و اجاره

در اوایل این بیماری همه گیر بسیاری از دولت های ایالتی تصویب برخی از مرتب کردن بر اساس از اخراج ban اما بسیاری از کسانی که در حال حاضر منقضی شده و یا انجام خواهد شد تا به زودی. برخی از کشورهای توسعه یافته اجاره حمایت به عنوان کالیفرنیا بود در پایان ماه مه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو امضا لایحه ممنوعیت اخراج سراسر کشور برای عدم پرداخت اجاره بها با توجه به کروناویروس و فلوریدا یافته اخراج مهلت قانونی نیز هست. چند کشورهای دیگر مانند تگزاس اجازه چنین حمایت از گذشت اما ترک مستاجرها به دفع کردن برای خود.

money-cash-dollar-economy-recession-2924

آن را هنوز هم معلوم نیست چقدر پول نقد کنگره برنامه ای برای قرار دادن در جیب دوم محرک لایحه تنها که دور دیگری از پرداخت های مستقیم است که به احتمال زیاد شامل می شود.

آنجلا Lang/CNET

برای پیدا کردن وضعیت اخراج حفاظت در دولت خود را خدمات حقوقی سایت Nolo.com حفظ یک لیست به روز شده از دولت اخراج و مقررات. اگر شما به طور جدی بزهکار و یا می دانم که شما خواهد شد به زودی, شما ممکن است بخواهید به مشورت یک وکیل برای درک بهتر قوانین در منطقه خود را اعمال می شود به وضعیت خود ، کمک های حقوقی را فراهم می کند وکلای رایگان به مشتریان واجد شرایط که نیاز به کمک در امور مدنی مانند اخراج — شما می توانید پیدا کردن نزدیکترین دفتر کمک های حقوقی با استفاده از این ابزار جستجو.

چه اتفاقی می افتد پس از اخراج حمایت از پایان ؟

فدرال مراقبت قانون که تصویب شد در ماه مارس به طور موقت ممنوع اخراج و هزینه های اواخر و تا جولای 25. آن نیز مورد نیاز 30 روز متوجه به تخلیه قبل از شما می تواند اخراج شود.

اگر شما زندگی می کنند در یک ملک تحت پوشش مراقبت عمل soonest صاحبخانه می تواند از نظر قانونی شما بخواهید به ترک است, جولای 25 و soonest آنها می توانید فایل اخراج را به شما را مجبور به ترک است, Aug. 24. همچنین آنها نمی توانند به شما اتهام هزینه های اواخر و تا بعد از جولای 25.

اینکه آیا یا نه آن حمایت دریافت تمدید کرد, اما نمی توان شناخته شده است تا پس از کنگره موافق در یکی دیگر از محرک لایحه. همچنین ناشناخته است یا نه کنگره آمریکا به گسترش دامنه خواص تحت پوشش این قانون به عنوان مراقبت در عمل تنها محافظت در حدود یک سوم از خواص اجاره در ایالات متحده آمریکا

به طور خاص حمایت املای در مراقبت عمل تنها اعمال می شود به خواص است که با دریافت بودجه فدرال و یا تامین مالی شد تحت یک برنامه فدرال مانند فانی می و فردی مک. اینجا جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر: اگر صاحبخانه خود صاحب ساختمان خود را آشکار و یا تامین مالی املاک بدون رفتن را از طریق تعداد انگشت شماری از برنامه های فدرال است که تضمین بسیاری از وام های مسکن و دریافت نمی کند هر گونه کمک دولت مانند بخش 8 پول اهمیت می دهد عمل نمی اعمال می شود به وضعیت خود ،

ellis-act-eviction-protest-sf-3458.jpg

تظاهرکنندگان در اعتراض به اخراج در سان فرانسیسکو.

جیمز مارتین/CNET

برای مستاجران خانه های تک خانواری و یا آپارتمان ها در ساختمان های چهار یا کمتر واحد آن را می تواند دشوار برای پیدا کردن که آیا این یا مشابه قانون امر به شما. اما اگر شما زندگی می کنند در یک ملک داشتن با پنج یا بیشتر واحد وجود دارد یک ابزار منتشر شده توسط ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف که طراحی شده تا به شما بگویم اگر ملک که در آن شما زندگی می کنند تحت پوشش مراقبت عمل می کنند. فقط وارد کنید و کد پستی خود را از طریق لیستی از خواص به دنبال شماست. (جستجو در این صفحه کار نمی کند برای ما.)

وجود دارد یکی دیگر از چین و چروک, با این حال. فقط به خاطر اینکه ساختمان شما در فهرست نیست لزوما به معنای آن نیست پوشیده نیست — این ابزار تنها آهنگ های خواص با پنج یا بیشتر واحد است و ممکن است حتی پوشش تمام کسانی که. بنابراین اگر شما اجاره یک خانواده در خانه و یا یک آپارتمان در یک ساختمان با چهار یا کمتر واحد آن ممکن است ذکر شده حتی اگر ملک کاهش یافت و تحت مراقبت عمل می کنند.

ابزارهای آنلاین است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن منابع

donotpay

DoNotPay ارائه انواع خدمات حقوقی از جمله کمک های مالی مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصویر توسط دیل اسمیت/CNET

غیر انتفاعی و وب سایت 211.org متصل کسانی که نیاز به کمک ضروری جامعه خدمات در منطقه خود است. آن را به تازگی راه اندازی یک پورتال برای همه گیر کمک. اگر شما با داشتن مشکل با بودجه مواد غذایی خود را و یا مسکن خود را پرداخت صورتحساب شما می توانید با استفاده از 211.org’آنلاین ابزار جستجو و یا با شماره 211 در گوشی خود را به صحبت با کسی که می توانید سعی کنید برای کمک به.

یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی JustShelter.org قرار می دهد مستاجران رو اخراج در تماس با سازمان های محلی است که می تواند کمک به آنها را به ماندن در خانه های خود و یا در بدترین سناریو مورد پیدا کردن مسکن اضطراری.

آنلاین خدمات حقوقی chatbot در DoNotPay به تازگی اضافه شده coronavirus کمک مالی ابزار است که این شرکت می گوید شناسایی خواهد کرد که کدام یک از قوانین و احکام و اقدامات پوشش اجاره و تخلیه به درخواست شما بر اساس مکان خود را.

DoNotPay است یک سرویس است که پیش نویس و ارسال نامه ای به صاحب خانه خود را از طرف شما درخواست برای هر دو پرداخت معوق یا به صرف هزینه های اواخر. در اینجا چگونه به راه اندازی یک حساب کاربری و استفاده از DoNotPay chatbot.

درخواست خود را صاحبخانه برای کاهش و یا فرمت

تقریبا در همه موارد آن را احتمالا بهترین برای کار کردن آرایش خود را با مالک یا اجاره آژانس اگر در همه ممکن است. اگر چه برخی از صاحبخانه ها را در واکنش به همه گیر توسط گزارش قرار دادن و حتی بیشتر فشار بر مستاجران به پرداخت تا دیگر صاحبخانه افزایش یافته است به مناسبت برخی از رفتن تا آنجا که برای جلوگیری از جمع آوری پرداخت اجاره برای یک دوره از زمان.

dollars-money-bills-currency-wallet-1

اگر شما پول کافی برای پوشش اجاره, اول ببینید چه حمایت های موجود در منطقه خود را در نظر بگیرید و سپس تلاش برای کار کردن ترتیب پرداخت خود را با صاحبخانه.

سارا تو/CNET

این ممکن است به ارزش نزدیک شدن به صاحب خانه خود را به دیدن اگر شما می توانید پرداخت کمتر اجاره بها در ماه های آینده و یا پرداخت برای چند ماه اجاره در سال آینده. به عنوان مستاجرها در سراسر کشور سازماندهی اجاره اعتصابات و بیشتر رهبران جامعه فشار برای اجاره انجماد خود را مالک ممکن است ترجیح می دهند چنین ترتیب به دریافت هر گونه اجاره در همه.

فقط با احتیاط از صاحبخانه را که خواسته های بیش از حد. برای مثال بعضی از آنها خواسته مستاجران به نوبه خود بیش از 1200 دلار محرک چک و یا هر گونه پول دریافت شده از موسسه خیریه به عنوان یک شرط برای پر کردن اخراج سفارش. موافق نیستم به دلیل شرایط یا شرایط شما نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به خصوص اگر خود را در شهرستان و یا دولت به تصویب حفاظت در برابر چنین ترتیبات.

اگر شما نگران در مورد وضعیت مالی خود را این روزها در نظر گرفتن این 28 راه هایی برای صرفه جویی در پول در طول همه گیر و رایگان مشاوره مالی از این شش سازمان. و در اینجا برخی از پول مبانی است که ممکن است قادر به کمک به شما از طریق یک زمان دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>