Costco فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و ما در شوک هستیم!

شما اولین پاسخ? شما می توانید برش خط در Costco با تشکر به یک فروشگاه جدید سیاست با هدف کمک به کسانی که در خطوط

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 اردیبهشت 1399

شما اولین پاسخ? شما می توانید برش خط در Costco با تشکر به یک فروشگاه جدید سیاست با هدف کمک به کسانی که در خطوط مقدم از COVID-19 بحران بهداشتی!

این فروشگاه بزرگ جعبه آخرین زنجیره ای خرده فروشی به واکنش نشان می دهند به سرعت برای پاسخ به نیازهای آن در قهرمانانه مهمانان در طول شیوع بیماری است.

عضویت زنجیره ای اعلام کرد که از طریق آن وب سایت است که این امر می تواند به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان اولویت پذیرش به انبار خود را.

و از آنجا که باشگاه انبار محدود شده است و تعداد زیادی از مردم به هر فروشگاه برای هر دو کارت عضویت خطوط شده اند گزارش بسیار طولانی در برخی از نقاط. این صرفه جویی خواهد شد ملت ما قهرمانان از انتظار برای یک مدت زمان طولانی به فروشگاه!

آغاز هفته گذشته اولین پاسخ دهندگان مانند پلیس و امدادگران و آتش نشانان و همچنین بهداشت و درمان کارگران که عضو هستند و با ارائه مدرک شناسایی می تواند به قطع خط.

ادامه مطلب: Costco فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

این تغییر موقت Costco اجازه می دهد EMTs و دیگر ضروری اولین پاسخ دهندگان به حرکت به جلو از هر خط به فروشگاه را وارد کنید. بهداشت و درمان کارگران شامل تمام کارکنان بیمارستان نیاز به نشان دادن یک بیمارستان ID.

عمده ساخته شده است از دیگر تغییرات قابل توجه از اواخر سال--از جمله به روز رسانی قابل توجه مهمان, خرید, سیاست است که اجازه می دهد تا بیش از دو نفر برای ورود به انبار برای هر کارت عضویت نشان داده شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن